48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

Vakıfbank emekilere özel kredi başvurusu, hesaplı ve düşük faizli vakıfbank emekli kredisi- Değerli dostlarımız, malumunuz bu sıralar emekli promosyon haberleri havalarda uçmaya başladı. Herkes emeklileri kapmaya çalışıyor. Ama şuan için tüm bankalar emeklilere aynı promosyon tutarını sunuyor. Dolayısıyla da arada ayrıcalıklı olan bankaları tercih etmeye çalışıyor emekliler. Hangi banka daha fazla hizmet ve imkan sunarsa o tercih edilecek gibi.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Daha önceki yazılarımızda da Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyon Paketi hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulunmuştur. Dilerseniz BURADAN ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz. İşte bu paket içerisinde en fazla göze batan husus ise Emeklilere Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisiydi. Bizlerde bir biriyle bağlantılı olması nedeniyle, bu habere öncelik verdik. Yazımızın devamında vakıfbank faiz oranı olarak ne sunuyor? Kaç bin lira limit veriyor? tüm bu ayrıntıları bulabileceksiniz.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bu kredinin belkide en iddialı yanı yüksek kredi limitinin olması. Ayrıca düşük faiz imkanı da var. Kredi kampanyasından emekli maaşını SGK’dan alan tüm emekliler faydalanabiliyor. Uzun vade ve farklı ödeme seçeneklerini de masaya yatırabiliyorsunuz. Anlayacağınız kolay başvuru imkanı, düşük faiz, yüksek limit ve uygun ödeme koşulları bir arada sunuluyor. Durum böyle olunca da tercih sebebi oluyor. Şimdi biraz daha detaylandıralım.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli dostlarımız, alabileceğiniz en düşük vade sayısı 3 aydır. Krediyi en fazla uzatabileceğiniz vade sayısı ise 48 aydır. Ayrıca 90 bin liraya kadar da kredi limitiniz olduğunu belirtelim. Bu limit gerçekten de çok özel ve çok güzel. En düşük faiz oranı %1,15 ve en yüksek faiz oranı ise %1,24’dür. Aylık eşit taksitli ödeme seçeneği olduğu gibi, 3 ayda bir ödemeli, ilk 3 ay ödemesiz eşit taksitli ve Değişken taksitli ödeme seçenekleri de mevcuttur. Böyle bir imkanınız da söz konusu.

FAİZ MALİYET TABLOSU HESAPLAMALARI

10.000 TL emekli ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınız da faiz oranı %1,19 olarak uygulanacaktır. Bu faiz oranına göre de aylık ödeme tutarınız 289,26 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Efektif Yıllık Faiz oranı ise %18,8922 dir.

90.000 TL emekli ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınız da faiz oranı %1,15 olarak uygulanacaktır. Bu faiz oranına göre de aylık ödeme tutarınız 2.576,52 TL dir. Kredi tahsis ücreti 450 TL ve Efektif Yıllık Faiz oranı ise %18,2176 dır.

90.000 TL emekli ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınız da faiz oranı %1,24 olarak uygulanacaktır. Bu faiz oranına göre de aylık ödeme tutarınız 2.636,99 TL dir. Kredi tahsis ücreti alınmıyor.  ve Efektif Yıllık Faiz oranı ise %19,3929 dur.

ÖDEME TABLOSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

Yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak isteyen emeklilerin öncelikle bir asgari ücret tutarında Kredili Mevduat Hesaplarının olması gerekiyor. Ayrıca da hayat sigortası da yaptırmanız şart. Lakin hayat sigortası kredi vadesi ve tutarı başta olmak üzere kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebiliyor. Bu açıdan da değişken bir yapıdadır. Dolayısıyla da efektif yıllık faiz oranın içerisine ve hesaplamalarına hayat sigortası dahil edilmemiştir.

Kredi tahsis ücreti, vergiler ve faiz dahil edilmiştir. 51 yaşında erkek bir müşteri 90 bin lira için kredi çekecek olursa yıllık hayat sigortası tutarı 1.106,81 TL olacaktır. Aynı kişi 10 bin lira kredi çekecek olursa; bu durumda da yıllık hayat sigortası tutarı 122,99 TL olacaktır.  Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin limitinin binde 5’i dir. Bunun dışında ilk 3 ay ertelemeli kredi çekerseniz kalan borcunuzu 45 ayda ödersiniz ve ilk ay erteleme faizleri tahsil edilir.

Saygıdeğer emekli büyüklerimiz, sizlerde bu krediye başvurmak istiyorsanız BU linki kullanabilirsiniz. Vakıfbank’ın sizlere sunduğu emeklilere özel kredi kampanyası hakkında söylenecek tüm sözleri söyledik. Dolayısıyla bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Emeklileri ilgilendiren kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIMIZIN TÜM EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat Bankasında Seni Bekliyor

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

KREDİ BAŞVURUSU Emeklilere Kredi veren Bankalar Maaşımın kaç katı kredi alabilirim ?

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.