ing müşterilerine gelir belgesiz 5.000 TL anında mini kredi hesabında

Ing Bankası Mini Kredi, Gelir Belgesiz Anında 5 bin İhtiyaç kredisi, Kolay Kredisi Kampanyası- Kimler kolay kredi istiyor? Görelim bakalım elleri 🙂 Kolay kredi derken de geniş anlamda düşünün. Zorlanmadan, bankaya gitmeden, vakit kaybı yaşamadan. Çabuk başvuru ve anında kredi. Şimdi siz soracaksınız; böyle bir kredi gerçekten de var mı diye. Saygıdeğer okurlarımız, günümüz şartları çok fazla değişti. Artık bankalar isteklerimize göre kolay ihtiyaç kredisi vermek durumunda.

ING BANKASINDAN ÇEKİCİ BİR KREDİ

Bankalarda, müşterilerinin günlerce yada saatlerce süren prosedürlerden şikayetçi olduğunun farkındalar. Haliyle de kolay kredi vermenin yolunu seçen bankalara rağbette fazlasıyla oluyor. Bu bankalardan birisi de ing. ING Bank Mini Kredi Kampanyasını tasarlamış. Farklı ve özel bir kredi kampanyası diyebiliriz. Birde çekici bir kredi kampanyası. Az sonra sizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Yazımızın kalan kısmında kredi kampanyasının ayrıntılarını ve aklınıza takılabilecek tüm soruları da cevaplamaya çalışacağız.

ING BANKASI İLE GELİR BELGESİ GÖSTERMEDEN ANINDA KREDİ FIRSATI

ING Bankasından ilgileri üstüne toplayacak bir kampanya geldi. Bu kampanyaya esasen hem ing müşterileri hemde diğer vatandaşlarda başvuru yapabiliyor. Üstelik başvuru için de kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz ve yerinizden kalkmıyorsunuz. İşinizden de başvuru yapabileceğiniz gibi, evinizden de pekala başvurunuzu yapabilirsiniz. Çünkü online kredi başvurusu yapabilme imkanı sunuluyor. Online başvuru yapmak isteyenler BURAYI TIKLAYARAK ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Açılan sayfada ise işiniz çok daha kolay. 2 -3 dakikada bilgilerinizi girip ing bankasına yolluyorsunuz. Bir kaç dakika da ing bankası sizleri inceliyor. İnceleme ardından bir soru ile karşılaşmaz ise size onay mesajı yolluyor. ING Bank Müşterileri hiç bir şekilde bankaya gitmiyorlar. Çünkü kredileri hesaplarına yatıyor. Diğer müşteriler ise onay aldıktan sonra banka şubesine uğrayıp, imza atıp o şekilde kredilerini alabiliyorlar. Gelir belgesi, kefil vs. uğraşmıyorsunuz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Alacağınız kredinin vadesi epeyce uzundur. yasal çerçeveler içerisindeki en uzun vade diyebiliriz. Zira 48 ay vadeye kadar aldığını krediyi taksitlendirebilirsiniz. Bu kampanyanın adının Mini Kredi olduğunu belirtelim. Dolayısıyla da en fazla 5 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranı sabittir ve birazda yüksektir. Kredi mininin faiz oranı %1,81 dir. Kolay kredi almanın karşılığında faiz oranı da makul bulan bir çok insan var. Yerinizden kıpırdamadan gelir belgesi göstermeden kredinizi hemen alıyorsunuz. Haliyle de faiz oranı az biraz fazla oluyor.

Çekeceğiniz kredinin hayat sigortası vardır. Bunu belirtelim. Hayat sigortası için net bir tutar vermemiz sizi yanıltacaktır. Zira hayat sigortası krediyi çekecek olan kişinin yaşı, cinsiyeti ve kredinin özelliklerine göre değişmektedir. Lakin tahsis ücreti için net konuşabiliriz. Zira kredi limitinin %0,5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz. Haydi şimdide kredi için örnek hesaplamalar yapalım ve bu konuyu daha da iyi algılayalım.

MİNİ KREDİ İÇİN ÖRNEK MALİYET HESAPLAMASI

Ne yalan söyleyeyim, genelde 5 bin liranın hepsi çekilir. Sıcacık, minicik, çerez gibi bir para. Herkesin işine yarar. Birde bunu 48 ay gibi uzun bir vade yaptık mıydı tadından yenmez. Ufak taksitler kimseyi etkilemeyecektir. Kredi tahsis ücreti olarak ödemeniz gereken tutarın 25 TL olduğunu belirtelim. Gördüğünüz gibi ufak bir tutardır. Hayat sigortası sonradan hesaplanacaktır. Haydi biz ne kadar ödemeniz gerekir? bunu hesaplayalım. Her ay düzenli olarak ödemeniz gereken kredi taksit borcu 169 TL olacaktır.

Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 8.112 TL dir. Aylık toplam maliyet oranını merak edenler için %2,1971 olduğunu da belirtelim. Son olarak yıllık maliyet oranı ise %29,7961 dir.

ÖNEMLİ NOT

Ing müşterileri zaten direkt olarak kredilerine kavuşabiliyorlar. Belge falan derdi olmuyor. Diğer müşterilerin ise çoğunun yine belge derdi olmuyor. Ama risk raporunda sıkıntılı olan kişiler için banka gerekli görürse gelir belgesi isteyebileceği gibi, kefilde talep edebilir, krediye olumlu veya olumsuz cevap da verebilir.

Yorum yapın