Emeklilere en düşük faizli kredi veren bankalar

Emekliler için en düşük faizli kredi sağlayan bankalar hangileridir ?

Türkiye şartlarında yaşam koşullarının özellikle emekliler için çok ağır olduğu söylenebilir. Aile bireyleri ve okuyan çocuklar, evlilik hazırlığı yapan evlatlar derken bir şekilde emekliler için kredi almak ve başvuruda bulunmak kaçınılmaz oluyor. Bu bağlamda sizler için 724 KREDİ SİTESİ olarak bir araştırma yapıyoruz. Bu araştırmada EMEKLİLERE ÖZEL KREDİLER sağlayan bankaları mercek altına alarak inceliyoruz. Türkiye’de yeni açılan ve özellikle müşteri potansiyellerini arttırarak daha fazla kitleye ulaşmak isteyen yeni bankalardan ilk olarak ODEA BANK ile başlıyoruz. Kampanya olduğu kendi internet sitelerinde yazıyor en düşük 1,29 ve en fazla 1,79 arasında faiz oranı ile 36 ay vadeli olarak aylık 292 tl taksit tutarı ile kredi verildiği söyleniyor. Odeabank ile ilgili başvurularda kişinin kendisi ve nüfus cüzdanının gelmesi gerekiyor. Kişinin yaşının 75 i aşmamış olması gerekiyor. Bu durumda sizler ODEA bank diyor iseniz bu bankayı düşünebilirsiniz. Bu bankaya gitmeden de online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞINI İNG BANKA TAŞIYANLARA SÜPER KREDİ İNG BANK’TA

Emekliler için en güzel haberlerden birisi diyebiliriz. Şu anda yapılan kampanya dahilinde Emekli maaşlarını İNG BANKASINA taşıyanlara ssk ve bağkur emeklilerine 2 ÇEYREK ALTIN veriliyor. Kampanya bununlada bitmiyor değerli büyüklerim. Maaşınızı bu bankaya taşıyıp birde üstüne üstlük 10.000.- TL Kredi kullanırsanız 3 ÇEYREK ALTIN KAZANIYORSUNUZ. Yapılan kampanya detaylarında şu bilgiler veriliyor sizlere sunmak istiyorum. Bu bankanın 3 çeyrek altın kampanyasından faydalanmak için, 4 yıl maaşınızı bu bankadan alacaksınız. Tek istekleri bu. Bence bu kaçırılmayacak bir fırsat. ALTIN hesabı açılılyor sizlere ve her müşteri bu 3 çeyrek altın kampanyasından bir kez yararlanabiliyor. Altın hesabınızda gr cinsinden ( gram ) ALTIN hesaplarınıza para olarak yatırılıyor ve istediğiniz gibi çekebiliyorsunuz.  Maaşlarını bu bankaya yatırmak isteyenler ve bu kampanyadan yararlanmak isteyeyenler için sayfa altında detaylı linkler veriliyor.

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE ÖZEL KREDİ

Bu bankayı da araştırdığımızda faiz oranlarının %1,47 seviyesinde olduğu görünüyor bu bankaya da başvuruda bulunarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

NOT: Maaş taşıma işlemleri için bankaya gitmenize gerek yok. E devlet şifresi edinerek kendi şifrelerinizle turkiye.gov.tr adresine girerek maaşınızı çekeceğiniz ing bankası şubesini belirleyip banka ve adres değişikliği seçeneğinden işlemlerinizin tamamını saniyesinde yapabilirsiniz.

Siz değerli büyüklerimiz için yapığımız araştırmada özellikle İNG ve ODEA Bankın faiz oranları hususunda gayet mantıklı olduğunu söyleyebiliriz. Şu sıralar taahüdünüz bulunmuyor ise ing bankasına geçmek en mantıklısı. Emin olun tüm bankalardaki faiz oranları üç aşağı beş yukarı aynı. Yaşınız 60 seviyesinde ise yine İNG bankasında hesabınız var ise, kredi notunuza göre %0,99 ile ihtiyaç kredileri çekebilirsiniz. Şu anda Türkiye’deki en düşük faizli kredi sağlayan banka bu.

Bununla birlikte Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, piyasaların canlanması adına ilk etapta ev kredilerindeki faiz oranlarının düşmesi adına yaptığı çağrı, Kurban Bayramının hemen ertesinde kendini gösterecek. Bizler 724 Kredi sitesi olarak özellikle faiz durumlarının Bayram sonrası yansıyacağını, gerek bireysel gerek ise diğer kredi başvurularındaki faizlerin aşağı çekileceği kanaatindeyiz.

Bu itibarla kredi başvurularınızı Kurban Bayramı sonrasına bırakmanız mantıklı olacaktır diye düşünüyoruz. Hemen aşağıdan sizlere yukarıdan kampanyalarını duyurduğumuz bankaların linklerine girmek için adresleri ve tıklanabilir linkleri veriyoruz. Başvuruları kendiniz internet ortamından yapabilir ve inceleyebilirsiniz.

ODEABANK KREDİ BAŞVURU LİNKİ

İNG BANK EMEKLİ KREDİ BAŞVURU LİNKİ

Konu güncellemesi 19.08.2016 tarihinde yapılmıştır. Söz konusu konumuzda yer alan faiz oranları Kurban Bayramına kadar geçerli olup, ilgili bankalardaki bilgiler geçerlidir. Sizlerin bu konuyu okuduğu zamanda faiz oranları bankalar tarafından değiştirilmiş, düşürülmüş ya da yükseltilmiş olabilir.

724 KREDİ sitesi, hiç bir kurum ve kuruluşla köprü ya da bağlantılı değildir. Bu itibarla kredi taleplerinizi iletmeyiniz.

“Emeklilere en düşük faizli kredi veren bankalar” üzerine 17 yorum

 1. Halen maaşımı aldığım ziraat bankasına,aylık kesintiler olarak borcum bulunmaktadır ve emekli sandığı üyesiyim.Maaşımı taşımak istediğimde,İNG bank, oraya olan toplam 5,000 Tl borcumu kapatmak için ne kadar düşük faizle kredi verebilir.Cazip gelirse,maaşımıd taşırım.

  Yanıtla
  • Selamlar Nejdet Kahraman,

   Yazımızda belirttiğimiz gibi sevgili değerli büyüğümüz, tüm bankalar gibi böyle kampanya yapan PTT bile öpme derdinde olduğu için. İng bank yada başka bir bank sizin için nasıl imkan sağlıyorsa ve nasıl işinize geliyorsa öyle yapmalısınız. Lütfen maaşlarınızı taşımadan önce kampanyaları iyi inceleyip ona göre karar verin.

   Yanıtla
 2. kardeşim insanları kandırmayın Allah kımseyi bankaların vereceği krediye muhtaç etmesın.elinızı veriyorsunuz kolunuzu kurtaramazsınız

  Yanıtla
  • Merhabalar Kemal Bey,

   Biz aracı değiliz kandırma gibi bir durumumuz yok. Sadece bilgiler veriyoruz. Kimseye zorla kredi vermiyoruz zaten öyle bir meziyetimizde yok 🙂 Haberi lütfen iyi inceleyin. Saygılar.

   Yanıtla
  • Selamlar Hasın Tahsin Üstün,

   Evet ev için de kredi alabilirsiniz fakat yazdığınız telefonu sildik bu arada. Bunun için biz size yardımcı olamıyoruz. Lütfen bir banka ile görüşün. Saygılar.

   Yanıtla
 3. bence herşeyden önemlisi kıredi vadelerinin acilen 48 veye 60 aya düşük faizle yüksetilmesi lazım sadece konutta olmaz eskisi gibi tüketicide acilen yapılması lazım

  Yanıtla
 4. Bu haberleri vererek insanların umudunu çalmaktan vaz geçin bu türkiye ekonomisini döndüren emekliler çok zor durumda ve bu kişilerin % 95 bankalara borcu hat saffada vede çoğu icralik durumda ve suanda icra dairelerinde 15 milyon dosya var bence bankaların en öncelikli yapacağı önce bu emeklilere promosyonlarini vermek ardından çok düşük icra ödeme kredisi vererek bu insanları psikolojik rahatlama sağlamak vede bu sayede bankalar alacağını tahsil eder insanlarda icralardan kurtulur bu benim şahsi kanaatim bu arada ben 19 yıllık ziraat bankasi emekli musterisiyim ve defalarca bu bankadan kredi çektim muntazam otomatik ödemeli islemim olmasına rağmen bir başka bankaya olan borcumun icralik durumu için borç ödeme kredisi alamıyorum bu borç tutarı 1800 tl .ve maaşım bunun taksidini odemeye elverisli olmasına rağmen .eğer bankalarla temasiniz varsa bu konuyu gündeme getirin bu kredi vermekten daha çok ilgi gorecektir.

  Yanıtla
  • Merhabalar Saim Bey,

   Malesef sistem bozuk ! Yani emekli maaşınız bu taksidi karşılayabilecek miktarda olmasına rağmen, bu tür sıkıntıları yaşamanızı sadece sistemin işlemediğine bağlıyoruz. Bizim bir banka ile malesef temasımız bulunmamakta, dolayısı ile size yardımcı olamıyoruz.
   Saygılar.

   Yanıtla
 5. YAZIKLAR OLSUN BÖYLE SİSTEMEKİ İNSANLAR EMEKLİ OLUP OLUP ARTIK GEZİP. İSTİRAHAT EDİP,YADA DİNLENMESİ GEREKİRKEN HALEN FAİZ ÖDEYECEKLER BU SİSTEMEDE İÇİNDEKİLEREDE YAZIKLAR OLSUN,UNUTMAYIN HEPİMİZ YAŞLANACAĞIZ VE SADECE GEÇİMİMİZİ SAĞLAYACAK BİR PARAMIZ OLACAK

  Yanıtla
 6. 19.08.2016 tarihinde ING bank,a gittim,bana iki faiz söylediler.1,39 ve 1,49 . aynı gün ziraat bankası 67 yaşında oluğum için bana faizden çok sigorta kesintisi çıkardı tam 2150. tl bizleri böyle bankalara ezdiren yönetime yazıklar olsun.

  Yanıtla
 7. bu yazdıklarınız guzelde hoşda ama bagkur ve ssk borçluları için bagkura olan borçlarını odenmesın için sızın bankadan kıredı kollanabılırmı veya oyle bır çalışmanız varmı yoksa devletlet bankasından mı kulanacak eyer devlet bankasından kollanacaksa sızın verecegınız çeyrek altın ve 10 maaş ıkremıye neye yarıyor

  Yanıtla
  • Selamlar Adnan Sülkü,

   Bu konumuzda bizler sizlere en düşük ve avantajlı şekilde kredi imkanı sunan bankaları listelidik. Zaten bu banka sayısı 2 yi geçmiyor gördüğünüz üzere. Sizin sorduğunuz borç kapatma kredisi olayı. Bunun için bankaya gidip görüşmeniz gerekiyor. Muhtemelen bu İNG BANK sizlere borç kapama kredisi veriyor. Bu bankaya emekli maaşınızı taşıdığınızda 3 tane çeyrek altın kadar parayı hesabınıza yatırıyor. Konuda tüm ayrıntıları yazdık size. Sorunuzu net olarak yazıp bir daha gönderirseniz, sizin adınıza araştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

   Yanıtla
    • Selamlar Ferdi Özbay,

     Ziraat bankası ya da başka bir bankaya olan borçların kapatılması ve bu şartlarda yeni bankaya emekli maaşını almak üzere geçme durumunu, o bankayla görüşeceksiniz. Bizim bir etkimiz aracılığımız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

     Yanıtla
 8. uyanmadan milletikadiriyosunuz yazıklar olsun size birde endusukfayizli bumu endusukfayizli kiredi faizler düştüğü halde yapmayın miletikandirmayincokyazik bu olanlarla buhaberiyapan Bukirediyicekermi.soruyorum.

  Yanıtla
  • Selamlar Necdet Bey,

   Şu anda hale hazırda piyasada bulunan en düşük emekli kredisi veren bankaları araştırarak sizlere yazıyoruz. Bizde isteriz sizlere çok ama çok düşük şekilde kredi çıksın. Bu haber yalan değil kimseyi kandırmıyoruz üstelik bir çıkarımız da söz konusu değil. Faiz oranlarını araştırarak konumuzda yazdık. Ama emin olun tüm bankaları araştırarak içlerinden emeklilere en düşük kredi verenleri yazdık size. Umarım anlayışla karşılarsınız.
   Saygılar.

   Yanıtla

Yorum yapın