Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi Garanti’de- Esnaf ve KOBİ’ler sıcak paranın döndüğü ve hayat bulduğu somut yerlerdendir. Bu da bankaların en çok istediği ve aradığı müşteri tipidir. Bundan dolayı KOBİ’leri ve Esnafları çekmek isterler. Aynı şekilde KOBİ’ler de  bazı zamanlar krediye ihtiyaç duyarlar. Gerek ürün alma gerekse iş yapmak için para her zaman lazım. Aslında bu yönüyle bakıldığı zaman banka ve esnaflar arasında karşılıklı bir çıkarda söz konusu olmuş oluyor.

GARANTİ BANKASI KOBİ VE ESNAFLARA YENİ YIL KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Ülkenin gelişime büyük katkısı olan esnafların, KOSGEB her zaman yanında olmaya devam ediyor ama tüm esnaflar yararlanamıyor. Bundan dolayı da bankalardan kredi alma yoluna gidiyorlar. Bizlerde buradan kredi haberleri yaparak sizler için en uygun olanını sunmaya çalışıyoruz. Bugün Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu özel kampanyanın detaylarına inebiliriz.

GARANTİ BANKASI KOBİ VE ESNAFLARA YENİ YIL KREDİSİ

%1,15’ten başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de. Esnaf ve KOBİ’lerimize 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı Garanti’de! Üstelik 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı ile sizlere sunuluyor. Nakit ihtiyacını hemen karşılayın, ödemeye Şubat ayında başlayın! Bence tüm esnaf ve kobilerin değerlendirmesi gereken ve incelemesi gereken bir kredi kampanyası.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir. Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır.

Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebileceğinden; ödemesiz dönemli kredi maliyet oranları ve örnek ödeme tablosu için şubeler ile görüşülmesi gerekmektedir.  “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta priminden oluşmakta olup tahsis ücreti dahil değildir.

Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Değerli Dostlarımız, Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız 3 ay ertelemeli mükemmel bir kredi kampanyası Garantide sizleri bekliyor. Üstelik faiz oranı da oldukça uygun. Bu yıl alıp önümüzdeki yıl ödemeye başlıyorsunuz. Sizler için istifadeli bir yazı derlediğimizi düşünüyorum. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle

60 ay vadeli Kobi kredi Garanti’de

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Garanti Bankası 5000 Hoş Geldin Mili İle Bedava Uçuş Keyfi

72 Ay Vadeli Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırma

Yorum yapın