48 Ay Vadeli Vakıfbank Yaz Kredisi TC İle Başvuru

Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyası, SMS ile kredi başvurusu, Düşük faizli kredi – Yine özel ve kaliteli bir kredi haberi ile birlikteyiz. Uzun zamandır sizler ile bankaların güncel haberlerini paylaşıyorum. Malumunuz yaz aylarındayız ve herkesin kendine göre ihtiyaçları söz konusu. Kimisi iş yerini hazırlamak istiyor, kimisi düğün hazırlıkları yapıyor, kimisi, eşyalarını yenilemek istiyor ve kimisi de tatile çıkmak istiyor. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Kısacası hepimiz bu sıralar biraz nakite sıkışığız. Sıcak para lazım.

VATANDAŞ HESAPLI KREDİ İSTİYOR

Parasız bu devirde işler dönmüyor. İhtiyaçlarda karşılanmıyor. Kredilerde haliyle kaçınılmaz son oluyor. Kredi çekme durumundayız. Bankalarda farklı farklı kredi kampanyaları ile sizlerin dikkatini celbetmeye çalışıyorlar. Esasen bu kadar kredi kampanyası arasından en hesaplısını seçerek karlı çıkmanız çok olağan. Bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu açıdan banka banka dolaşmanıza gerek yok. Bu site ile en hesaplı krediyi seçebilirsiniz. Yazımızın kalan kısmında da Vakıfbank’ın Yaz Kredisi Kampanyasından söz edeceğim.

VAKIFBANK YAZ KREDİSİ AYRINTILARI

Aslında bu sıralar, faiz oranlarında ciddi bir yükselme söz konusu. Lakin Vakıfbank yaz kredisi kampanyası ile oldukça hesaplı bir fırsatı da sizlere sunuyor. En düşük faiz oranı %1,16 olarak şekilleniyor. En yüksek faiz oranı ise %1,25 oluyor. Faiz oranları kredi limitine göre şekilleniyor. Ama en önemli belirleyicisi kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz oluyor. Bu oranları daha iyi anlayabilmeniz için kısaca detaylandırmak istiyorum;

KREDİ TUTARI 1.000 TL İLE 10.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL EDİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,20 OLUYOR.

KREDİ TUTARI 10.001 TL İLE 90.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL EDİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,16 OLUYOR.

KREDİ TUTARI 1.000 TL İLE 90.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL ETMİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,25 OLUYOR.

KREDİNİN MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabiliyorsunuz. Anlayacağınız taksit sayısını siz belirliyorsunuz ve 4 yıla kadar da uzatabiliyorsunuz. Bunun dışında kredinin en alt limiti 1.000 TL ve en üst limiti ise 90.000 TL dir. Kredi tahsis ücreti ödeyecekler, aldıkları kredinin limitinin binde beşi oranında ödeme yaparlar. Hayat sigortası da yaptırılması gerekmektedir. Yalnız önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Yukarıda belirttiğim faiz oranlarından yararlanmak isteyenler aynı gün bir tanede otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekiyor.

KREDİ BAŞVURU YOLLARI

Elbetteki banka şubelerine gitmek birinci başvuru tercihiniz olabilir. Lakin bununla birlikte online başvuru yapmak isteyenler şu linki https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx kullanabilirler. Son olarak SMS ile başvuru imkanınızın da olduğunu belirtelim. Bunun için yapmanız gereken şey KREDI yazıp bir boşluk bırakmak ve TC Kimlik Numaranızı yazmak. Ardından bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da 5724‘e gönderiliyor. Örneğin; KREDI 22222555555 1850

Yorum yapın