En uygun faizli bankaların verdiği yeni yıl kredileri için tıkla

2017 Yeni yıl ihtiyaç kredisi, en uygun ve en düşük faizli yeni yıl kredi kampanyaları, yıl başı kredileri- Yeni yıl, Yeni yıl, Yeni yıl, Bizlere Kutlu Olsun… Bu parçayı okul anılarınızın canlanması adına yazdım. 2017 yılını kutlamaya yirmi günden az bir süre kaldı. Mağazalar eksik kalan hazırlıklarını da gerçekleştirdi. Yepyeni mallar görücüye çıktı. Tabi bununla birlikte bir sürü de masraf yapıldı. Ayrıca yıl sonu vergileri de cabası. Üstelik ailenize söz verdiğiniz kayak tatili programı da dillendirilmeye başlandı.

BANKALARIN YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tüm bu saydıklarımın hepsi masraf. iyide bu kadar masrafın altından nasıl kalkacağım? sorusunu duyar gibiyim. Doğal olarak sizlerde bu masrafları yıl içerisinde yavaş yavaş ödeyebilmek için, krediye başvuracaksınız. Bizlerde bu yazı ile silere yardımcı olmaya ve yol göstermeye çalışacağız. Hiç bir banka ile veya hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından bankaların tüm verileriniz sizler için gözeler önüne sereceğiz. Sizlerde kendinize göre en uygun krediyi seçebileceksinz.

HALKBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank 2017 yılına damga vuracak özel ve kaliteli bir kredi kampanyası ile karşınıza çıkıyor. 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. ayrıca faiz oranları da diğer bankaların ki gibi oynak değil. Sabit ve net. Bundan dolayı da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. İki farklı ödeme planı sunuyor sizlere. İster biraz daha düşük faiz ve kredi tahsisi ücreti ile çekin, isterseniz de az biraz yüksek faiz ve kredi tahsis ücretsiz olarak çekin.

HALKBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. bunun için belirlenen faiz oranı ise %1,19 dür. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1423,99 TL dir. Bir yıllık Hayat sigortası ise 156 TL dir.

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. bunun için belirlenen faiz oranı ise %1,13 dür. Kredi tahsis ücreti olarak da 262,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1446,27 TL dir. Hayat sigortası ise kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama biz yinede 35 yaşında erkek bir müşteri için bir yıllık ücreti olan 156 TL’yi belirterek bir başka kredi kampanyasına geçiş yapalım.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Şimdide ülkemizde kredi noktasında en fazla tercih edilen bankalardan birine gelmiş olduk. Garanti bankası da yeni yıl kredisi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Üstelik faiz oranı  da %1,14’den başlıyor. Ayrıca başvuru için vakit kaybetmeye de gerek yok. İnternetten veya cep şubeden 2 dakikada rahatlıkla başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Faiz oranı makul bir kredi hazırlamışlar anlayacağınız.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Garanti bankası 48 ay taksit ve %1,33 faiz oranı ile sizlere 25 bin lira kredi imkanı sunuyor. Aylık olarak ödemeniz gereken kredi taksit miktarı; 749,51 TL dir. Toplamda ise ödeme 36.107,76 TL Ödeme yapmanız gerekiyor. Kredi tahsis ücretini de hemen belirtelim; 125 TL dir. Sigorta ve vergiler dahil toplam ödemeniz gereken diğer ücretler ise 381,25 TL dir.

Ayrıca ikince bir seçenek olarak 50 bin lirayı %1,14 Faiz oranı ve 48 ay vade ile çekebilirsiniz. Buna göre kredi taksidiniz 1.427,69 TL ve Toplam kredi tutarı ise 68.791,67 TL olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti 250 TL dir. Sigorta ve vergiler dahil diğer ücretler ise 762,50 TL dir.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Yap kredi bankası da yılbaşında kredi veren özel bankalardan bir diğeri. Bu krediye başvurunuzu şubeler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Harcayacak vaktim yok diyorsanız da hemen cep telefonunuzun mesaj bölümü açın ve BIREYSEL yazıp bir boşluk bırakın. Daha sonra da aralarında birer boşluk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı ve Aylık Gelir durumunuzu yazarak 4411’e gönderin. Örnek verecek olursak; BIREYSEL 11111111111 4000

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

12 Ay vade ve %0,99 faiz oranı ile 3 bin lira krediyi alabiliyorsunuz. Bu durumda aylık taksitleriniz 269,72 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 3.236,64 TL dir. Kredi tahsisi ücreti 15 liradır. Ayrıca sigorta ücretinin de olduğunu unutmayın.

QNB FİNANSBANK YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Bu kredinin en güzel yanı online olarak başvuru şansınızın olması. İnternetten veya cep şubeden başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bu kredinin bir diğer özelliği ise kredi skoru mevzusu dur. Kredi skoru iyi olanlar %1,13 krediden yararlanabilirken kötü olanlar ise %1,45’e kadar çıkabilecek faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. Benim kredi notum gayet yüksek diyorsanız durmayın derim size. Maksimum kredi tutarı 30 bin liradır.

QNB FİNANSBANK YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

30 bin lira krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Ayrıca Faiz oranın %1,13’den hesaplarsak ayda ödemeniz gereken kredi taksidiniz 854 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 olarak ayarlanmıştır. Sigorta tutarı ise 1051,31 TL dir.

VAKIFBANK 2017 YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank neredeyse özel bankalar ile yarışırcasına kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor. Özellikle de kamu çalışanları vakıfbank’ı tercih ediyorlar. Bu krediye mesaj yollayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken SMS bölümüne KREDI boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk ve Gelir Durumunuzu yazmanız. Daha sonrada 5724’e mesaj atmanız. Daha da iyi anlamanız için sayısal veriler ile örneklendirelim; KREDI 12345678911 2750

VAKIFBANK 2017 YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50 Bin lira krediyi %1,15 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabilirsiniz. Buna göre aylık ödemeniz 1431,40 TL olarak hesaplanmışlardır. Kredi tahsis ücreti 250 TL ve bir yıllık sigorta tutarı ise 177,73 TL dir. (35 yaşında erkek bir müşteri için)

İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ DETAYLARI

Türkiye iş bankası bir tek sms ile yeni yıl kredisine başvuru imkanı tanıyor. Hemen Cep telefonunuzun mesaj kısmını açın ve NAKİT boşluk T.C. Kimlik Numaranızı boşluk Gelir durumunuzu yazıp 4402’ye mesaj atın. ceabı da dakikalar içerisinde alın. Örnek verecek olursak; (NAKİT 98765432111 2850) Şimdide ayrıntılara ve detaylara hep beraber inelim.

İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

%1,14 Faizli ve 48 Ay vadeli 50 bin lira krediyi iş bankası iel alabilmeniz mümkün. Bu krediyi alırsanız aylık hesaplanan taksit tutarı 1428 TL dir. Toplamda ise geri ödenecek kredi borcu 68.529 TL dir. Yıllık sigorta tutarı 311 lira ve kredi tahsisi ücreti ise 250 liradır.

İsteğe Bağlı Sigorta ile Ayda 527 TL’ye Emeklilik

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi Garanti’de- Esnaf ve KOBİ’ler sıcak paranın döndüğü ve hayat bulduğu somut yerlerdendir. Bu da bankaların en çok istediği ve aradığı müşteri tipidir. Bundan dolayı KOBİ’leri ve Esnafları çekmek isterler. Aynı şekilde KOBİ’ler de  bazı zamanlar krediye ihtiyaç duyarlar. Gerek ürün alma gerekse iş yapmak için para her zaman lazım. Aslında bu yönüyle bakıldığı zaman banka ve esnaflar arasında karşılıklı bir çıkarda söz konusu olmuş oluyor.

GARANTİ BANKASI KOBİ VE ESNAFLARA YENİ YIL KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Ülkenin gelişime büyük katkısı olan esnafların, KOSGEB her zaman yanında olmaya devam ediyor ama tüm esnaflar yararlanamıyor. Bundan dolayı da bankalardan kredi alma yoluna gidiyorlar. Bizlerde buradan kredi haberleri yaparak sizler için en uygun olanını sunmaya çalışıyoruz. Bugün Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu özel kampanyanın detaylarına inebiliriz.

GARANTİ BANKASI KOBİ VE ESNAFLARA YENİ YIL KREDİSİ

%1,15’ten başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de. Esnaf ve KOBİ’lerimize 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı Garanti’de! Üstelik 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı ile sizlere sunuluyor. Nakit ihtiyacını hemen karşılayın, ödemeye Şubat ayında başlayın! Bence tüm esnaf ve kobilerin değerlendirmesi gereken ve incelemesi gereken bir kredi kampanyası.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir. Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır.

Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebileceğinden; ödemesiz dönemli kredi maliyet oranları ve örnek ödeme tablosu için şubeler ile görüşülmesi gerekmektedir.  “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta priminden oluşmakta olup tahsis ücreti dahil değildir.

Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Değerli Dostlarımız, Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız 3 ay ertelemeli mükemmel bir kredi kampanyası Garantide sizleri bekliyor. Üstelik faiz oranı da oldukça uygun. Bu yıl alıp önümüzdeki yıl ödemeye başlıyorsunuz. Sizler için istifadeli bir yazı derlediğimizi düşünüyorum. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle

60 ay vadeli Kobi kredi Garanti’de

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Garanti Bankası 5000 Hoş Geldin Mili İle Bedava Uçuş Keyfi

72 Ay Vadeli Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırma