Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank kamu personeli ihtiyaç kredisi- Kamu personelleri bankalar için en önemli müşteri potansiyelidir. Bundan dolayı da her geçen gün bir birinden güzel  kredi kampanyalarını bankalar, sizlerin beğenisine sunuyor. Çünkü kamu personelleri maaşlarını devletten alan ve düzenli bir gelire sahip insanlar olduğu için borçlarını aksatma noktasında sıkıntı yaşanmamaktadır. E nihayetinde de öğretmen, polis, doktor vs. bir sürü ihtiyacı oluyor. Bu ihtiyaçları da giderebilmeleri için mecburen kredi çekmeleri gerekiyor. Bizlerde bu yazımızda vakıfbank kamu personeli özel ihtiyaç kredisine yer verdik. Dilerseniz hemen bu kredinin özelliklerini inceleyelim.

VAKIFBANK KAMU İHTİYAÇ KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Bu krediye başvuru yapmak isteyenlerin kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur ve kadrolu işçiler yararlanabilmektedir. Ayrıca  T.C. Emekli sandığı, sosyal sigortalar kurumu ve Bağkur emeklileri  de faydalanmaktadır.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bu kredi 1000 TL ile 70.000 TL arasında kredi çekebilirsiniz. Bu krediyi 3 – 36 ay vade imkanı ile ödeye bilirsiniz. Eğer kredi tahsis ücretli olarak kredi kullanırsanız faiz oranı %1,21 den hesaplanıyor. Ama kredi tahsis ücreti olmasın istiyorsanız da faiz oranı %1,32 den işletiliyor. Ayrıca hayat sigortası da yapılmaktadır.

KAMU PERSONELİNE ÖZEL ÖRNEK FAİZ MALİYET ORANI

70.000 TL kredi tutarını 36 ay vade ile çektiğinizde faiz oranı %1,21 den hesaplanmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise 350 TL dir. Aylık ödeme miktarı ise; 2.510,49 TL olarak ödenmektedir.

 70.000 TL kredi tutarını 36 ay vade ile çektiğinizde faiz oranı %1,32 den hesaplanmaktadır. Kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır. Aylık ödeme miktarı ise; 2.566,21 TL olarak ödenmektedir.

ÖZEL TAKSİTLİ KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Bu kredi başvurusu için ya size en yakın vakıfbank şubesine gidip başvurunuzu gerçekleştirmeniz lazım yada online olarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Online başvuru için burayı tıklamanızı yeterli olacaktır. Ayrıca aşağıdaki konu başlıklarımız da dikkatinizi çekebilir.

VAKIFBANK EĞİTİM KREDİSİ DETAYLARI BURADA

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ TÜM DETAYLARI İLE BURADA

10.000 TL VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ İÇİN TIKLA ÖĞREN

TOKİ'DEN YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASI

DEVLET DESTEKLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

BU YAZIMIZI DİĞER KAMU PERSONELLERİNİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARIYLA BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.