ING Bank Vestel Kredi Kampanyası İle Tüm Eşyalarınızı Yenileyin

Masrafsız ing bank kredisi vestel mağazalarında, ingbank vestel kedisi başvurusu ve özellikleri- Adım Mehmet, 25 yıldır aynı eşyaları kullanıyoruz. Daha doğrusu evlendiğimizden beri tüm ev elektroniği ve beyaz eşyaları değiştirmedik. Son ana kadar direniyoruz. Şimdiye kadar buz dolabı için verdiğim tamir masrafı ile 2 defa yeni dolap alabilirdim. Aynı şekilde çamaşır makinesi durmadan bozulup duruyor. Ha bir de ütümüz arada yeni aldığımız kıyafetlerimizi de yakıyor.

Vallahi artık gına geldi. Hanımla her gün tartışıp duruyoruz. Sürekli artık şu eşyaları yenileyelim deyip duruyor ama, maaşım da belli. Allah aşkına yardım edin. Benim tek sefer de eşyaları yenileyecek durumum yok. Özellikle de bazı eşyaların acilen yenilenmesi gerekiyor. Yok mu bu beyaz eşyalar için kredi veren bir banka?

ING BANK VESTEL KREDİSİ VAR

Değerli okurlarımız, yukarıdaki durumda olan yüz binlerce insan var. Bizlerde bu duruma ufacık bir senaryo katarak dile getirmeye çalıştık. Sizler eşyanızı değiştirmek ve yenilemek istiyorsunuz. Hatta bazı kimseler ise düğün yapacağından evin deki eksik eşyaları tamamlamak istiyor. Haliyle de kredi veren banka var mı diye soruyor. Bizlerde hemen cevaplayalım. Bu şekilde kredi veren 2 banka var. Bunlardan bir tanesi de ING Bank.

ING BANK VESTEL KREDİSİ DETAYLARI

Sevgili okurlarımız, ev elektroniği ve beyaz eşyalarınızı yenileyebilmeniz için vestel ve ing bank güzel bir protokole imza atmışlar. Artık sizlerde ing bank’a uğramadan anlaşmalı vestel bayilerinden kredinizi alabilirsiniz. Peki bu durum nasıl oluyor? Gerekli belgeler nelerdir? Başvuru nasıl yapılır? Haydi şimdide bunlara değinelim. Öncelikle anlaşmalı vestel bayisine gidin ve almak istediğiniz ürünleri beğenin. Ardından cep telefonunuzu elinize alın.

Mesaj bölümünü açın ve VESTELING yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra da 11 haneli vatandaşlık numaranızı girin. En sonunda da (Turkcell, Avea veya Vodofone hangisini kullanıyorsanız kullanın fark etmiyor) 2229’a bu mesajınızı atın. Başvurunuzun onaylandığına dair mesaj kısacık bir süre içerisinde sizlere gelecektir. Bu mesajı aldığınızda hemen yetkili kişiye gidiyorsunuz. Bankadan gelen formlar vestele ulaşıyor ve size bir tane imza attırıyorlar.

Lakin nüfus cüzdanınız yanınızda olsun. Zira başvuru için bu gerekli olacaktır. İmzanızı attıktan sonra krediniz anında hazır. Dilediğiniz gibi alışverişinizi yapıyorsunuz. Geri ödeme yaparken de ing  Atm’lerini, internet şubeyi veya ing banka şubelerinden de yapabiliyorsunuz. En az 750 lira alabiliyorken, en fazla da 15.000 TL kredi alabiliyorsunuz. 48 aya kadar da vade yaparak rahat rahat ödeyebiliyorsunuz.

ING BANK VESTEL KREDİSİ MALİYET HESAPLAMALARI

750 TL Krediyi 9 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 90 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 810 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir. 

1.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 93 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 1.120 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir. 

5.000 TL Krediyi 18 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 327 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 5.892 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

10.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 516 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 12.386 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

15.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 569 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 20.471 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

15.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 468 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.472 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

Ing bank ile vestelin sizlere sunduğu özel bir kredi haberini bizlerde sizlere sunmuş olduk. Lakin son sözün ing bankasında olduğunu unutmayın. Çünkü istihbaratında sıkıntı olanlar kredi almakta sıkıntı yaşayabilirler. Bu açıdan ing başvuruyu red edebilir. Bu yazının sonuna gelmiş olduk. aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi incelemeyi de unutmayın.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK TÜM ARDAŞLARINIZIN VE AKRABALARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredidakik İle Beyaz Eşya Krediniz Hazır

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

Türkiye İş Bankası 100 Bin Lira Kış İhtiyaç Kredisi Detayları Burada

Yorum yapın