Tüm İhtiyaçlarınız için Düşük Faizli Garanti Bankası Bahar Kredisi

Garanti bankası hesaplı bahar kredisi, garanti bankası kredi başvurusu ve kredi hesaplamaları- Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en özel ve en fazla işinize yarayacak kredi haberlerini yapmaya çalışıyoruz. Bu sayede de çok fazla tercih ediliyoruz. Zira banka haberlerini sade ve özgün bir dille anlatmamızın yanı sıra, yorum da katmıyoruz. Karar verme aşamasında sizi etkilememeye çalışıyoruz. Finans kuruluşları ile bir ilgimiz de olmadığından amacımız en doğru krediyi seçebilmeniz.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bugün de kredi ihtiyacı duyan okurlarımız için yepyeni bir kredi fırsatı sunacağız. Malumunuz bahar ayının ilk günlerindeyiz. Mevsim değişse de masraflarımız ve ihtiyaçlarımız hiç bitmiyor. Doğal olarak maddi kaynak bulmak için bankalara yani kredilerine başvuru yapıyoruz. Garanti bankası da içerisin de bulunduğumuz aya binaen Bahar Kredisi kampanyası düzenlemiş. Tabi bu kampanyanın detaylarına yazımızın kalan kısmında ulaşabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Bahar ayı demek, masraf ayı demek. Bu açıdan garanti bankası da artan ihtiyaçlarınızın altından kolay bir şekilde kalkabilmeniz için Bahar Kredisi başlığı ile uygun faizli kredi imkanı sunuyor. Üstelik 3 aydan tutun da 48 aya kadar vade yapabilme imkanınız da oluyor. bu sayede de kendinizi yormadan uygun ödeme seçeneği ile kredi taksitlerinizi ödeyebiliyorsunuz. Bu kredinin limiti de güzel. Alabileceğiniz kredi üst limiti 75.000 TL dir.

Faiz oranı olarak da %1,16 ile %1,36 arası oranlar karşımıza çıkıyor. Alacağınız kredinin vadesi ile kredi limiti faiz oranını da belirliyor. Garanti müşterisi iseniz, şifrenizi kullanarak garanti internet şubeye veya garanti cep şubeye girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik onaylanan kredinizi de bankaya gitmeden alırsınız. Hafta sonu bile olsa başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirirsiniz. Garanti müşteri olmayanlarda başvuru yapabilirler.

Bunun için bu garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID4165c14 linki kullanabilirsiniz. Hemen 2 -3 dakikada başvurunuzu gerçekleştirirsiniz zaten. merak etmeyin yani. Bu arada maaşınız garantiden almayan müşterilerin, İnternet aracılığı ile alabilecekleri üst limitin 25.000 TL olduğunu da belirtmekte fayda var.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE MALİYET ORANLARI

25.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,36 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi taksit tutarı ise 755,23 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. Vergiler ve sigorta dahil toplam ücret ise 381,25 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı tahsis ücreti ile birlikte 36.382,12 dir. Yıllık maliyet oranı ise %21,7999 dur. 

50.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi taksit tutarı ise 1.446,27 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Vergiler ve sigorta dahil toplam ücret ise 762,50 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı tahsis ücreti ile birlikte 69.683,71 dir. Yıllık maliyet oranı ise %18,8924 dur. 

75.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,16 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi taksit tutarı ise 2.152,66 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Vergiler ve sigorta dahil toplam ücret ise 1.143,75 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı tahsis ücreti ile birlikte 103.721,41 dir. Yıllık maliyet oranı ise %18,3859 dur. 

Hayat sigortasının sabit olmadığını ve değiştiğini de belirtelim. Yani bir kişinin demografik yapısına göre değişiklik gösterebiliyor. Anlayacağınız yaşınıza, cinsiyetinize, kredi vadesine ve tabi ki de kredi tutarına göre hayat sigortası belirleniyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti ise alacağınız kredinin limitinin %0,5’i oranında talep edilmektedir. Gelirinizi belgelendirmeniz de gerekiyor. Bunun için maaş bordronuzu muhasebecinizden almayı unutmayın.

Saygıdeğer okurlarımız, garanti bankası bahar ayında ihtiyaç duyabileceğinizden çok daha fazlasını kredi limiti ile sizlere sunuyor. Yüksek kredi limiti için belirlenen kredi faiz oranı olan %1,16 da gayet uygun. Tabi son kararı sizler vereceksiniz. Yeni ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

BU ÖZEL KREDİ HABERİNDEN TÜM DOSTLARINIZIN DA HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ’lere Destek Kredisi Başvuruları

Yorum yapın