Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat Bankasında Seni Bekliyor

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Başvuruları, Promosyon rakamları ve tüm merak edilenler- Ziraat bankası ilklerin bankası olmaya devam ediyor. Bir çok bankada promosyon ile alakalı hiç bir gelişme yaşanmazken devlet bankalarında bir birini takip eden promosyon avantajları yaşanmaya devam ediyor. Emeklilikle gelen avantajlardan bir tanesi de maaş promosyonları olarak gözüküyor. Bankaların istedikleri emekli maaşınıza talip olmak.

BANKALAR MAAŞINIZA TALİP

Gerçek şu ki, tüm emekliler maaşları çekmiyorlar. ihtiyaç oldukça bankadan alıyorlar. Geri kalanı ile de güzel yatırımlar yapıyorlar. Krediler çekiyorlar mesela. Böylece gelen sıcak paranızı da bankalar değerlendirmiş oluyorlar. Olaya bu şeilde bakılacak olduğunda bir emeklinin bankaya katacağı artıların yanında ödenecek promosyon tutarları hiç bir şey değil. Bir de promosyon yeterli olmuyor. Bir sürü de emekliler için bir sürü hizmet sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Ziraat bankası ülkemizin günümüze kadar gelebilen ilk bankası. Her yerde şubesi var. ATM’leri de çok fazla. Bundan dolayı da emekliler tarafından bilinmeyen ve az şubesi olan bankalar yerine tercih edilme sebebi oluyor. Bankaya ve bankacılık hizmetlerine kolay ulaşmak istiyorlar. Emekli maaşına ziraat bankası da promosyon veriyor. Bu sayede emeklilerin yüzleri biraz da tebessüm etmiş oluyor. Peki şartlar ve detaylar nelerdi? Bu soruların cevabı da yazımızın devamında.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU DETAYLARI

Sizlerde SGK’ya tabi iseniz ve emekli maaşı alıyorsanız yani Bağ-kur, SSK veya emekli sandığı emeklisiyseniz ve maaşınızı da ziraat bankasından alıyorsanız promosyon sizleri bekliyor demektir. Tabi burada emeklilerin kafasına takılan bazı sorular var. Bizlerde bu soruları cevaplayarak gidermeye çalışacağız. Örneğin promosyon ödemesi başvuru tarihi ne zaman diye. Saygıdeğer büyüklerimiz, Emekli maaşı promosyon başvurunuzu yapacaksınız nüfus cüzdanınıza bakacaksınız.

  • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 0 VEYA 2 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ MART 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.
  • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 4 VEYA 6 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ NİSAN 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.
  • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 8 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ MAYIS 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.

 

ZİRAAT BANKASI NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERECEK?
  • Aldığınız emekli maaşı 1.000 TL’nin altındaysa o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 300 lira olacaktır.
  • Aldığınız emekli maaşı 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 375 lira olacaktır.
  • Aldığınız emekli maaşı 2.000 TL’nin üzerindeyse o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 450 lira olacaktır.

 

EMEKLİ MAAŞI  PROMOSYONU İÇİN 3 YIL SÖZ VERMELİSİNİZ

Emekli maaşı promosyonu 3 yıllık peşin olarak bir seferde ödenecektir. Sizlerde bu promosyondan yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Ziraat Bankasından alacağınıza dair söz vermeniz gerekiyor. Ziraat bankasından birden fazla emekli aylığı alanların promosyonları hesaplanırken; aldıkları maaşlar toplanır ve ona göre alırlar. Örneğin bir emekli maaşınız 800 TL dir. Diğeri de 800 TL dir. Buna göre maaşınız 1.600 TL olarak hesaplanır ve 375 TL promosyon verilir.

Emekli maaşı promosyonuna 18 yaşını doldurmuş herkes başvuruda bulunabilir. Ama 18 yaşını doldurmamış ve emekli maaşı alanlar için ise velilerine ödeme yapılacaktır. Bunu hesaplarken de çocuğun ve velinin maaşı toplanır ve çıkan paraya göre ödeme yapılır. Diyelim ki, 600 lira çocuk alıyordur. 600 lira da velisi. Buna göre 1.200 lira maaşın alabileceği promosyon ise 375 TL dir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILMAKTADIR

Dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümünü açık ve büyük harfler ile PRO yazın ve bir boşluk bırakın. Ardından dan Turkcell, Vodofone yada Türk Telekom fark etmez 4757’ye Mesaj atın. Ayrıca ATM’den de başvuru yapabilirsiniz. Lakin mesaj ve ATM’den başvuru yaparsanız onay için müşteri hizmetleri sizin ile iletişime geçecektir. Bunlar dışında Ziraat bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Ziraat internet bankacılığı veya cep şubeden ve telefon bankacılığından da başvuru yapabiliyorsunuz. Bu arada başvuru tarihinizi tam olarak öğrenmek istiyorsanız Ziraat bankası bunun için bir öğrenme sayfası hazırlamış. BU linki kullanıyorsunuz. Ardından kimlik numaranızı girip doğrulama kodunu yazıyorsunuz ve sorgulamanızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Değerli okurlarımız, ziraat bankasından emekli maaşı alıyorsanız, nasıl promosyon alacağınızı sizler için açıklamaya çalıştık. Umarım ki faydalı bir yazı olmuştur. Emekli ve emekli kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Bu arada aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. Hoş kalın, hoşça kalın ve bizimle kalın…

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? BU SAYEDE MERAKLA BEKLEYEN EMEKLİLER DE YAZIMIZDAN HABERDAR OLABİLECEKLER

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başladı Başvuru İçin Geç Kalma

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

 

 

“Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat Bankasında Seni Bekliyor” üzerine 2 yorum

  1. 20 senedir emekli hesabım ziraatde.3aylık peşin alıyorum ve param devamlı bankada durur. lazım oldumu ordan kullanırım.periyodik olan ödemeleri en son gün öderim. yani paramı devamlı hesapda tutarım. ziraat hariç hiç bir bankadan kredi çekmedim.maaşımda hiç icra kesintisi yok.ne avans kredisi alıyorum,ne kredi kartı veriliyor.şimdi buna karşılık maaş hesaba yatar yamaz başka bir bankayamı aktaralım. öylemi istiyorsunuz. 10000 tl bile kredi veremiyorsanız.benim bankammı oluyorsunuz?

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.