Taksitli Cep Telefonu Satışları Teknosa’da Ing Kredisi ile Başladı

İng bank kredisi teksona mağazalarında, Masrafsız ve komisyonsuz 24 ay vadeli kredi, TEKNOSACELL Kredi Kampanyası- Arkadaşlar 2 yıldır para biriktiriyordum. Sonunda da 5 bin liralık bir akıllı telefon aldım. Göz bebeğim gibiydi. Facebook, instagram ve whatsapp hayatıma bir neşe kaynağı olarak girdi. Ayrıca gezdiğim yerlerin fotoğraflarını yüksek çözünürlük ile çekerek güzel anılar topluyordum. Her şey çok güzel gidiyordu. Ta ki akıllı telefonumun ekranı kırılıncaya kadar.

Tamir için yetkili servis gönderdim ve dünyalar kadar masraf çıkardılar. Gidip yeni bir telefon alsam daha da iyi. Lakin yeni telefon için de para nasıl bulacağım. Tekrardan biriktiremem. Akıllı telefon benim için bir yaşam felsefesi gibi bir şey oldu. Yok mu taksitli alabileceğim bir kampanya? Bu yazıyı görür görmez de tıkladım. Çünkü acilen cep telefonu almam gerekiyor. Şimdi de sizi bekliyorum. Haydi bana bir çözüm yolu sunun lütfen…

ÇÖZÜM TEKNOSA’DA İNG KREDİSİ

Çözüm önerisi istediniz. Bizlerde bu öneriyi sizlere sunuyoruz. Yalnız değilsiniz. Sizin durumda olan ve akıllı telefon isteyen milyonlarca kişi var. Devlet politikası olarak kredi akrtı ile cep telefonu satışı kaldırılmıştı. Lakin farklı çözüm yolları ile bu duruma alternatifler oluşturulmaya başlandı. Bunun en somut hali’de Teknosa da hayat buldu. Yazımızın devamında TEKNOSACELL İng Bank kredisi hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulunacağız.

TEKNOSACELL – ING BANK KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Değerli okurlarımız, artık cep telefonu almak sanıldığı kadar zor değil. Çünkü ing bank ile teksona sizlere bu imkanı sunuyor. Sizlerde hem güvenilir bir mağazadan telefonunuzu alacak, hemde cep telefonu için maddi kaynağa ing bank kredisi ile ulaşabileceksinz. Aldığınız krediyi de 24 taksit ile geri ödeyebiliyorsunuz. Eskiden 12 ay için diretirdik şimdi 24 ay imkanı sunuluyor. Bu krediden alabileceğiniz en yüksek tutar 7.500 TL dir. En düşük tutar ise 495 TL dir.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Değerli okurlarımız, sizlerde telefonunuzu, uygun ödeme planı ve Türk Telekom’un uygun tarifelerinden birini seçerek satın alabilirsiniz. Başvurunuzu da ufacık bir mesaj ile gerçekleştirmeniz mümkün. Artık eski telefonunuza son defa bakmanızın zamanı geldi. Mesaj olarak büyük harfler ile TEKNOSACELL yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. En son olarak da gönderme bölümüne 2229 numarasını giriyorsunuz ve yolluyorsunuz.

Kısacık bir süre içerisinde başvurunuz ile ilgili cevap mesaj ile sizlere geliyor. Gelen mesaj olumlu ise şimdi cihazınızı ve tarifenizi seçebilirsiniz. Teknosa yetkilileri sizlere yardımcı olacaktır. Ama mağazaya gitmeden önce ne alacağımı bir araştırayım derseniz de BURADAN kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Tarifeler ve cihazların bulunduğu Teknosacell sayfasından ön bilgi edinebileceksiniz. Cihazınızı seçtikten sonra nüfus cüzdanınızı teknosa yetkilisine ibraz ediyorsunuz.

Bundan sonra da krediniz hazır hale gelir. Telefonunuzu alırsınız. Taksit ödemelerinizi de yapmak çok kolay. her ay size gelecek olan TEKNOSACELL faturanıza, kredi taksitleriniz de yansıtılacaktır. Bu sayede tek seferde ödemenizi yapabileceksiniz. Ayrıca en az kredi taksit tutarı 495 TL olduğunu hatırlatalım. Diyelim ki bir telefon beğendiniz cebinizde 2.000 TL var. Geriye ise 500 TL kalıyor. Kalan kısmı için de kredi kullanabiliyorsunuz.

ING BANK KREDİ HESAPLAMA TUTARLARI

495 Lira Krediyi alacağınızı düşünelim. Bunu da 9 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı olarak da ing %1,49‘u belirlemiş. Aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 60 lira olacaktır. Toplam kredi geri ödeme tutarı ise 540 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyası da yok. Alınmıyor yani. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %21,4560 dır.

750 Lira Krediyi alacağınızı düşünelim. Bunu da 12 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı olarak da ing %1,49‘u belirlemiş. Aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 70 lira olacaktır. Toplam kredi geri ödeme tutarı ise 840 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyası da yok. Alınmıyor yani. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %21,4560 dır.

1.500 Lira Krediyi alacağınızı düşünelim. Bunu da 15 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı olarak da ing %1,49‘u belirlemiş. Aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 115 lira olacaktır. Toplam kredi geri ödeme tutarı ise 1.723 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyası da yok. Alınmıyor yani. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %21,4560 dır.

4.000 Lira Krediyi alacağınızı düşünelim. Bunu da 18 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı olarak da ing %1,49‘u belirlemiş. Aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 262 lira olacaktır. Toplam kredi geri ödeme tutarı ise 4.713 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyası da yok. Alınmıyor yani. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %21,4560 dır.

7.500 Lira Krediyi alacağınızı düşünelim. Bunu da 18 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı olarak da ing %1,49‘u belirlemiş. Aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 387 lira olacaktır. Toplam kredi geri ödeme tutarı ise 9.290 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyası da yok. Alınmıyor yani. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %21,4560 dır.

Sevgili okurlarımız, cep telefonu almak için çözüm yolu istemiştiniz, bizlerde bu çözüm yolunu sizlere sunmuş olduk. Böylece bu yazının sonuna geldik. Lakin bir hususa daha değinmem gerekecek. Her başvuranın, başvurusu kabul olacak diye bir şey yok. Çünkü ing bank ufak bir istihbarat çalışması yapacak ve ona göre onay mesajı yollayacaktır.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞARAK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

ING Bank Vestel Kredi Kampanyası İle Tüm Eşyalarınızı Yenileyin

İng Bank Turuncu Hesaba Gelin 1 Yıl Hoş Geldin Faizinden Yararlanın

Yorum yapın