Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi, Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi- Yepyeni bir yıla girmemize bir aydan az bir süre kaldı ve yeni umutlar, yeni firkirler, yeni işler sizleri bekliyor. Yılbaşı geceleri her zaman bir umudu simgeliyor. Bundan dolayı da o günü nasıl geçirirsek gelecek günlerde o şekilde geçer diye bir anlayış var. Yada ayda yılda bir eğlenmek istiyorum diyenlerde var. Veya eşini alıp bir hafta sonu tatil yaparak geçirmek isteyenlerde olabilir. Tabi bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Lakin bir problem var o da para mevzusu.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI ÖZEL KREDİSİ ÖN BİLGİ

Tabi herkes eğlenmek, gezmek ve tozmak istiyor ama bunlar bedavaya olmuyor. Bu fikirler ufakta olsa bir meblağ tutuyor. Bankalarda bu ihtiyacınızı bildiğinden farklı farklı yeni yıl kredisi kampanyaları düzenliyorlar. Lakin bugün söz edeceğimiz biraz farklı. Çünkü tutarı itibariyle bir çok insanın isteyebileceği bir kampanya. Bugün sizler için Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyasının tanıtımını yapacağız. Dilerseniz bu özel kredinin detayları ve tüm özellikleri ile sizleri baş başa bırakalım.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Sizlerde felekten bir gece çalmak, ailece eğlenmek ve aile fertlerini mutlu edecek ufaktan da olsa birer hediye mi almak istiyorsunuz? O halde bu kredi tamda size göre. Yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin diye, %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi Yapı Kredi’de. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, 2 Ocak 2017’ye kadar geçerli Yılbaşı Kredisi için hemen; yapikredi.com.tr’de yer alan Başvuru Merkezi’nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den,

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan, BIREYSEL boşluk TCKN boşluk aylık gelirinizi yazıp 4411’e SMS ile (Örnek: BIREYSEL 12345678910 3500) veya Size en yakın Yapı Kredi Şubesi veya ATM’sinden başvurabilirsiniz. Yapı Kredi İnternet/Mobil Şubemize T.C. Kimlik Numaranız veya Kullanıcı Kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %0,99 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 15 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,3645 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %16,3742 dir. Aylık Taksit Tutarı 269,72 TL ve Toplam Geri Ödeme Tutarı 3.236,64 TL olarak hesaplanmıştır.

KAMPANYA KOŞULLARI

%0,99 faiz oranı 3.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar şubeden kullanılan eşit taksitli bireysel ihtiyaç kredileri için geçerli olup, tutar, vade ve kullanım kanallarına göre faiz oranları farklılaşabilecektir. Bireysel ihtiyaç kredisi toplam geri ödeme tutarı ile aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup; yaşa, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişen grup hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir. Taksit tutarlarına, vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Sevgili okurlarımız, deminde belirttiğim gibi ufak tutarlı ve meblağlı bir kredi düzenlemişler. Yılbaşı gecenizi ailecek dolu dolu geçirebileceğiniz bir tutar. Veya ufak çaplı bir ödemeniz var ise bunda da kullanabilirsiniz, zira faiz oranı gerçekten de çok düşük ve oldukça uygun. Yani bu orana konut kredisi veriyorlar. Yapı kredi bunu, bu kampanya içinde kullanarak ihtiyaç kredilerine de indirgemiş. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Güncel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıdaki konu galerimiz sizlerinde dikkatini çekebilir. Burayı incelemeyi unutmayın.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 Yılında En Uygun Kredi Veren Bankalar

Türkiye İş Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası

2017’ye damgasını vuracak kredi Halkbank’ta

En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankadan Alınır? Durma Tıkla!!!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.