Garanti Bankası 5000 Hoş Geldin Mili İle Bedava Uçuş Keyfi

Garanti Bankası 5000 Hoş Geldin Mili Kampanyası- Özel insanların özel bankası olan Garanti bir birinden güzel kampanyaları ve fırsatları ile müşterilerinin gönüllerinde taht kurmaya devam ediyor. Özellikle kredi ve kredi kartı başvurularında rekor yaşayan bir banka. Garanti bankasını bir çok insan tercih ediyor. Bunu tercih ederken de durduk yerde gelişi güzel yapmıyor. Garanti Bankası kendinizin özel olduğunuz hissini veriyor. Buda en önemli tercih nedeni.

GARANTİ BANKASI 5000 HOŞ GELDİN MİLİ GENEL AÇIKLAMA

Sevgili okurlarımız, Garanti bankasının en güncel kampanyalarını bulabileceğiniz 724kredi.net ailesi olarak, yine güzel bir haber ile karşınızdayız. Bugün sizler için Garanti Bankası 5000 Hoş Geldin Mili Kampanyası detaylarını anlatmaya çalışacağız. Sizlerde garanti müşterisi iseniz bu özel kampanyadan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ve sizi de daha fazla meraklandırmadan bu haberin detaylarına hep beraber inelim.

GARANTİ BANKASI 5000 HOŞ GELDİN MİLİ HEDİYE KAMPANYASI

Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı. 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5,000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir. Kampanyaya sadece, garanti.com.tr, Garanti İnternet, Garanti Cep, Bonusflaş ve www.milesandsmiles.net üzerinden yapılan başvurular dahildir.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvurmuş olup Miles&Smiles American Express kredi kartıyla 31 Mart 2017 tarihine kadar nakit çekim/taksitli nakit avans hariç, peşin/taksitli alışveriş ve/veya otomatik ödeme harcaması yapılması gerekmektedir. Miles&Smiles Visa Sanal kartlar ve Miles&Smiles Business ve Miles&Smiles Business Sanal kartları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece asıl kartlar dahildir. www.milesandsmiles.net üzerinden yapılan başvurular sadece asıl kartlar için geçerlidir. Müşterilerimiz karta başvurdukları tarihten sonra 6 ay kartlarını açık tutmaları gerekmektedir. 6 ay içinde başvurulan kart kapatıldığı takdirde verilen  5000 hediye mil geri alınacaktır. Kart hamilinin yeterli mili olmadığı takdirde mil başına 4 kuruştan ceza yansıtılacaktır. 1 Aralık 2016 tarihi öncesinde kredi kartına başvurmuş müşteriler bu kampanyaya dahil değildir.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kampanya yeni müşteriler için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında mevcut kart kapatılarak yeni yapılan başvurular için bu kampanyadan faydalanılamaz. Miles&Smiles kredi kartlarından birini kullanıp, ikinci karta yapılan başvurular kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak için 31 Mart 2017’ye kadar Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız gerekmektedir. Kart başvurularına dair nihai değerlendirme Bankaya aittir.

5,000 mil, kampanya koşullarını yerine getiren Miles&Smiles sahiplerinin, harcama yaptıkları ayı takip eden ayın 8’ine kadar kartlarına yüklenir. Yüklenen miller, ekstre kesimini takiben Türk Hava Yolları TK hesabına aktarılır. Kampanyaya Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları katılamaz. Garanti Cep üzerinden yapılabilecek başvurular, sadece belirli müşterilere çıkacak teklif sayesinde gerçekleştirilebilir. Garanti Cep üzerinden yapılabilecek başvurular tüm müşteriler için geçerli değildir. Kumarhane , piyango bilet harcamaları, hisse senedi, hazine bonosu işlemleri harcama olarak kabul edilmeyecektir.

Sizlerde uçuş yapmayı seviyorsanız yada işinizden dolayı sürekli seyahat etmek zorundaysanız bu kampanya tamda size göre. Tabi bizden haber yapması. Karar vermesi ve değerlendirmesi de size kalıyor. Yeni bir yazıda, farklı bir konu ile buluşmak dileğiyle. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ödenmeyen Kredi ve Kredi Kartı Borçlarına Taksit

72 Ay Vadeli Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırma

Garanti Bonus Flexi Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus American Express Kredi Kartı Başvurusu

Yorum yapın