Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Yıl Başı Kredisi 2017 Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi- Yılbaşı kredi kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Yeni yıla 1 aydan az bir süre kaldı ve bankalarda da rekabet arttı. Herkes müşteri kapma derdinde. Bizlerde 724kredi.net ailesi olarak yapılan tüm kredi haberlerini güncel ve günlük olarak sizlere sunuyoruz. Bu sıralar kredi her kesimden vatandaşa lazım. KOBİ, Esnaf, Memur, İşçi, Emekli vs. kim varsa kredi istiyor. Bankalarda bunu bildiklerinden cazip kredi kampanyalarını sizlere sunuyor.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Yeni yıl kredileri genel itibariyle güzel bir tatil programı ve eğlenceli bir gece geçirmek için düşünülse de sene sonu vergileri, ikramiyeler,  borç ödemeleri vs. gibi işlemler için de gerekli. Bunun için esnaf ve KOBİ’lerde kredi almada ön sıralarda yer ediniyor. Bizlerde bu ihtiyacınızı karşılama ve elinizde bir alternatif oluşturması adına sizler için Garanti Bankası yeni Yıl Kredisinden söz edeceğiz. Özel faiz oranlı ve uzun vadeli bu krediyi merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanız gerekecek.

GARANTİ BANKASI 2017 YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Başya yılbaşı olmak üzere aklınıza gelebilecek Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun ve düşük faizli krediler Garanti’de. Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan yeni yıl kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti Cep ya da Garanti İnternet aracılığıyla; yeni yıl kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Henüz duman üstünde ve yeni bir kredi kampanyası olmasına rağmen kısa sürede rağbet göreceğine inanıyorum.

GARANTİ YILBAŞI KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 381,25 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2823 dir. Toplam Maliyet ise 36.107,76 TL dir.

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1427,69 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 762,50 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 18,0495 dir. Toplam Maliyet ise 68.791,67 TL dir.

MALİYET AYRINTILARI

Bu kampanya ile krediler 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankasından almayan müşteriler için ise Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Kredi Kayıt Bürosu kredi risk raporunuzunu Garanti İnternet’ten alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.  Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir.

GARANTİ YENİ YIL KREDİ KOŞULLARI

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankdan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır. Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir.

Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Özel Emekli Sandığı’na tabi müşterilere geçerli değildir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir.

Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentesi dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankaya gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir. Gaanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

2017 Yılında En Uygun Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Türkiye İş Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası

Yorum yapın