Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi, %100 onaylı kredi ile önce al sonra böl- 724kredi.net olarak ekonominin nabzını anında tutmaya devam ediyoruz. Tabi bununla beraber nerede güncel, yeni ve işinize yarayan bir bilgi varsa da bunu haberleştirerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yine mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. Cumhurbaşkanı Recep Tayip EDOĞAN‘ın ve Başbakan Binali YILDIRIM‘ın faiz indirimi ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından olumlu gelişmeler yaşanmaya başlandı.

YAPI KREDİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Faiz indirimleri ile beraber bankalar neredeyse bir birleriyle yarışır hale geldiler. Bir birinden değişik, güzel ve avantajlı kredi kampanyaları ile ihtiyacınız olan parayı sizlere vermek için adeta sıradalar. Tabi bizlerde sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek, uygun olan kredi kampanyalarını haberleştirmeye çalışıyoruz. Bugün sizler için Yapı Kredi Alışveriş Kredisi konusunu işleyeceğiz. Hazırsanız emniyet kemerlerinizi bağlayın ve koltuklarınıza sıkı tutunun 🙂

YAPI KREDİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ NEDİR?

Yapı Kredi’den %100 onaylı, çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak, tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi sizleri bekliyor. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi’nin sunduğu iki çözümden birini seçerek, peşin alışverişlerinizi çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak kredilendirebilirsiniz.

A) Dilerseniz, Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden kredi kartlarıyla peşin olarak yaptığınız alışverişinizi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onaylı Alışveriş Kredisi’yle taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerinizi Hesap Kesim tarihinizden önce kredilendirmeyi unutmayınız.

B) Dilerseniz de, Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek, kredi tutarınızı Alışveriş Kartı’nıza yükletip istediğiniz Yapı Kredi Üye İşyeri’nde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik, Yapı Kredi kredi kartınız varsa, kredi kartınızdaki kullanılabilir limit bloke edilerek Alışveriş Kredisi’ni %100 onaylı kullanabilir, kredi kartınız yoksa da Alışveriş Kredisi başvurunuzu yapabileceğinizi unutmayınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

2.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,29 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 100,41 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 2.409,84 TL olarak hesaplanmıştır.

5.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,29 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 251,01 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 6.024,24 TL olarak hesaplanmıştır.

25.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,19 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 1.237,69 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 29.704,56 TL olarak hesaplanmıştır.

ÖNEMLİ DETAYLI BİLGİLER

Önce kredi kartınızla peşin işlem yapıp sonra Alışveriş Kredisi kullanmayı tercih etmeniz durumunda; Hesap Kesim tarihinizden önce en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Kullandığınız Alışveriş Kredisi tutarı, kredi kartınızdaki ilgili işleme istinaden ödeme şeklinde yansıtılacaktır. Alışveriş Kredisi tutarı kadar kredi kartı limitiniz blokelenecek ve kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.

Sadece Yapı Kredi POS’u bulunan Üye İşyerleri’nde yapılacak işlemler için Alışveriş Kredisi tahsis edilebilecektir. Önce Alışveriş Kredisi kullanıp sonra işlem yapmayı tercih etmeniz durumunda; Kredi kartı limitiniz blokelenerek kredi kullanmanız durumunda, kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.

BAŞVURU İŞİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Bu krediye başvuru için; Gelir Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Elektrik, su, telefon, doğal gaz v.b. 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura sunmanız gerekmektedir.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sonuç itibariyle kimisi konut kredisine, kimisi taşıt kredisine, kimisi de alışveriş kredisine ihtiyaç duyuyor olabilir. Bundan dolayı bu kredi bana uyuyor diyorsanız size en yakın Yapı Kredi Bankasına uğrayabilirsiniz.

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Yapı Kredi Kobi Kredileri

Yapı Kredi Findeks Ticari Paketleri

Yapı Kredi Bankası Tarım ve Hayvancılık Kredileri

Çocuklarınız İçin Yapı Kredi Bankası İlk Param Hesabı

Yorum yapın