Vakıfbank eğitim kredisi

Vakıfbank eğitim kredisi- Çocuklarımız bizler için dünyadaki en önemli varlıklarımızdır. Onların güzel, güvenli ve nezih bir ortamda yetişmesi için elimizden gelenin üstünde bir gayret sarf ederiz. Bundan dolayıda yatırımımızı adeta çocuklarımıza yaparız. Kimisi yatırımını ev, araba veya arsa alarak değerlendirir. Ama anlayışlı ve bilinçli insanlar çocuklarının kaliteli bir eğitim yuvasında okuyabilmesi için parasını buraya aktarır. Çok insan gördüm şimdiye kadar; çoktan ev alırdım ama çocukların iyi bir eğitim alabilmesinde para harcıyorum diyen. Dolayısıyla en iyi yatırımın insanlara yapılan olduğunu da söyleyebiliriz.

VAKIFBANK EĞİTİM KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Çünkü temeli doğru inşa edilmiş bir insanın geleceği de gökyüzünde parıldayan yıldız gibi olur. Bundan dolayı bizlerde çocuklarınızı güvenli kaliteli bir eğitim anlayışına sahip bir eğitim kurumunda yetiştirmenizi öneriyoruz. Eskiden özel okulların ücretleri çok daha makul seviyelerdeydi. Lakin ülkedeki gelişmeler, doların seyri derken fiyatlar mecburen artmış oldu. Sizde doğal olarak bende özel okula çocuğumu göndermek istiyorum ama param yetiştiremiyorum diyebilirsiniz. Bizlerde bu sıkıntınızı giderebilmeniz için özel bir kampanyadan söz edeceğiz. Bugün vakıfbank eğitim kredisinin tanıtımını yapacağız.

VAKIFBANK EĞİTİM KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİYOR VE ÖZELLİKLERİ NE?

İlköğretimden lise son sınıfa kadar eğitim-öğretim veren Resmi / Özel Okullar, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan izinli Kurslar, Dershaneler, Spor Okulları, Yaz Okulları vb. eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumların öğrenci velilerini faydalanabilmektedirler. Ayrıca ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri de VakıfBank’tan uygun faiz oranlı Eğitim Kredisi alabilirler. Bu kredinin üst limiti 40.000 TL dir.

EĞİTİM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANIı

Değerli anne ve babalar, 40.000 TL üst limitli krediyi ihtiyacınıza göre çekebilirsiniz. Bunu öderken de 12 ay vade imkanı sunuluyor. Faiz oranı ise %1,27 olarak ayarlanmış. 40 bin tl yi çektiğinizde aylık ödeyeceğiniz taksit miktarı 3.672,69 TL dir. Ayrıca kredi tahsis ücreti ise 200 TL dir. Son olarak 1 yıllık hayat sigortasının da yapıldığını da belirtelim. Bununda fiyatı yaşa göre değişmektedir.

Sizlerde çocuklarınızı özel okulda veya üniversitede okutmak istiyorsanız muhakkak değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki linklerimizi de inceleyebilirsiniz.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ TÜM DETAYLARI İLE BURADA

10.000 TL VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ İÇİN TIKLA ÖĞREN

DEVLET DESTEKLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

BU YAZIMIZI ÇOCUKLARINI ÖZEL OKULDA OKUTMAK İSTEYEN AİLELERİN GÖRMESİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın