Maaşını Halkbank’tan Alan Emekliye 450 TL Promosyon

2017 Emekli promosyonu, Halkbank emekli maaşı promosyonu detayları- 3 yılda bir emekliler için güzel bir haber geliyor. O da maaş promosyonları. Bunca zamandır bankaların peşinden koşup durdunuz. Şimdi sıra bankalarda. Çümkü bankalar için maaşınız çok çok önemli. Bir gerçek var. O da emeklilerin çoğu maaşının hepsini çekmiyor. Birde birikimleri varsa onları da yatırıyor. Bankalarda bu gerçeği bildiğinden emeklilerin maaşlarını çekmek istiyorlar.

BANKALAR İÇİN EMEKLİLER ÇOK ÖNEMLİ MÜŞTERİ

Bankalar açısından emekli vatandaşların bir diğer güzel yanı ise maaşlarının devlet garantisi altında olmasıdır. Yani her ay emekli maaşı hesabına yatar. Bu açıdan hem kredi için hemde kredi kartı için özel müşterilerdir. Düzenli geliri olan vatandaşlar bankalar için bulunmaz Hint kumaşıdır. Emeklilerde öyle.Haliyle promosyon vermek durumundadırlar. bundan önceki promosyon oranları gerçekten de düşün oranlardaydı.

HALKBANK MÜŞTERİLERİ MERAKLA BEKLİYOR

Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanının da bu işe el atmasıyla bu oran daha da fazla arttı. Yeterli mi? Bence değil ama 200 lira her zaman 100 liradan daha da iyidir. Yazımızın devamında Halkbank’ın emekli promosyonlaro hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Özellikler bu haberi binlerce emelinin beklediğini bildiğimden sitemizde de yer vermiş olduk.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON DETAYLARI

SGK’ya bağlı olan ve emekli maaşını SGK ödeyen tüm emeklilerin promosyon ödemelerine mart ayı itibariyle başlanılıyor. Sizlerde 3 yıl boyunca maaşınızı Halkbanktan alacağınıza dair başvuru yaparsanız promosyondan faydalanabileceksiniz. Başvurularınızı Halkbank şubelerinden, HalkBank24 ATM’lerden, Halkbank emekli müşteri hizmetlerinden (0850 222 92 62) ve halkbank internet şubesinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON TUTARLARI
 • Öncelikle ödenecek promosyonların 3 yıl için brüt maaşa göre peşin promosyon ödemesi yapılacağını belirtelim.
 • Aldığınız emekli maaşınız 1.000 TL’nin altında ise emekli maaşı promosyonunuz da 300 lira olarak hesaplanacaktır.
 • Aldığınız emekli maaşınız 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise emekli maaşı promosyonunuz da 375 lira olarak hesaplanacaktır.
 • Aldığınız emekli maaşınız 2.000 TL üzerinde ise emekli maaşı promosyonunuz da 450 lira olarak hesaplanacaktır.

 

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEME TARİHLERİ
 • Emekli maaşı promosyon ödemeleri T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına göre yapılacaktır.
 • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamı 0 veya 2 ise ödemelerinizi mart 2017 tarihi itibariyle alabilirsiniz.
 • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamı 4 veya 6 ise ödemelerinizi nisan 2017 tarihi itibariyle alabilirsiniz.
 • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamı 8 ise ödemelerinizi mayıs 2017 tarihi itibariyle alabilirsiniz.

 

Halkbank’dan bir den fazla maaş alıyorsanız; aldığınız maaşların brüt toplamına bakılarak promosyonunu belirlenir. Örneğin Bir emekli maaşınızın tutarı 1300 TL dir. Diğeri de 1500 TL dir. Toplamı 2.000 TL’nin üzerinde olduğuna göre alacağınız promosyon tutarınız da 450 TL olacaktır. Sizlerde böyle bir durumdaysanız maaşlarınızı toplayarak alacağınız promosyonu bulabilirsiniz. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş tüm emekliler bu maaştan faydalanabilecek.

Lakin 18 yaşlının altında emekli maaşı alanlara ise promosyon emekli maaşı alan velilerine verilecektir. Çocukların brüt maaşı ve velinin brüt maaşı toplanarak promosyon tutarı belirlenecektir.

EMEKLİ MAAŞI TAŞIMA İŞLEMİ

Emekli maaşını Halkbank’a taşımak isteyenler ise bir kaç yol deneyebilirler. Öncelikle Halkbank şubelerine uğrayabilirler. Tabi nüfus cüzdanınızı yanınıza almayı unutmayınız. Yada bulunduğunuz ilin SGK il müdürlüğüne dilekçe vererek de maaşınızı Halkbank’a taşıyabilirsiniz. Maaş taşıma işlemi için birde e-devlet sistemini kullanabilirsiniz. Şifreniz yoksa PTT’lerden 2 TL karşılığında şifre alabilirsiniz.

Sisteme giriş yaparsınız ve e-hizmetler bölümünde yer alan SGK kurumunun altında 4/A, 4/B, 4/C, gibi bölümler yer alacaktır. Sizlerde hangi bölümün emeklisi iseniz banka ve adres değişikliği ile maaşınızı Halkbank’a taşıyabilirsiniz. Değerli emekli büyüklerimiz, en doğru emekli banka ve kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat Bankasında Seni Bekliyor

Emekli Maaşını Fibabanka’dan Emeklilere 500 TL’ye Kadar Promosyon

Emekli Maaşını Fibabanka’dan Emeklilere 500 TL’ye Kadar Promosyon

Fibabanka emekli maaşı promosyonu, 500 TL Emekli maaşı promosyonu- Değerli emekli okurlarımız, malumunuz bu sıralar emekli maaşı promosyonu haberleri bankalardan gelmeye başladı. Tabi devlet bankaları bu promosyonu açıkladılar. Bazı özel bankalarda. Tabi bu gelişmeleri bizler de sizlere anında sunmaya çalışıyoruz ki en doğru seçimi yapabilin diye. Bankalar için emekli maaşları çok çok önemli bir payı belirtmektedir. Bu açıdan emekli maaşlarını kendileri vermek isterler.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU GENEL AÇIKLAMA

Emeklilerin getirisi çok fazladır. Bankalar kaçırmak istemez. Birde sıcak para da işin içinde olunca da tabiri caizse bankaların ağızlarının suyu akıyor. İşte tamda bu noktada rekabet başlıyor. Devletin promosyon rakamları için belirlediği bir limit var. Devlet bankaları da bu limitlere uydu. Lakin özel bankalar bu limitlerin üstünde bir rakam vereceğe benziyor. Bunun somut halini de Fibabanka’da görebiliyoruz. Hemen aşağıda fibabankanın sizlere sunduğu teklifi görebileceksiniz.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ÖZELLİKLERİ

Fibabanka çok güzel bir emekli maaşı promosyonu hazırlamış. Maaşını Fibabanka’ya taşıyan emeklileri özel fırsatlar bekliyor. Sizlerde emekli maaşınızı fibabankaya taşıyarak hemen özel bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir hemde 500 liraya kadar olan emekli maaşı promosyonundan faydalanabilirsiniz. SGK ile bir protokol imzalanmıştır. Buna göre SSK, Bağ-kur ve Emekli sandığı emeklileri maaşlarınız fibabankadan 3 yıl boyunca almayı taahhüt ederlerde promosyon alabilecekler.

FİBABANKA NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR
 • Eğer emekli maaşınız 1.000 TL’nin altında ise (bin lira hariçtir) alacağınız promosyon 330 TL olacaktır.
 • Eğer emekli maaşınız 1.000 TL ve 2.000 TL arasında ise (iki bin lira hariçtir) alacağınız promosyon 415 TL olacaktır.
 • Eğer emekli maaşınız 2.000 TL ve üstünde ise alacağınız promosyon 500 TL olacaktır.

 

AVANTAJLI BANKACILIK HİZMETLERİ

Fibabank şube ve ATM’lerinin dışında ülkemizdeki tüm ATM’lerden emekli maaşlarını ücret veya komisyon ödemeden alabilecekler. Bankacılık işlemleri ile ilgili, hesap işletim ücreti ödemezler. Ayrıca emeklilere özel kredi kartı elde edersiniz. Birde emeklilere özel faizli mevduat hesabı da sizleri bekliyor olacak. Birikimlerinizi güzelce değerlendirebilirsiniz.

MERAK EDİLENLER

Emekli Maaşımı Fİbabanka’ya Nasıl Taşıyabilirim?: Öncelikle SGK’ya dilekçe yazarak emekli maaşınızı fibabankadan alacağınızı belirtebilirsiniz. yada e-devlet şifreniz ile sisteme giriş yaparak bankanızı seçebilirsiniz. Birde Fibabanka şubesine kimliğiniz ile de giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon Tutarından Nasıl Faydalanabilirim?: Emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Fibabankadan alacağınıza dair taahhütname imzalamanız gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Verme Durumu Var Mı? Sizlerde bu özel promosyondan yararlanmak istiyorsanız 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Ayrıca bu ödemeleri de iptal etmemelisiniz. Yok ben fatura ödemesi yapmak istemiyorum derseniz de o zaman da SGK’nın belirlemiş olduğu promosyon rakamlarını alabilirsiniz. Emeki Maaşı Promosyonu Ne Zaman Alabileceğiz?: Sizlerde taahhütname imzalıyorsunuz ve ilk maaşınız yatıyor.

Ardından 3 iş günü içerisinde promosyonunuz da hesabınıza yatıyor. T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 0 veya 2 olanlar Mart ayında, T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 4 veya 6 olanlar Nisan ayında, T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 8 olanlar Mayıs ayında, promosyon ödemelerini alabilecekler. Bu promosyondan tüm emeklilere faydalanabilirler.

Değerli okurlarımız, Fibabanka promosyon olarak SGK’nın belirlediği rakamların üzerinde bir tutar belirlemiş. İşin açıkçası diğer bankalardan henüz ses çıkmadı ama şuan 500 lira ile en yüksek promosyon burada. Bu iş rekabete bindi anlayacağız. Diğer büyük özel bankalar nasıl rakam verecekler? onu da izleyeceğiz ve buradan sizler ile paylaşacağız. Ayrıca aşağıda sizler için özel haberler ayarladık. Bu haberleri de inceleyebilirsiniz.

 LÜTFEN BU ÖZEL EMEKLİLİK HABERİNİ FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK DİĞER EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başladı Başvuru İçin Geç Kalma

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

 

 

Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat Bankasında Seni Bekliyor

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Başvuruları, Promosyon rakamları ve tüm merak edilenler- Ziraat bankası ilklerin bankası olmaya devam ediyor. Bir çok bankada promosyon ile alakalı hiç bir gelişme yaşanmazken devlet bankalarında bir birini takip eden promosyon avantajları yaşanmaya devam ediyor. Emeklilikle gelen avantajlardan bir tanesi de maaş promosyonları olarak gözüküyor. Bankaların istedikleri emekli maaşınıza talip olmak.

BANKALAR MAAŞINIZA TALİP

Gerçek şu ki, tüm emekliler maaşları çekmiyorlar. ihtiyaç oldukça bankadan alıyorlar. Geri kalanı ile de güzel yatırımlar yapıyorlar. Krediler çekiyorlar mesela. Böylece gelen sıcak paranızı da bankalar değerlendirmiş oluyorlar. Olaya bu şeilde bakılacak olduğunda bir emeklinin bankaya katacağı artıların yanında ödenecek promosyon tutarları hiç bir şey değil. Bir de promosyon yeterli olmuyor. Bir sürü de emekliler için bir sürü hizmet sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Ziraat bankası ülkemizin günümüze kadar gelebilen ilk bankası. Her yerde şubesi var. ATM’leri de çok fazla. Bundan dolayı da emekliler tarafından bilinmeyen ve az şubesi olan bankalar yerine tercih edilme sebebi oluyor. Bankaya ve bankacılık hizmetlerine kolay ulaşmak istiyorlar. Emekli maaşına ziraat bankası da promosyon veriyor. Bu sayede emeklilerin yüzleri biraz da tebessüm etmiş oluyor. Peki şartlar ve detaylar nelerdi? Bu soruların cevabı da yazımızın devamında.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU DETAYLARI

Sizlerde SGK’ya tabi iseniz ve emekli maaşı alıyorsanız yani Bağ-kur, SSK veya emekli sandığı emeklisiyseniz ve maaşınızı da ziraat bankasından alıyorsanız promosyon sizleri bekliyor demektir. Tabi burada emeklilerin kafasına takılan bazı sorular var. Bizlerde bu soruları cevaplayarak gidermeye çalışacağız. Örneğin promosyon ödemesi başvuru tarihi ne zaman diye. Saygıdeğer büyüklerimiz, Emekli maaşı promosyon başvurunuzu yapacaksınız nüfus cüzdanınıza bakacaksınız.

 • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 0 VEYA 2 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ MART 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.
 • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 4 VEYA 6 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ NİSAN 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.
 • KİMLİK NUMARANIZIN SON RAKAMI 8 İSE BAŞVURU TARİHİNİZ MAYIS 2017 TARİHİ İTİBARİYLE OLACAKTIR.

 

ZİRAAT BANKASI NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERECEK?
 • Aldığınız emekli maaşı 1.000 TL’nin altındaysa o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 300 lira olacaktır.
 • Aldığınız emekli maaşı 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 375 lira olacaktır.
 • Aldığınız emekli maaşı 2.000 TL’nin üzerindeyse o halde alacağınız emekli maaşı promosyonu da 450 lira olacaktır.

 

EMEKLİ MAAŞI  PROMOSYONU İÇİN 3 YIL SÖZ VERMELİSİNİZ

Emekli maaşı promosyonu 3 yıllık peşin olarak bir seferde ödenecektir. Sizlerde bu promosyondan yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Ziraat Bankasından alacağınıza dair söz vermeniz gerekiyor. Ziraat bankasından birden fazla emekli aylığı alanların promosyonları hesaplanırken; aldıkları maaşlar toplanır ve ona göre alırlar. Örneğin bir emekli maaşınız 800 TL dir. Diğeri de 800 TL dir. Buna göre maaşınız 1.600 TL olarak hesaplanır ve 375 TL promosyon verilir.

Emekli maaşı promosyonuna 18 yaşını doldurmuş herkes başvuruda bulunabilir. Ama 18 yaşını doldurmamış ve emekli maaşı alanlar için ise velilerine ödeme yapılacaktır. Bunu hesaplarken de çocuğun ve velinin maaşı toplanır ve çıkan paraya göre ödeme yapılır. Diyelim ki, 600 lira çocuk alıyordur. 600 lira da velisi. Buna göre 1.200 lira maaşın alabileceği promosyon ise 375 TL dir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILMAKTADIR

Dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümünü açık ve büyük harfler ile PRO yazın ve bir boşluk bırakın. Ardından dan Turkcell, Vodofone yada Türk Telekom fark etmez 4757’ye Mesaj atın. Ayrıca ATM’den de başvuru yapabilirsiniz. Lakin mesaj ve ATM’den başvuru yaparsanız onay için müşteri hizmetleri sizin ile iletişime geçecektir. Bunlar dışında Ziraat bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Ziraat internet bankacılığı veya cep şubeden ve telefon bankacılığından da başvuru yapabiliyorsunuz. Bu arada başvuru tarihinizi tam olarak öğrenmek istiyorsanız Ziraat bankası bunun için bir öğrenme sayfası hazırlamış. BU linki kullanıyorsunuz. Ardından kimlik numaranızı girip doğrulama kodunu yazıyorsunuz ve sorgulamanızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Değerli okurlarımız, ziraat bankasından emekli maaşı alıyorsanız, nasıl promosyon alacağınızı sizler için açıklamaya çalıştık. Umarım ki faydalı bir yazı olmuştur. Emekli ve emekli kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Bu arada aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. Hoş kalın, hoşça kalın ve bizimle kalın…

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? BU SAYEDE MERAKLA BEKLEYEN EMEKLİLER DE YAZIMIZDAN HABERDAR OLABİLECEKLER

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başladı Başvuru İçin Geç Kalma

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

 

 

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başladı Başvuru İçin Geç Kalma

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başvurusu, Emekli Promosyon Paketi, Ne kadar Promosyon alacağım?- Değerli emekli okurlarımız, çok beklediniz ve çok sabrettiniz. Sonunda da 3 yılda bir verilen promosyon için Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı sizler için banka yetkilileri ve temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Bu görüşmelerin sonunda da kimin ne kadar alacağı hakkında bir karara varıldı varılmasına ama bankalardan da ses seda yok gibiydi.

VAKIFBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMLERİ ÖN AÇIKLAMA

Hatta bu durum ile ilgili birde haber yapmayı planlıyorduk ki vakıfbank’dan emekli promosyon paketi kampanyası haberi geliverdi. Zira bankalar emekli maaşınızı vermek için bir birleri ile rekabete giriyorlar. Vakıfbank’da bu konuda öncü davrandı. Tabi bizlerde bu yazı ile hem emekli promosyonları hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız hemde vakıfbank’ın promosyon şartlarını teker teker sizlere açıklamaya çalışacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu özel haberin detaylarına geçelim.

VAKIFBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMLERİNE KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK

Maaşını vakıfbank’dan alan emekliler az sonra belirteceğimiz şartları da yerine getirdikleri takdirde vakıfbank’dan promosyon alabilecekler. Ayrıca maaşını başka bankadan alan ama vakıfbank’a taşıyacak olan emekliler de gerekli koşulları karşılaması şartıyla promosyon alabilecekler. Sosyal Güvenlik Kurumu ile Vakıfbank arasında bir protokol imzalamışlar. Bu protokolün detayları, kimlerin ne kadar promosyon alacakları ve yerine getirilmesi gereken koşulları hemen aşağıda.

VAKIFBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU İÇİN YERİNE GETİRİLMESİ GEREKEN KOŞULLAR

Öncelikle 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Zaten her ay telefon, elektrik veya doğal gaz ödüyorsunuz. Bu maddeyi karşılamak çok kolay. Bir diğer madde ise maaşınızı 3 yıl boyunca vakıfbank’dan alacağınıza dair söz verip taahhütname imzalamanız gerekiyor. Sonuç itibariyle bu anlaşmalar 3 yıllık yapılıyor. Bir diğer koşul ise Kredili mevduat hesabı veya kredi kartı almanız gerekiyor. Toplam da sağlamanız gereken 3 madde var.

PROMOSYON ÖDEMESİNE EN ZAMAN BAŞLAYACAĞIM?

Promosyon ödemeleri başvurularınızı T.C. Kimlik numaranızın son rakamına bakarak gerçekleştireceksiniz. Peki Nasıl? Onu da hemen açıklayalım. kimlik numaranızın son rakamı 0 veya 2 ilse 1 mart 2017 tarihinden itibaren promosyon için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numaranızın son rakamı 4, 6 veya 8 ise sizin için de promosyon ödeme başvuru tarihi 1 nisan 2017 dir. Bu tarihden itibaren başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

ANLARSIN YA NE KADAR PROMOSYON VERECEKLER?
 • Eğer emekli maaşınız 1.000 Liraya kadar ise alacağınız promosyon 300 liradır. (Bin lira hariçtir.)
 • Eğer emekli maaşınız 1.000 Lira ile 2.000 Lira arasında ise alacağınız promosyon 375 liradır. (İki bin lira hariçtir.)
 • Eğer emekli maaşınız 2.000 Lira ara ve üzerinde ise alacağınız promosyon 450 liradır. 

 

Bu parayı 3 yıl karşılığında peşin olarak alacaksınız. Ayrıca bu süre zarfında maaşınız zamlanır ve bir üst seviyeye çıkarsa promosyondan zammından yararlanamazsınız. Diyelim ki 375 lira promosyon aldınız. Ama maaşınız da iki bin lirayı geçti. Bu durumda da faydalanmanız gereken promosyon 450 lira gibi gözükse de 75 lira alamayacaksınız. İlk başvuru maaşınız esas alınıyor. Bu arada promosyon almak için sağlamanız gereken şartlardan birisi olan kredi kartı alırsanız yıllık aidat ödemiyorsunuz.

PROMOSYON KREDİSİ SİZİ BEKLİYOR

Değerli dostlarımız, emekli maaşını taşıyan ve alan vakıfbank müşterilerini bazı avantajlı durumlarda bekliyor. Örneğin emekli maaşınızı istediğiniz ATM’den ücretsiz çekebiliyorsunuz. Maaş hesabınızdan hesap işletim ücreti alınmıyor. Bunun dışında HGS etiketini de ücretsiz elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bir de çok özel faiz oranı ile 90 bin lira emekli kredisi alabiliyorsunuz. Bu da çok özel ve mükemmel bir fırsat.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İSE BEĞENEREK TÜM EMEKLİLERİN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

 

Müjde! Emeklilere 900 TL Banka Promosyonu Geliyor

Emeklilere 900 TL Banka Promosyonu Yolda- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Bizlerde bu açıklamaları emeklilerimize yani gözü kulağı bu haberde olan vatandaşlarımıza aktarmaya çalışacağız. Ülkemizde emekli sayısı ciddi boyutlara ulaşıyor. Tabi sayı bu kadar büyük olunca bankalarında ağzı sulanıyor. Bankalar şunun farkında; emekliler tüm maaşlarını çekmiyor. Ayrıca nereden maaş alıyorsa o bankaya diğer birikimlerini de getiriyor.

EMEKLİLERİN PROMOSYONU ARTIYOR

Bunun dışında ülkemizde en fazla kredi çeken kesimlerin başında yine emekli vatandaşlarımız geliyor. Anlayacağınız parasını bankaya bağlıyor. Bu sayede de para bankanın elinde kalıyor ve daha da büyüme gerçekleştiriyorlar. Lakin hal böyleyken bankaların da elini taşın altına koyması gerekiyor. Maaşların bankaya gelmesi için ufacık promosyonlar veriliyor. Tabi buda komik bir rakam. Lakin Bakan Müezzinoğlu müjdeyi verdi ve çalışmaların, Başbakanın da desteğiyle haftaya sonuçlandırılacağını söyledi.

BANKALAR EMEKLİLERE NE KADAR PROMOSYON VERİYOR

Bankalar emeklilere 300 lira prpmosyon veriyor. Bunun karşılığında ise 3 yıl boyunca maaşını bankadan çekmelerini taahhüt etmenizi istiyorlar. Kimi banka faizli mevduat hesabını da zorunlu koşuyor. Yani verdiğini faizler ile geri alma peşinde. Kimi bankada 300 lirayı kredi kartı ile alışverişlerde indirim olarak kullandırıyor. Bunun doru bir davranış olmadığını düşünüyorum. Ha emekliler bankalarda bazı ayrıcalıklara kavuşuyorlar. Bunu da söyleyelim;

Emekliler bankaya gittiklerinde işlem önceliği kazanıyor. Yani çok fazla sıra bekleme derdi yok. Bunun dışında Eft ve Havale gibi işlemlerde çoğu banka para almıyor. Buda oldukça önemli bir konu. Ayrıca kredilerde avantajlı faizler ile alınabiliyor. Kredi kartlarında ekstra bedava puanlar kazanılabiliyor. Anlayacağınız buna benzer faydaları ve imkanları da oluyor bankalarım

900 TL PROMOSYON GELECEK Mİ?

Değerli okurlarımız, şuan çalışmalar sürüyor ve konuşulan rakam 3 yıl için 900 TL olarak gözüküyor. Şuan yetkililer pazarlıkları sürdürüyor. Buna göre masadan 2 formül üzerinde konuşuluyor. Bankalar ya yapılan pazarlık sonucu ortaya çıkan parayı ödeyecek. Yada bakanlık bir taban fiyat belirleyecek ve bunu rekabete açacak. Bankalarda bir birleriyle rekabete girerek emekli müşteri kapmaya çalışacak.

Saygıdeğer büyüklerimiz, umarım sonuç sizlerin lehine olur. Zira sizler bu ülke için bir çok fedakarlığı yaptınız zaten. artık bu ülkenin de sizlere bir şeyler sunması gerekiyor. Özellikle maaş aldığınız bankanın da elini taşın altına koyması gerekiyor. Pazarlık sonuçlanır sonuçlanmaz bu site üzerinden ayrıntıları sizler ile paylaşacağız. Bizi okumaya devam edin.

LÜTFEN BU YAZIYI OLABİLDİĞİNCE TÜM EMEKLİYE ULAŞTIRMA ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ.