Düşük Faiz için ABank Yılbaşı Kredisi

ABank Yılbaşı Kredisi, AlternatifBank Yeni Yıl Kredisi-  Yeni yılı kutlamamıza 1 hafta kaldı. Tabi küçük büyük tüm banklar kampanyalarını yayınladılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açıklamalarından dolayı faiz oranları zaten düşmüştü. Birde bankalar müşteri kapacağım diye ekstra faiz indirince de ortaya olumlu bir havada çıkmış oldu. Tabi yılbaşından sonra bu tablo biraz değişecek gibi. Bundan dolayı da kredi çekeceklerin elini biraz çabuk tutmaları gerekiyor.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bankalar her ne kadar kredi kampanyaları düzenleyip sizi davet etse de, tüketiciler olarak bizlerinde ilk gördüğümüz bankaya dalmamamız gerekiyor. En uygun ve en doğru krediyi bulmak şart. Bundan dolayı da bizler de sizlerin en doğru krediyi alabilmeniz için bu site üzerinden tüm bankaların yeni yıl kredi haberlerini duyuruyoruz. Bugünde özel bir banka olan ABANK Yılbaşı Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız özelliklere geçiş yapabiliriz.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu sıralar böyle özel günleri kullanarak diğerlerine göre küçük olan bankalar oldukça güzel kredi kampanyaları yapıyorlar. Bunda da biraz mecbur hissediyorlar. Çünkü en fazla kredi ihtiyacı kurban bayramı gibi yada yılbaşı gibi özel günlerde hissediliyor. Bu günlerde küçük çaplı bankalar için mükemmel bir tanıtım aracı oluyor. Abank da hem kendini tanıtmak hemde müşterilere ulaşmak adına olsa gerek ki faiz oranını %1,15’den başlatmış.

Faiz oranı için %1,15 gerçekten de güzel. Ayrıca krediyi 48 ay vade ile alabilme imkanımız da bulunuyor.  Düşük faiz ve uzun vade tüm tüketicilerin istediği özelliklerdendir. Sizlerde bu avantajlı kredi fırsatından yararlanmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Zira bu kredi kampanyasının son başvuru tarihi 31 Aralık 2016 dır. Tam anlamıyla yılbaşına özel bir kredidir. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Dilerseniz şimdide ödeme planlarını inceleyelim.

ABANK YILBAŞI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ
 • 10.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %1,22 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 915 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 10.977 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 21,16 TL dir.
 • 10.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 492 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 11.815 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 36,72 TL dir.
 • 10.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 354 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 12.756 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 55,93 TL dir.
 • 10.001 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 286 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 13.743 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Diğer masraflar ise 80,74 TL dir.
 • 20.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 709 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 25.513 TL dir. Kredi tahsis ücreti 100 TL ve Diğer masraflar ise 111,88 TL dir.
 • 30.001 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alırsanız aylık taksit tutarı 859 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 41.226 TL dir. Kredi tahsis ücreti 150 TL ve Diğer masraflar ise 242,22 TL dir.

 

Sevgili okurlarımız, kredi tahsisi ücreti gördüğünüz gibi kredinin limitine göre değişmektedir. Lakin şunu hafızanızda tutabilirsiniz; Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 dir. Bunun dışında yukarıdaki ödeme tablosunda diğer masraflar adından maksat hayat sigortasıdır. Hayat sigortası da yaş, cinsiyet, kredinin limiti ve vadesi gibi bir çok hususa göre değişiklik gösterebiliyor.

Abank yılbaşı kredisine dair tüm detaylara değindiğimize inanıyoruz. Faiz oranı doğru kullanıldığı zaman gerçekten de çok çok hesaplı. ayrıca uzun vadeye de sahip. Bir çok büyük banka bu faiz oranını sunsa da kredi notunu bahane ederek faiz oranını daha da yükseklere çıkarabiliyor. Bundan dolayı da bir başka tercih edilme sebebi de bu olabilir. Tabi son değerlendirme işi size kalıyor. Yeni bir yazıda buluşuruz. Ayrıca aşağıdaki diğer bankaların yeni yıl kredi haberlerini de incelemeyi unutmayın.

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

2017’ye damgasını vuracak kredi Halkbank’ta

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası ile Bedava Alışveriş Fırsatı

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

 

 

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası ile Bedava Alışveriş Fırsatı

Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası- Yeni yıl, yepyeni bir yıl olan 2017’ye girmemize 2 Hafta kaldı. caddeler ışıl ışıl. Mağazalar ve AVM’ler süslendi. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Alışverişlere ise start verildi. Yılbaşını tatil programlarında geçirecek olanlar yeni kıyafetler almaya başladılar bile. Bu özel geceyi evde geçirecek olanlar ise aile fertlerine teker teker hediye düşünüyor. Ayrıca ciddi manada da bir gıda harcaması söz konusu olacak gibi.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAFPUAN GİRİŞ BÖLÜMÜ

Evde herkesin bir beklentisi var. Kimi akıllı telefon istiyor, kimisi oyuncak. Ayrıca meyve, çerez, meyve suları vs. derken eğlenceli geçirmek istediğiniz yılbaşı gecesi sizin için kabusa dönebilir. Ama bu haber ile keyfinize yerine gelecek gibi. Sizlerde halkbank müşterisi iseniz keyifli alışveriş yapma imkanınız olacak. Alışverişlerde mecburen kredi kartını kullanacaksınız. özellikle de taksit yapma özelliği sayesinde.

Aynı zamanda birde bedava alış veriş yapma hakkı kazansanız, ne derdiniz? Herhalde cevabınız evet olacaktır. O halde vaktinizi daha fazla almadan Halkbank 100 TL ParafPuan Yeni Yıl Kampanyası özelliklerine hızlıca bir geçiş yapalım.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Halkbank kendinizi özel hissettirecek bir kredi kartı kampanyasına imza atmış. Bu kampanyaya göre her 100 lira ve üzeri ikinci harcamalarınızda 20 lira kazanma fırsatınız doğuyor. Toplamda ise kazanabileceğiniz parafpuan 100 liradır. Lakin bu kredi kartı kampanyası yeni yıla özel olduğundan en son yararlanabilme tarihiniz 31 Aralık 2016 dır. Ayrıca ister taksitli isterse peşin harcamalarınızın tümünde parafpuan kazanabilme şansınız söz konusu.

Bir diğer güzel özelliği ise ister yurt dışında isterse ülkemizde kredi kartınız ile harcama yapın yinede paraf puan kazanabiliyorsunuz. Birde pos cihazı ne olursa olsun siz harcamanızı yaparsınız para puanlarınız kartınıza yatar. Diğer bankalardan ayıran en güzel yanı da bu. Pos cihazı şartı aramaması özelliği. Yalnız şu hataya düşmeyin sakın; Aynı gün aynı işyerinde 2 veya 3 defa alış veriş yaparsanız yalnızca birinden faydalanabiliyorsunuz.

Bundan dolayı da eğer aynı yerden alışveriş yapılması gerekiyorsa aralarına birer gün koyun. Aynı gün farklı iş yerlerinde yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN BAŞVURUSU

Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey kısa bir SMS atmak oluyor. Bunun için SMS ekranına YENİYIL yazarak bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Ardından kredi kartınızın son altı hanesindeki rakamları yazıyorsunuz. 3404’e de mesaj attığınız anda kampanyaya katılımınız sağlanıyor. Bunun için size bilgilendirme mesajı geliyor. Bu mesajdan sonrada alışverişlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Yalnız SMS atarken bankadaki kayıtlı telefon numaranız olduğuna dikkat edin. Sıkı durun bir diğer güzel yanı ise katılım mesajının ücretsiz olmasıdır. Bunun için SMS’yi Türktelekom, Turkcell ve Vodofone ile atarsanız ücret ödemezsiniz.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL 100 TL PARAF PUAN DİĞER ÖZELLİKLER

Bilmez gereken bazı hususlar olduğunu unutmayınız. Mesela kartınızda biriken para puanlar ile alışveriş yaparsanız kampanyadan yararlanamazsınız.  Ayrıca Business ve Halkcard ile yapılan alışverişlerde kampanyaya dahil değildir. Kazandığınız paraf puanların son kullanım tarihi 12 Ocak 2017 dir. Bu tarihden sonra isteseniz de paraf puanlarınızı kullanamazsınız. Çünkü banka 13 Ocak 2017 tarihinde kullanılmayan puanları geri alacaktır.

Sevgili okurlarımız, canı gönülden diyorum ki Halkbank’ı gerçekten de güzel bir kredi kartı kampanyası yaptığından dolayı tebrik etmek gerekiyor. Bir çok bankanın müşterilerine sunmadığı imkanı bu kampanya ile Halkbank sizlere sunmuş. Attığınız SMS bile beleş. Daha ne olsun. En ufak harcamadan bile para alınmamış sizden anlayacağınız. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Güncel ve doğru bilgiler için bizi okumaya devam edin.

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

Findeks Kredi Skoru Nedir? Nasıl Öğrenilir?

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

İsteğe Bağlı Sigorta ile Ayda 527 TL’ye Emeklilik

 

Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL

Vakıfbank WorldCard’dan 100 TL World Puan Hediye- Yılbaşı yaklaşıyor. Yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzde büyük harcamalar var. Cips, meyve, hindi, aile fertlerine hediyeler vs. derken dünya kadar masraf da bizi bekliyor. Bankalarda bu harcamalarınızı kendi kredi kartları ile yapmanız için kampanyalar düzenliyorlar. Tabi bu durumda da biz kredi kartı kullanıcıları kar elde ediyor. Düşünün bin lira alışveriş yaptığınızı farz edersek 100 lira da indirim yapılıyor.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YILA ÖZEL 100 TL  ÖN BİLGİ

Bu fırsatların kaçırılmaması gerekiyor. Gerekiyorsa gelecek ayın da alışverişini yaparak para puan hediyelerinizi cebinize katın. Şuan tüm kredi kartlarında kampanyalar düzenleniyor. Bizlerde sizlere yardımcı olabilme adına ve bilgilendirme adına bugün Vakıfbank WorldCard ile Yeni Yıla Özel 100 TL Word Puan Hediye kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde bu sayede bedava alışverişin tadını çıkarırsınız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kampanyanın detaylarına inelim

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YILA ÖZEL 100 TL WORLD PUAN HEDİYE

Arkadaşlar bu kampanyadan yararlanmak isteyenler biraz elini çabuk tutmalı. Zira bu kampanyanın son tarihi 31 Aralık 2016 olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız world üyesi olan, kasap, manav, kozmetik, aksesuar, kırtasiye, saat, optik, kuyum, giyim, ayakkabı, oyuncak ve şarküteri alışverişlerinizde bu kampanyadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamanızdan sonra yine teksefer de yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 10 lirada world puan hediye edilir. Toplamda kazanacağınız world puan hediyeniz 100 lira olacaktır. bunu unutmayın. Diler taksitli dilerseniz peşin harcama yapabilirsiniz kredi kartınız ile.

HEDİYE 100 TL WORLD PUAN KAMPANYASI BAŞVURUSU

Bu kampanyaya katılmak ve başvuruda bulunmak çok basit ve kolay. Yapmanız gereken cep telefonunuzu elinize almanız ve mesaj bölümüne girmeniz. Ardından ekrana büyük harfler ile YILBASI yazarak bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Daha sonrada kartınızın son 6 hanesini yazmanı gerekiyor. En son işlem olarak da Operatörünüz ne olursa olsun 1 sms ücreti karşılığında 6635’e mesaj yollamanız gerekiyor.

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz para puanlarınız 12 ocak 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Bu puanları ise 23 Ocak 2017 tarihine kadar harcamanız gerekiyor. Eğer world puanınızı kullanmazsanız banka tarafından 24 ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır. Tercih kart sahipleri de bu kampanyaya katılabilirler. Lakin kampanya katılım ücreti 4,99 TL dir. Önemli bir hatırlatmada daha bulunalım. Alışverişlerinizi öderken muhakkak ki world pos cihazlarından geçirmelisiniz.

KAMPANYA DAHİLİNDE ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK İNTERNET SİTELERİ

 

Değerli dostlarımız, sizlerde vakıfbank müşterilerindenseniz sizleri keyifli ve bedava alışverişler bekliyor. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Daha farklı konulardan oluşturduğumuz aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Findeks Kredi Skoru Nedir? Nasıl Öğrenilir?

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

Düşük Faizli Kredi Nasıl Alınır?

 

2017 Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 1 SMS ile Cepte

2017 Vakıfbank yılbaşı kredisi, En uygun yeni yıl kredisi- Yeni umutlar, yeni fikirler yeni aşklar, barış ve sevgi. Yani güzele ve iyiye dair ne varsa 2017 yılından bekleniliyor ve umuluyor. Toplum arasında bir laf vardır; yeni yıla nasıl girersen hep öyle geçer diye. Bundan dolayı da eğlenceli bir gece geçirmek ister insanlar. Aslında bir umut ve bekleyiş, adeta diğer günlere bir gönderimdir yapılan. Artık üzülmek istemiyoruz serzenişidir. Andre Maurois‘in şöyle bir cümlesi vardır; “İnsanların Beklemekte Olduğu Mutluluk, Tatmakta olduğu mutluluktan daha güzeldir.” Yeni yılda aynı böyledir. Bundan dolayıda umudu aşılar.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Yeni yıla çok az bir süre kaldı. İnsanlar bir birlerini sevindirmek için hediyeler almak istiyorlar. O günü özel ve güzel geçirmek istiyorlar. Bundan dolayı da otel rezervasyonlarını şimdiden yapanlar var. Kimisi de Yeni yılı farklı bir mekanda geçirmek için tatil rezervasyonu yapıyor. Kimisi de ailesine güzel bir gün yaşatmak istiyor. Birde işin esnaf ve kobi ayağı var. Biliyorsunuz ki yeni bir yıl geliyor ve yıl sonu vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Ayrıca dükkan hazırlıkları da cabası. Yani bu saydıklarımızın hepsi masraf. Bundan dolayı da Vakıfbank yanınızda olabilmek adına özel bir yeni yıl kredisi kampanyası yapmış. Dilerseniz hep beraber bu kampanyayı inceleyelim.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Öncelikle bu krediye tüm kesimlerin başvuruda bulunabileceklerini belirtelim. Esnaf, KOBİ, Emekli, Kamu Çalışanı, Kamu İşçileri ve Özel sektör işçileri ayırt edilmeksizin bu krediye başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca uzun vadede ödeme seçeneği bulunuyor. 48 ay vade ile bu kredi sunuluyor ve belirlenen faiz oranı da %1,15’den başlıyor. 50.000 TL’ye kadarda kredi limiti bulunuyor. Ayrıca başvuru için de bankaya gitmenize gerek yok. Zira oturduğunuz yerden telefonunuz ile hemen başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

2017 VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU

Arkadaşlar, bu krediye başvuruda bulunmak çok kolay. Öncelikle Vakıfbank şubelerine uğrayabilirsiniz başvuru için. Ama bu biraz zaman alabilir. Zira gidip sıra alacaksınız ve önünüzde birileri varsa en iyi ihtimal 1 saat bekliyeceksiniz. Ama bunun yerine Ceptelefonunuz aracılığı ile de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve KREDI, yazıp boşluk bırakın. Ardından Kimlik Numaranızı, (boşluk) Aylık gelirinizi yazınız. En sonunda ise hangi operatörden olursa olsun 5724’e mesaj yollayın. (Örneğin; KREDI 33333333333 2500)

FAİZ ORANLARI
 • Krediniz 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise %1,17 Faiz oranı + Kredi Tahsisi Ücreti
 • Krediniz 10.001 TL ile 50.000 TL arasında ise %1,15 Faiz oranı + Kredi Tahsisi Ücreti
 • Krediniz 10.001 TL ile 50.000 TL arasında ise %1,25 Faiz oranı – Kredi Tahsisi Ücreti YOK

 

ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,17 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 287,77 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise 50 TL dir.
 • 50.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1431,40 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise 250 TL dir.
 • 50.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1468,76 TL dir. Kredi Tahsisi ücreti ise Bulunmuyor.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kredi tahsisi ücretinin, kredinin %0,5’i kadar olduğunu unutmayınız. Ayrıca banka hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Örnek oluşturması adına 10 bin lira kredi çektiğinizi düşüneli. Ayrıca 35 yaşında erkek bir müşteri olduğunuzu da. Buna göre 1 yıllık hayat sigortası tutarı 35,55 TL dir. Bunun daha da iyi anlaşılabilmesi biçin bir başka örnek üzerinden devam edelim. 50 bin lira aldıysanız ve 35 yaşında erkek bir müşteriyseniz bu durumda 1 yıllık ödemeniz gereken hayat sigortası tutarı 177,73 TL dir.

Yaş, cinsiyet ve kredi tutarı ve vadesi hayat sigortasını belirleyen unsurlardır. Bu arada sms ile krediye başvurursanız cebinizden çıkacak ücreti de hemen söyleyelim; 0,65 TL dir. Başvurularda kefil şartı aranmıyor. Ama banka gerekli görürsen bunu isteyebilir. Bu kredide artan ve eşit taksitli ödeme seçenekleri de sunuluyor. Değerli dostlarımız, böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerden ricam LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ile beğenebilir misiniz?

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

Dolar düşecek mi? Neden yükseliyor?

Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Yıl Başı Kredisi 2017 Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi- Yılbaşı kredi kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Yeni yıla 1 aydan az bir süre kaldı ve bankalarda da rekabet arttı. Herkes müşteri kapma derdinde. Bizlerde 724kredi.net ailesi olarak yapılan tüm kredi haberlerini güncel ve günlük olarak sizlere sunuyoruz. Bu sıralar kredi her kesimden vatandaşa lazım. KOBİ, Esnaf, Memur, İşçi, Emekli vs. kim varsa kredi istiyor. Bankalarda bunu bildiklerinden cazip kredi kampanyalarını sizlere sunuyor.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Yeni yıl kredileri genel itibariyle güzel bir tatil programı ve eğlenceli bir gece geçirmek için düşünülse de sene sonu vergileri, ikramiyeler,  borç ödemeleri vs. gibi işlemler için de gerekli. Bunun için esnaf ve KOBİ’lerde kredi almada ön sıralarda yer ediniyor. Bizlerde bu ihtiyacınızı karşılama ve elinizde bir alternatif oluşturması adına sizler için Garanti Bankası yeni Yıl Kredisinden söz edeceğiz. Özel faiz oranlı ve uzun vadeli bu krediyi merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanız gerekecek.

GARANTİ BANKASI 2017 YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Başya yılbaşı olmak üzere aklınıza gelebilecek Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun ve düşük faizli krediler Garanti’de. Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan yeni yıl kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti Cep ya da Garanti İnternet aracılığıyla; yeni yıl kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Henüz duman üstünde ve yeni bir kredi kampanyası olmasına rağmen kısa sürede rağbet göreceğine inanıyorum.

GARANTİ YILBAŞI KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 381,25 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2823 dir. Toplam Maliyet ise 36.107,76 TL dir.

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1427,69 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 762,50 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 18,0495 dir. Toplam Maliyet ise 68.791,67 TL dir.

MALİYET AYRINTILARI

Bu kampanya ile krediler 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankasından almayan müşteriler için ise Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Kredi Kayıt Bürosu kredi risk raporunuzunu Garanti İnternet’ten alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.  Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir.

GARANTİ YENİ YIL KREDİ KOŞULLARI

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankdan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır. Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir.

Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Özel Emekli Sandığı’na tabi müşterilere geçerli değildir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir.

Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentesi dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankaya gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir. Gaanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi

2017 Yılında En Uygun Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Türkiye İş Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası