Tüm borçlarınızı transfer edin yükünüz hafiflesin

Borç transfer kredisi, borç kapatma kredisi, kredi ve kredi kartı borç transfer kredisi – Benjamin Abicim, Allah aşkına bana da bir yardım edin. Sormayın başıma gelenleri. Kredi kartına bir açıldım ki. Bir tane de değil. Arkadaşlar ile buluşunca artistik yapacam ya hep ben ödedim, hep ben ısmarladım. Birde üstüne üstük kredi borcum da var.  İş yerimin durumu kötüleşti. 2 ay maaşları geriden alıyoruz. Bir borcu öderken diğerinin ekstresi geliyor. Bana önerebileceğiniz bir borç transfer kredisi var mıdır?

BU YAZIMIZDA ODEABANK’DAN SÖZ EDECEĞİZ

Mustafa kardeşim, anlaşılan borçlar ile başın çok büyük sıkıntıda. O yüzden bu yazıyı senin durumunda olan tüm okurlarımız için derledim. Öncelikle borç transfer kredisi çok önemli bir adımdır. Zira borçlar 90 gün ödenemez ise kara listeye girme durumu da var. Haliyle borçlar sağdan soldan gelmeye başlayınca en doğru hamlelerden bir tanesi yada son yapılacak şey borç transferi oluyor. Sitemizde bir çok bankanın borç transferi mevcut. Bu yazımızda ise farklı bir alternatif oluşturması adına odeabank borç transferinden söz edeceğiz.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ DETAYLARI

Ülkemizde her yıl binlerce vatandaş ödeyemediği borçlardan dolayı kredi sicilini bozduruyor. Bunların büyük bir çoğunluğuda borç transfer kredisinden bi haber. Kimsi de çok geç kalmış. Unutmayın ki borç transfer kredisine ödemediğiniz borçlar için değilde ödemede zorluk çektiğiniz borçlarınız için başvuru yapıyorsunuz. İleriyi gören herkeste bu işi yapıyor. Durumlar kötüleşiyor ve 2 ay sonra bu borçları ödeme imkanı yok. O halde hemen önleminizi alıp transferinizi gerçekleştirin. Odeaban bu işlem için sizleri şubelerine bekliyor.

Sizlerde odeabank’ı tercih etmek istiyorsanız herhangi bir şubesine uğrayarak, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank borç transferi için sizlere %1,55 faiz oranını sunuyor. Ayrıca en uzun kredi vadesi olarak da 48 ay belirlenmiş. Tabi isteğinize göre 12 ayda yapabilirsiniz 24 ayda. Vatandaş ödeme gücüne vade sayısını belirleyecektir. Bu transfer olayı ile dağınık olan borçlarınız tek bir günde toplanacak. Ayrıca yeniden vadelendirildiğinden çok rahat bir ödeme planı çıkartılacak.

Bu kredi kampanyasının tahsis ücretinin ve hata sigortasının olduğunu da hemen belirtelim. Küçük büyük tüm borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Ayrıca transfer ettiğiniz borçlarınız kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapsıyor. Dilerseniz kredi hesaplaması yaparak olaya daha da fazla vakıf olalım.

20 BİN LİRA BORÇ TRANSFERİ İÇİN KREDİ HESAPLAMALARI

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. geri ödemede ise kendinizi yormak ve sıkmak istemediğinizden 48 ay vade gibi uzun bir taksit planı seçiyorsunuz. Kredi hesaplaması yapmadan önce aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 634 TL olacaktır. Bunu 48 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 30.432 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,1271 yapıyor.

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. Geri ödemede ise 36 ay vade yaparak  taksit planınızı oluşturmak istiyorsunuz. Odeabank’ın aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 767 TL olacaktır. Bunu 36 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 27.612 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,2292 yapıyor.

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. Geri ödemede ise 24 ay vade yaparak  taksit planınızı oluşturmak istiyorsunuz. Odeabank’ın aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 1.041 TL olacaktır. Bunu 24 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 24.984 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,4316 yapıyor.

DENİZBANK BORÇ KAPAMA KREDİSİ : Denizbank’ın resmi internet sitesine girdiğimizde borç kapama kredilerinin bub aralarda %1,35 gbi bir oranla devam ettiğini görüyoruz bu bankayı da tercih edebilirsiniz. Diğer bankalarıda inceleyerek yazıyorum sizlere. Bu arada Denizbankta emekliler ile ilgili transfer kredi fırsatı var bunda düşük faiz ve 48 ay vadeli seçeneklerde borçlarınıza elveda diyebilirsiniz.

ŞEKERBANK BORÇ KAPAMA KREDİSİ : Şekerbankta sizlere borç kapama kredisi imkanı sunuyor diğer bankalar gibi bu bankaya da giderek borçlarınızı tek bir yerde toplamak istediğinizi ve borç kapama kredisi almak istediğinizi ifade ettiğinizde size gerekli yardım yapacaklar. İnternet sitelerini incelediğimizde faiz oranlarının aylık ödemeye göre değişkenlik gösterdiği görünüyor. Minimum 3 ay vade ve 48 ay yani 4 yıllık ödeme planı ile işlem yapabiliyorsunuz. Maksimum 100 Bin tl kredi imkanı sağlanırken 24 aya 1,60 36 aya 1,61 48 aya ise 1,63 gibi faiz ücreti istiyorlar ayrıca 500 tl de tahsis ücretleri bulunmakta.

ZİRAAT BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ : Devlet bankası Olan ziraat bankasını da incelediğimizde borç kapatmak kredisi verdikleri görünüyor. Hatta bu bankada transfer konut kredileride bulunuyor faiz oranları yine bunun da 1,40 seviyesinde arkadaşlarım. Bu bankayı tercih etmek isteyenler güncel faiz hesaplamaları için Ziraat Bankası’na bizzat gitmeli ya da telefon bankacılığını kullanmalılar.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPAMA KREDİSİ : Garanti Bankası bu aralar faiz oranlarının yüksekliği ile ön plana çıkıyor. Yani size verilen faizin yüksekliği değil de verdiği paranın karşılığı olan faizi baya yüksek tutuyorlar. Örneğin dolar yatırdınız diğer bankalar yüzde 4 verirken bu banka 2 veriyor. Şimdi borç kapama kredisini sizler için inceledim. Oranlarını sizlere yazmıyorum bile bu bankayı tercih etmeyin zira faiz oranları inanılmaz yüksek durumda.

Borçluya kapatma kredisi veren kredi veren büyük bankaları sizler için yazdım arkadaşlarım. Bunlardan dilediğinize giderek işlem yapabilirsiniz.

“Tüm borçlarınızı transfer edin yükünüz hafiflesin” üzerine 16 yorum

  1. Bütün borclarımı aynı banka altında toplamak istiyorum odea bank dan yardımcı olmasını istiyorum 3500 maaş alıyorum arapça tercümanlık yapyorum yada senetle kıredi vere bilceklerde ola bilir

    Yanıtla
  2. İki bankaya toplam 9 bin lira borcum var ikisini birleştirip tek çatı altında toplamak istiyorum 48 ay vadeyle acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

    Yanıtla
  3. Emekliyim 1400 maaş aliyom işbankasina kredi borcum var 20000 tl cekmiştim yaklaşik bir yildan fazladir öduuyorum 14000 küsur borcum kalmiş kredi kartlarim var bi araya toplayip ödemek istiyorum yardimci olursaniz srevinirim

    Yanıtla

Yorum yapın