Düşük Faiz için ABank Yılbaşı Kredisi

ABank Yılbaşı Kredisi, AlternatifBank Yeni Yıl Kredisi-  Yeni yılı kutlamamıza 1 hafta kaldı. Tabi küçük büyük tüm banklar kampanyalarını yayınladılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açıklamalarından dolayı faiz oranları zaten düşmüştü. Birde bankalar müşteri kapacağım diye ekstra faiz indirince de ortaya olumlu bir havada çıkmış oldu. Tabi yılbaşından sonra bu tablo biraz değişecek gibi. Bundan dolayı da kredi çekeceklerin elini biraz çabuk tutmaları gerekiyor.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bankalar her ne kadar kredi kampanyaları düzenleyip sizi davet etse de, tüketiciler olarak bizlerinde ilk gördüğümüz bankaya dalmamamız gerekiyor. En uygun ve en doğru krediyi bulmak şart. Bundan dolayı da bizler de sizlerin en doğru krediyi alabilmeniz için bu site üzerinden tüm bankaların yeni yıl kredi haberlerini duyuruyoruz. Bugünde özel bir banka olan ABANK Yılbaşı Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız özelliklere geçiş yapabiliriz.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu sıralar böyle özel günleri kullanarak diğerlerine göre küçük olan bankalar oldukça güzel kredi kampanyaları yapıyorlar. Bunda da biraz mecbur hissediyorlar. Çünkü en fazla kredi ihtiyacı kurban bayramı gibi yada yılbaşı gibi özel günlerde hissediliyor. Bu günlerde küçük çaplı bankalar için mükemmel bir tanıtım aracı oluyor. Abank da hem kendini tanıtmak hemde müşterilere ulaşmak adına olsa gerek ki faiz oranını %1,15’den başlatmış.

Faiz oranı için %1,15 gerçekten de güzel. Ayrıca krediyi 48 ay vade ile alabilme imkanımız da bulunuyor.  Düşük faiz ve uzun vade tüm tüketicilerin istediği özelliklerdendir. Sizlerde bu avantajlı kredi fırsatından yararlanmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Zira bu kredi kampanyasının son başvuru tarihi 31 Aralık 2016 dır. Tam anlamıyla yılbaşına özel bir kredidir. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Dilerseniz şimdide ödeme planlarını inceleyelim.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ
 • 10.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %1,22 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 915 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 10.977 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 21,16 TL dir.
 • 10.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 492 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 11.815 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 36,72 TL dir.
 • 10.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 354 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 12.756 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 55,93 TL dir.
 • 10.001 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 286 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 13.743 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 80,74 TL dir.
 • 20.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 709 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 25.513 TL dir. Kredi tahsis ücreti 100 TL ve Diğer masraflar ise 111,88 TL dir.
 • 30.001 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 859 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 41.226 TL dir. Kredi tahsis ücreti 150 TL ve Diğer masraflar ise 242,22 TL dir.

 

Sevgili okurlarımız, kredi tahsisi ücreti gördüğünüz gibi kredinin limitine göre değişmektedir. Lakin şunu hafızanızda tutabilirsiniz; Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 dir. Bunun dışında yukarıdaki ödeme tablosunda diğer masraflar adından maksat hayat sigortasıdır. Hayat sigortası da yaş, cinsiyet, kredinin limiti ve vadesi gibi bir çok hususa göre değişiklik gösterebiliyor.

Abank yılbaşı kredisine dair tüm detaylara değindiğimize inanıyoruz. Faiz oranı doğru kullanıldığı zaman gerçekten de çok çok hesaplı. ayrıca uzun vadeye de sahip. Bir çok büyük banka bu faiz oranını sunsa da kredi notunu bahane ederek faiz oranını daha da yükseklere çıkarabiliyor. Bundan dolayı da bir başka tercih edilme sebebi de bu olabilir. Tabi son değerlendirme işi size kalıyor. Yeni bir yazıda buluşuruz. Ayrıca aşağıdaki diğer bankaların yeni yıl kredi haberlerini de incelemeyi unutmayın.

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

2017’ye damgasını vuracak kredi Halkbank’ta

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası ile Bedava Alışveriş Fırsatı

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

 

 

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası ile Bedava Alışveriş Fırsatı

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası- Yeni yıl, yepyeni bir yıl olan 2017’ye girmemize 2 Hafta kaldı. caddeler ışıl ışıl. Mağazalar ve AVM’ler süslendi. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Alışverişlere ise start verildi. Yılbaşını tatil programlarında geçirecek olanlar yeni kıyafetler almaya başladılar bile. Bu özel geceyi evde geçirecek olanlar ise aile fertlerine teker teker hediye düşünüyor. Ayrıca ciddi manada da bir gıda harcaması söz konusu olacak gibi.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAFPUAN GİRİŞ BÖLÜMÜ

Evde herkesin bir beklentisi var. Kimi akıllı telefon istiyor, kimisi oyuncak. Ayrıca meyve, çerez, meyve suları vs. derken eğlenceli geçirmek istediğiniz yılbaşı gecesi sizin için kabusa dönebilir. Ama bu haber ile keyfinize yerine gelecek gibi. Sizlerde halkbank müşterisi iseniz keyifli alışveriş yapma imkanınız olacak. Alışverişlerde mecburen kredi kartını kullanacaksınız. özellikle de taksit yapma özelliği sayesinde.

Aynı zamanda birde bedava alış veriş yapma hakkı kazansanız, ne derdiniz? Herhalde cevabınız evet olacaktır. O halde vaktinizi daha fazla almadan Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası özelliklerine hızlıca bir geçiş yapalım.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Halkbank kendinizi özel hissettirecek bir kredi kartı kampanyasına imza atmış. Bu kampanyaya göre her 100 lira ve üzeri ikinci harcamalarınızda 20 lira kazanma fırsatınız doğuyor. Toplamda ise kazanabileceğiniz parafpuan 100 liradır. Lakin bu kredi kartı kampanyası yeni yıla özel olduğundan en son yararlanabilme tarihiniz 31 Aralık 2016 dır. Ayrıca ister taksitli isterse peşin harcamalarınızın tümünde parafpuan kazanabilme şansınız söz konusu.

Bir diğer güzel özelliği ise ister yurt dışında isterse ülkemizde kredi kartınız ile harcama yapın yinede paraf puan kazanabiliyorsunuz. Birde pos cihazı ne olursa olsun siz harcamanızı yaparsınız para puanlarınız kartınıza yatar. Diğer bankalardan ayıran en güzel yanı da bu. Pos cihazı şartı aramaması özelliği. Yalnız şu hataya düşmeyin sakın; Aynı gün aynı işyerinde 2 veya 3 defa alış veriş yaparsanız yalnızca birinden faydalanabiliyorsunuz.

Bundan dolayı da eğer aynı yerden alışveriş yapılması gerekiyorsa aralarına birer gün koyun. Aynı gün farklı iş yerlerinde yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN BAŞVURUSU

Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey kısa bir SMS atmak oluyor. Bunun için SMS ekranına YENİYIL yazarak bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Ardından kredi kartınızın son altı hanesindeki rakamları yazıyorsunuz. 3404’e de mesaj attığınız anda kampanyaya katılımınız sağlanıyor. Bunun için size bilgilendirme mesajı geliyor. Bu mesajdan sonrada alışverişlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Yalnız SMS atarken bankadaki kayıtlı telefon numaranız olduğuna dikkat edin. Sıkı durun bir diğer güzel yanı ise katılım mesajının ücretsiz olmasıdır. Bunun için SMS’yi Türktelekom, Turkcell ve Vodofone ile atarsanız ücret ödemezsiniz.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN DİĞER ÖZELLİKLER

Bilmez gereken bazı hususlar olduğunu unutmayınız. Mesela kartınızda biriken para puanlar ile alışveriş yaparsanız kampanyadan yararlanamazsınız.  Ayrıca Business ve Halkcard ile yapılan alışverişlerde kampanyaya dahil değildir. Kazandığınız paraf puanların son kullanım tarihi 12 Ocak 2017 dir. Bu tarihden sonra isteseniz de paraf puanlarınızı kullanamazsınız. Çünkü banka 13 Ocak 2017 tarihinde kullanılmayan puanları geri alacaktır.

Sevgili okurlarımız, canı gönülden diyorum ki Halkbank’ı gerçekten de güzel bir kredi kartı kampanyası yaptığından dolayı tebrik etmek gerekiyor. Bir çok bankanın müşterilerine sunmadığı imkanı bu kampanya ile Halkbank sizlere sunmuş. Attığınız SMS bile beleş. Daha ne olsun. En ufak harcamadan bile para alınmamış sizden anlayacağınız. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Güncel ve doğru bilgiler için bizi okumaya devam edin.

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

Findeks Kredi Skoru Nedir? Nasıl Öğrenilir?

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

İsteğe Bağlı Sigorta ile Ayda 527 TL’ye Emeklilik

 

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

Vakıfbank WorldCard’dan 100 TL World Puan Hediye- Yılbaşı yaklaşıyor. Yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzde büyük harcamalar var. Cips, meyve, hindi, aile fertlerine hediyeler vs. derken dünya kadar masraf da bizi bekliyor. Bankalarda bu harcamalarınızı kendi kredi kartları ile yapmanız için kampanyalar düzenliyorlar. Tabi bu durumda da biz kredi kartı kullanıcıları kar elde ediyor. Düşünün bin lira alışveriş yaptığınızı farz edersek 100 lira da indirim yapılıyor.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YILA ÖZEL 100 TL  ÖN BİLGİ

Bu fırsatların kaçırılmaması gerekiyor. Gerekiyorsa gelecek ayın da alışverişini yaparak para puan hediyelerinizi cebinize katın. Şuan tüm kredi kartlarında kampanyalar düzenleniyor. Bizlerde sizlere yardımcı olabilme adına ve bilgilendirme adına bugün Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL Word Puan Hediye kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde bu sayede bedava alışverişin tadını çıkarırsınız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kampanyanın detaylarına inelim

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YILA ÖZEL 100 TL WORLD PUAN HEDİYE

Arkadaşlar bu kampanyadan yararlanmak isteyenler biraz elini çabuk tutmalı. Zira bu kampanyanın son tarihi 31 Aralık 2016 olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız world üyesi olan, kasap, manav, kozmetik, aksesuar, kırtasiye, saat, optik, kuyum, giyim, ayakkabı, oyuncak ve şarküteri alışverişlerinizde bu kampanyadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamanızdan sonra yine teksefer de yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 10 lirada world puan hediye edilir. Toplamda kazanacağınız world puan hediyeniz 100 lira olacaktır. bunu unutmayın. Diler taksitli dilerseniz peşin harcama yapabilirsiniz kredi kartınız ile.

HEDİYE 100 TL WORLD PUAN KAMPANYASI BAŞVURUSU

Bu kampanyaya katılmak ve başvuruda bulunmak çok basit ve kolay. Yapmanız gereken cep telefonunuzu elinize almanız ve mesaj bölümüne girmeniz. Ardından ekrana büyük harfler ile YILBASI yazarak bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Daha sonrada kartınızın son 6 hanesini yazmanı gerekiyor. En son işlem olarak da Operatörünüz ne olursa olsun 1 sms ücreti karşılığında 6635’e mesaj yollamanız gerekiyor.

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz para puanlarınız 12 ocak 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Bu puanları ise 23 Ocak 2017 tarihine kadar harcamanız gerekiyor. Eğer world puanınızı kullanmazsanız banka tarafından 24 ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır. Tercih kart sahipleri de bu kampanyaya katılabilirler. Lakin kampanya katılım ücreti 4,99 TL dir. Önemli bir hatırlatmada daha bulunalım. Alışverişlerinizi öderken muhakkak ki world pos cihazlarından geçirmelisiniz.

KAMPANYA DAHİLİNDE ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK İNTERNET SİTELERİ

 

Değerli dostlarımız, sizlerde vakıfbank müşterilerindenseniz sizleri keyifli ve bedava alışverişler bekliyor. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Daha farklı konulardan oluşturduğumuz aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Findeks Kredi Skoru Nedir? Nasıl Öğrenilir?

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

Düşük Faizli Kredi Nasıl Alınır?

 

En uygun faizli bankaların verdiği yeni yıl kredileri için tıkla

2017 Yeni yıl ihtiyaç kredisi, en uygun ve en düşük faizli yeni yıl kredi kampanyaları, yıl başı kredileri- Yeni yıl, Yeni yıl, Yeni yıl, Bizlere Kutlu Olsun… Bu parçayı okul anılarınızın canlanması adına yazdım. 2017 yılını kutlamaya yirmi günden az bir süre kaldı. Mağazalar eksik kalan hazırlıklarını da gerçekleştirdi. Yepyeni mallar görücüye çıktı. Tabi bununla birlikte bir sürü de masraf yapıldı. Ayrıca yıl sonu vergileri de cabası. Üstelik ailenize söz verdiğiniz kayak tatili programı da dillendirilmeye başlandı.

BANKALARIN YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tüm bu saydıklarımın hepsi masraf. iyide bu kadar masrafın altından nasıl kalkacağım? sorusunu duyar gibiyim. Doğal olarak sizlerde bu masrafları yıl içerisinde yavaş yavaş ödeyebilmek için, krediye başvuracaksınız. Bizlerde bu yazı ile silere yardımcı olmaya ve yol göstermeye çalışacağız. Hiç bir banka ile veya hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından bankaların tüm verileriniz sizler için gözeler önüne sereceğiz. Sizlerde kendinize göre en uygun krediyi seçebileceksinz.

HALKBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank 2017 yılına damga vuracak özel ve kaliteli bir kredi kampanyası ile karşınıza çıkıyor. 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. ayrıca faiz oranları da diğer bankaların ki gibi oynak değil. Sabit ve net. Bundan dolayı da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. İki farklı ödeme planı sunuyor sizlere. İster biraz daha düşük faiz ve kredi tahsisi ücreti ile çekin, isterseniz de az biraz yüksek faiz ve kredi tahsis ücretsiz olarak çekin.

HALKBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. bunun için belirlenen faiz oranı ise %1,19 dür. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1423,99 TL dir. Bir yıllık Hayat sigortası ise 156 TL dir.

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. bunun için belirlenen faiz oranı ise %1,13 dür. Kredi tahsis ücreti olarak da 262,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1446,27 TL dir. Hayat sigortası ise kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama biz yinede 35 yaşında erkek bir müşteri için bir yıllık ücreti olan 156 TL’yi belirterek bir başka kredi kampanyasına geçiş yapalım.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Şimdide ülkemizde kredi noktasında en fazla tercih edilen bankalardan birine gelmiş olduk. Garanti bankası da yeni yıl kredisi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Üstelik faiz oranı  da %1,14’den başlıyor. Ayrıca başvuru için vakit kaybetmeye de gerek yok. İnternetten veya cep şubeden 2 dakikada rahatlıkla başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Faiz oranı makul bir kredi hazırlamışlar anlayacağınız.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Garanti bankası 48 ay taksit ve %1,33 faiz oranı ile sizlere 25 bin lira kredi imkanı sunuyor. Aylık olarak ödemeniz gereken kredi taksit miktarı; 749,51 TL dir. Toplamda ise ödeme 36.107,76 TL Ödeme yapmanız gerekiyor. Kredi tahsis ücretini de hemen belirtelim; 125 TL dir. Sigorta ve vergiler dahil toplam ödemeniz gereken diğer ücretler ise 381,25 TL dir.

Ayrıca ikince bir seçenek olarak 50 bin lirayı %1,14 Faiz oranı ve 48 ay vade ile çekebilirsiniz. Buna göre kredi taksidiniz 1.427,69 TL ve Toplam kredi tutarı ise 68.791,67 TL olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti 250 TL dir. Sigorta ve vergiler dahil diğer ücretler ise 762,50 TL dir.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Yap kredi bankası da yılbaşında kredi veren özel bankalardan bir diğeri. Bu krediye başvurunuzu şubeler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Harcayacak vaktim yok diyorsanız da hemen cep telefonunuzun mesaj bölümü açın ve BIREYSEL yazıp bir boşluk bırakın. Daha sonra da aralarında birer boşluk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı ve Aylık Gelir durumunuzu yazarak 4411’e gönderin. Örnek verecek olursak; BIREYSEL 11111111111 4000

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

12 Ay vade ve %0,99 faiz oranı ile 3 bin lira krediyi alabiliyorsunuz. Bu durumda aylık taksitleriniz 269,72 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 3.236,64 TL dir. Kredi tahsisi ücreti 15 liradır. Ayrıca sigorta ücretinin de olduğunu unutmayın.

QNB FİNANSBANK YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Bu kredinin en güzel yanı online olarak başvuru şansınızın olması. İnternetten veya cep şubeden başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bu kredinin bir diğer özelliği ise kredi skoru mevzusu dur. Kredi skoru iyi olanlar %1,13 krediden yararlanabilirken kötü olanlar ise %1,45’e kadar çıkabilecek faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. Benim kredi notum gayet yüksek diyorsanız durmayın derim size. Maksimum kredi tutarı 30 bin liradır.

QNB FİNANSBANK YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

30 bin lira krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Ayrıca Faiz oranın %1,13’den hesaplarsak ayda ödemeniz gereken kredi taksidiniz 854 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 olarak ayarlanmıştır. Sigorta tutarı ise 1051,31 TL dir.

VAKIFBANK 2017 YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank neredeyse özel bankalar ile yarışırcasına kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor. Özellikle de kamu çalışanları vakıfbank’ı tercih ediyorlar. Bu krediye mesaj yollayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken SMS bölümüne KREDI boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk ve Gelir Durumunuzu yazmanız. Daha sonrada 5724’e mesaj atmanız. Daha da iyi anlamanız için sayısal veriler ile örneklendirelim; KREDI 12345678911 2750

VAKIFBANK 2017 YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50 Bin lira krediyi %1,15 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabilirsiniz. Buna göre aylık ödemeniz 1431,40 TL olarak hesaplanmışlardır. Kredi tahsis ücreti 250 TL ve bir yıllık sigorta tutarı ise 177,73 TL dir. (35 yaşında erkek bir müşteri için)

İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ DETAYLARI

Türkiye iş bankası bir tek sms ile yeni yıl kredisine başvuru imkanı tanıyor. Hemen Cep telefonunuzun mesaj kısmını açın ve NAKİT boşluk T.C. Kimlik Numaranızı boşluk Gelir durumunuzu yazıp 4402’ye mesaj atın. ceabı da dakikalar içerisinde alın. Örnek verecek olursak; (NAKİT 98765432111 2850) Şimdide ayrıntılara ve detaylara hep beraber inelim.

İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

%1,14 Faizli ve 48 Ay vadeli 50 bin lira krediyi iş bankası iel alabilmeniz mümkün. Bu krediyi alırsanız aylık hesaplanan taksit tutarı 1428 TL dir. Toplamda ise geri ödenecek kredi borcu 68.529 TL dir. Yıllık sigorta tutarı 311 lira ve kredi tahsisi ücreti ise 250 liradır.

İsteğe Bağlı Sigorta ile Ayda 527 TL’ye Emeklilik

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

2017 Vakıfbank yılbaşı kredisi, En uygun yeni yıl kredisi- Yeni umutlar, yeni fikirler yeni aşklar, barış ve sevgi. Yani güzele ve iyiye dair ne varsa 2017 yılından bekleniliyor ve umuluyor. Toplum arasında bir laf vardır; yeni yıla nasıl girersen hep öyle geçer diye. Bundan dolayı da eğlenceli bir gece geçirmek ister insanlar. Aslında bir umut ve bekleyiş, adeta diğer günlere bir gönderimdir yapılan. Artık üzülmek istemiyoruz serzenişidir. Andre Maurois‘in şöyle bir cümlesi vardır; “İnsanların Beklemekte Olduğu Mutluluk, Tatmakta olduğu mutluluktan daha güzeldir.” Yeni yılda aynı böyledir. Bundan dolayıda umudu aşılar.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Yeni yıla çok az bir süre kaldı. İnsanlar bir birlerini sevindirmek için hediyeler almak istiyorlar. O günü özel ve güzel geçirmek istiyorlar. Bundan dolayı da otel rezervasyonlarını şimdiden yapanlar var. Kimisi de Yeni yılı farklı bir mekanda geçirmek için tatil rezervasyonu yapıyor. Kimisi de ailesine güzel bir gün yaşatmak istiyor. Birde işin esnaf ve kobi ayağı var. Biliyorsunuz ki yeni bir yıl geliyor ve yıl sonu vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Ayrıca dükkan hazırlıkları da cabası. Yani bu saydıklarımızın hepsi masraf. Bundan dolayı da Vakıfbank yanınızda olabilmek adına özel bir yeni yıl kredisi kampanyası yapmış. Dilerseniz hep beraber bu kampanyayı inceleyelim.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Öncelikle bu krediye tüm kesimlerin başvuruda bulunabileceklerini belirtelim. Esnaf, KOBİ, Emekli, Kamu Çalışanı, Kamu İşçileri ve Özel sektör işçileri ayırt edilmeksizin bu krediye başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca uzun vadede ödeme seçeneği bulunuyor. 48 ay vade ile bu kredi sunuluyor ve belirlenen faiz oranı da %1,15’den başlıyor. 50.000 TL’ye kadarda kredi limiti bulunuyor. Ayrıca başvuru için de bankaya gitmenize gerek yok. Zira oturduğunuz yerden telefonunuz ile hemen başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU

Arkadaşlar, bu krediye başvuruda bulunmak çok kolay. Öncelikle Vakıfbank şubelerine uğrayabilirsiniz başvuru için. Ama bu biraz zaman alabilir. Zira gidip sıra alacaksınız ve önünüzde birileri varsa en iyi ihtimal 1 saat bekliyeceksiniz. Ama bunun yerine Ceptelefonunuz aracılığı ile de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve KREDI, yazıp boşluk bırakın. Ardından Kimlik Numaranızı, (boşluk) Aylık gelirinizi yazınız. En sonunda ise hangi operatörden olursa olsun 5724’e mesaj yollayın. (Örneğin; KREDI 33333333333 2500)

FAİZ ORANLARI
 • Krediniz 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise %1,17 Faiz oranı + Kredi Tahsisi Ücreti
 • Krediniz 10.001 TL ile 50.000 TL arasında ise %1,15 Faiz oranı + Kredi Tahsisi Ücreti
 • Krediniz 10.001 TL ile 50.000 TL arasında ise %1,25 Faiz oranı – Kredi Tahsisi Ücreti YOK

 

ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,17 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 287,77 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise 50 TL dir.
 • 50.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1431,40 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise 250 TL dir.
 • 50.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1468,76 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise Bulunmuyor.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kredi tahsisi ücretinin, kredinin %0,5’i kadar olduğunu unutmayınız. Ayrıca banka hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Örnek oluşturması adına 10 bin lira kredi çektiğinizi düşüneli. Ayrıca 35 yaşında erkek bir müşteri olduğunuzu da. Buna göre 1 yıllık hayat sigortası tutarı 35,55 TL dir. Bunun daha da iyi anlaşılabilmesi biçin bir başka örnek üzerinden devam edelim. 50 bin lira aldıysanız ve 35 yaşında erkek bir müşteriyseniz bu durumda 1 yıllık ödemeniz gereken hayat sigortası tutarı 177,73 TL dir.

Yaş, cinsiyet ve kredi tutarı ve vadesi hayat sigortasını belirleyen unsurlardır. Bu arada sms ile krediye başvurursanız cebinizden çıkacak ücreti de hemen söyleyelim; 0,65 TL dir. Başvurularda kefil şartı aranmıyor. Ama banka gerekli görürsen bunu isteyebilir. Bu kredide artan ve eşit taksitli ödeme seçenekleri de sunuluyor. Değerli dostlarımız, böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerden ricam LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ile beğenebilir misiniz?

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

Dolar düşecek mi? Neden yükseliyor?