Emekli Maaşını Fibabanka’dan Emeklilere 500 TL’ye Kadar Promosyon

Fibabanka emekli maaşı promosyonu, 500 TL Emekli maaşı promosyonu- Değerli emekli okurlarımız, malumunuz bu sıralar emekli maaşı promosyonu haberleri bankalardan gelmeye başladı. Tabi devlet bankaları bu promosyonu açıkladılar. Bazı özel bankalarda. Tabi bu gelişmeleri bizler de sizlere anında sunmaya çalışıyoruz ki en doğru seçimi yapabilin diye. Bankalar için emekli maaşları çok çok önemli bir payı belirtmektedir. Bu açıdan emekli maaşlarını kendileri vermek isterler.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU GENEL AÇIKLAMA

Emeklilerin getirisi çok fazladır. Bankalar kaçırmak istemez. Birde sıcak para da işin içinde olunca da tabiri caizse bankaların ağızlarının suyu akıyor. İşte tamda bu noktada rekabet başlıyor. Devletin promosyon rakamları için belirlediği bir limit var. Devlet bankaları da bu limitlere uydu. Lakin özel bankalar bu limitlerin üstünde bir rakam vereceğe benziyor. Bunun somut halini de Fibabanka’da görebiliyoruz. Hemen aşağıda fibabankanın sizlere sunduğu teklifi görebileceksiniz.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ÖZELLİKLERİ

Fibabanka çok güzel bir emekli maaşı promosyonu hazırlamış. Maaşını Fibabanka’ya taşıyan emeklileri özel fırsatlar bekliyor. Sizlerde emekli maaşınızı fibabankaya taşıyarak hemen özel bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir hemde 500 liraya kadar olan emekli maaşı promosyonundan faydalanabilirsiniz. SGK ile bir protokol imzalanmıştır. Buna göre SSK, Bağ-kur ve Emekli sandığı emeklileri maaşlarınız fibabankadan 3 yıl boyunca almayı taahhüt ederlerde promosyon alabilecekler.

FİBABANKA NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR
  • Eğer emekli maaşınız 1.000 TL’nin altında ise (bin lira hariçtir) alacağınız promosyon 330 TL olacaktır.
  • Eğer emekli maaşınız 1.000 TL ve 2.000 TL arasında ise (iki bin lira hariçtir) alacağınız promosyon 415 TL olacaktır.
  • Eğer emekli maaşınız 2.000 TL ve üstünde ise alacağınız promosyon 500 TL olacaktır.

 

AVANTAJLI BANKACILIK HİZMETLERİ

Fibabank şube ve ATM’lerinin dışında ülkemizdeki tüm ATM’lerden emekli maaşlarını ücret veya komisyon ödemeden alabilecekler. Bankacılık işlemleri ile ilgili, hesap işletim ücreti ödemezler. Ayrıca emeklilere özel kredi kartı elde edersiniz. Birde emeklilere özel faizli mevduat hesabı da sizleri bekliyor olacak. Birikimlerinizi güzelce değerlendirebilirsiniz.

MERAK EDİLENLER

Emekli Maaşımı Fİbabanka’ya Nasıl Taşıyabilirim?: Öncelikle SGK’ya dilekçe yazarak emekli maaşınızı fibabankadan alacağınızı belirtebilirsiniz. yada e-devlet şifreniz ile sisteme giriş yaparak bankanızı seçebilirsiniz. Birde Fibabanka şubesine kimliğiniz ile de giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon Tutarından Nasıl Faydalanabilirim?: Emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Fibabankadan alacağınıza dair taahhütname imzalamanız gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Verme Durumu Var Mı? Sizlerde bu özel promosyondan yararlanmak istiyorsanız 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Ayrıca bu ödemeleri de iptal etmemelisiniz. Yok ben fatura ödemesi yapmak istemiyorum derseniz de o zaman da SGK’nın belirlemiş olduğu promosyon rakamlarını alabilirsiniz. Emeki Maaşı Promosyonu Ne Zaman Alabileceğiz?: Sizlerde taahhütname imzalıyorsunuz ve ilk maaşınız yatıyor.

Ardından 3 iş günü içerisinde promosyonunuz da hesabınıza yatıyor. T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 0 veya 2 olanlar Mart ayında, T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 4 veya 6 olanlar Nisan ayında, T.C. Kimlik Numarasının son rakamı 8 olanlar Mayıs ayında, promosyon ödemelerini alabilecekler. Bu promosyondan tüm emeklilere faydalanabilirler.

Değerli okurlarımız, Fibabanka promosyon olarak SGK’nın belirlediği rakamların üzerinde bir tutar belirlemiş. İşin açıkçası diğer bankalardan henüz ses çıkmadı ama şuan 500 lira ile en yüksek promosyon burada. Bu iş rekabete bindi anlayacağız. Diğer büyük özel bankalar nasıl rakam verecekler? onu da izleyeceğiz ve buradan sizler ile paylaşacağız. Ayrıca aşağıda sizler için özel haberler ayarladık. Bu haberleri de inceleyebilirsiniz.

 LÜTFEN BU ÖZEL EMEKLİLİK HABERİNİ FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK DİĞER EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank SGK Promosyon Ödemeleri Başladı Başvuru İçin Geç Kalma

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.