Müjde! Emeklilere 900 TL Banka Promosyonu Geliyor

Emeklilere 900 TL Banka Promosyonu Yolda- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Bizlerde bu açıklamaları emeklilerimize yani gözü kulağı bu haberde olan vatandaşlarımıza aktarmaya çalışacağız. Ülkemizde emekli sayısı ciddi boyutlara ulaşıyor. Tabi sayı bu kadar büyük olunca bankalarında ağzı sulanıyor. Bankalar şunun farkında; emekliler tüm maaşlarını çekmiyor. Ayrıca nereden maaş alıyorsa o bankaya diğer birikimlerini de getiriyor.

EMEKLİLERİN PROMOSYONU ARTIYOR

Bunun dışında ülkemizde en fazla kredi çeken kesimlerin başında yine emekli vatandaşlarımız geliyor. Anlayacağınız parasını bankaya bağlıyor. Bu sayede de para bankanın elinde kalıyor ve daha da büyüme gerçekleştiriyorlar. Lakin hal böyleyken bankaların da elini taşın altına koyması gerekiyor. Maaşların bankaya gelmesi için ufacık promosyonlar veriliyor. Tabi buda komik bir rakam. Lakin Bakan Müezzinoğlu müjdeyi verdi ve çalışmaların, Başbakanın da desteğiyle haftaya sonuçlandırılacağını söyledi.

BANKALAR EMEKLİLERE NE KADAR PROMOSYON VERİYOR

Bankalar emeklilere 300 lira prpmosyon veriyor. Bunun karşılığında ise 3 yıl boyunca maaşını bankadan çekmelerini taahhüt etmenizi istiyorlar. Kimi banka faizli mevduat hesabını da zorunlu koşuyor. Yani verdiğini faizler ile geri alma peşinde. Kimi bankada 300 lirayı kredi kartı ile alışverişlerde indirim olarak kullandırıyor. Bunun doru bir davranış olmadığını düşünüyorum. Ha emekliler bankalarda bazı ayrıcalıklara kavuşuyorlar. Bunu da söyleyelim;

Emekliler bankaya gittiklerinde işlem önceliği kazanıyor. Yani çok fazla sıra bekleme derdi yok. Bunun dışında Eft ve Havale gibi işlemlerde çoğu banka para almıyor. Buda oldukça önemli bir konu. Ayrıca kredilerde avantajlı faizler ile alınabiliyor. Kredi kartlarında ekstra bedava puanlar kazanılabiliyor. Anlayacağınız buna benzer faydaları ve imkanları da oluyor bankalarım

900 TL PROMOSYON GELECEK Mİ?

Değerli okurlarımız, şuan çalışmalar sürüyor ve konuşulan rakam 3 yıl için 900 TL olarak gözüküyor. Şuan yetkililer pazarlıkları sürdürüyor. Buna göre masadan 2 formül üzerinde konuşuluyor. Bankalar ya yapılan pazarlık sonucu ortaya çıkan parayı ödeyecek. Yada bakanlık bir taban fiyat belirleyecek ve bunu rekabete açacak. Bankalarda bir birleriyle rekabete girerek emekli müşteri kapmaya çalışacak.

Saygıdeğer büyüklerimiz, umarım sonuç sizlerin lehine olur. Zira sizler bu ülke için bir çok fedakarlığı yaptınız zaten. artık bu ülkenin de sizlere bir şeyler sunması gerekiyor. Özellikle maaş aldığınız bankanın da elini taşın altına koyması gerekiyor. Pazarlık sonuçlanır sonuçlanmaz bu site üzerinden ayrıntıları sizler ile paylaşacağız. Bizi okumaya devam edin.

LÜTFEN BU YAZIYI OLABİLDİĞİNCE TÜM EMEKLİYE ULAŞTIRMA ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.