Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi, %100 onaylı kredi ile önce al sonra böl- 724kredi.net olarak ekonominin nabzını anında tutmaya devam ediyoruz. Tabi bununla beraber nerede güncel, yeni ve işinize yarayan bir bilgi varsa da bunu haberleştirerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yine mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. Cumhurbaşkanı Recep Tayip EDOĞAN‘ın ve Başbakan Binali YILDIRIM‘ın faiz indirimi ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından olumlu gelişmeler yaşanmaya başlandı.

YAPI KREDİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Faiz indirimleri ile beraber bankalar neredeyse bir birleriyle yarışır hale geldiler. Bir birinden değişik, güzel ve avantajlı kredi kampanyaları ile ihtiyacınız olan parayı sizlere vermek için adeta sıradalar. Tabi bizlerde sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek, uygun olan kredi kampanyalarını haberleştirmeye çalışıyoruz. Bugün sizler için Yapı Kredi Alışveriş Kredisi konusunu işleyeceğiz. Hazırsanız emniyet kemerlerinizi bağlayın ve koltuklarınıza sıkı tutunun 🙂

YAPI KREDİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ NEDİR?

Yapı Kredi’den %100 onaylı, çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak, tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi sizleri bekliyor. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi’nin sunduğu iki çözümden birini seçerek, peşin alışverişlerinizi çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak kredilendirebilirsiniz.

A) Dilerseniz, Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden kredi kartlarıyla peşin olarak yaptığınız alışverişinizi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onaylı Alışveriş Kredisi’yle taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerinizi Hesap Kesim tarihinizden önce kredilendirmeyi unutmayınız.

B) Dilerseniz de, Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek, kredi tutarınızı Alışveriş Kartı’nıza yükletip istediğiniz Yapı Kredi Üye İşyeri’nde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik, Yapı Kredi kredi kartınız varsa, kredi kartınızdaki kullanılabilir limit bloke edilerek Alışveriş Kredisi’ni %100 onaylı kullanabilir, kredi kartınız yoksa da Alışveriş Kredisi başvurunuzu yapabileceğinizi unutmayınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

2.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,29 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 100,41 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 2.409,84 TL olarak hesaplanmıştır.

5.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,29 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 251,01 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 6.024,24 TL olarak hesaplanmıştır.

25.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,19 Aylık Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık Taksit
Tutarı ise: 1.237,69 TL dir. Toplam Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise; 29.704,56 TL olarak hesaplanmıştır.

ÖNEMLİ DETAYLI BİLGİLER

Önce kredi kartınızla peşin işlem yapıp sonra Alışveriş Kredisi kullanmayı tercih etmeniz durumunda; Hesap Kesim tarihinizden önce en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Kullandığınız Alışveriş Kredisi tutarı, kredi kartınızdaki ilgili işleme istinaden ödeme şeklinde yansıtılacaktır. Alışveriş Kredisi tutarı kadar kredi kartı limitiniz blokelenecek ve kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.

Sadece Yapı Kredi POS’u bulunan Üye İşyerleri’nde yapılacak işlemler için Alışveriş Kredisi tahsis edilebilecektir. Önce Alışveriş Kredisi kullanıp sonra işlem yapmayı tercih etmeniz durumunda; Kredi kartı limitiniz blokelenerek kredi kullanmanız durumunda, kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.

BAŞVURU İŞİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Bu krediye başvuru için; Gelir Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Elektrik, su, telefon, doğal gaz v.b. 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura sunmanız gerekmektedir.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sonuç itibariyle kimisi konut kredisine, kimisi taşıt kredisine, kimisi de alışveriş kredisine ihtiyaç duyuyor olabilir. Bundan dolayı bu kredi bana uyuyor diyorsanız size en yakın Yapı Kredi Bankasına uğrayabilirsiniz.

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Yapı Kredi Kobi Kredileri

Yapı Kredi Findeks Ticari Paketleri

Yapı Kredi Bankası Tarım ve Hayvancılık Kredileri

Çocuklarınız İçin Yapı Kredi Bankası İlk Param Hesabı

Çinden Ucuz Alışveriş

Çin’den ürün getirme, Çin’den ucuz alışveriş- Sevgili okurlarımız, yüksek yüksek paralar vererek alışveriş yapmak sizlerinde zoruna gidiyorsa ol halde 3 te 1 fiyatına daha da ucuza almaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız. İstediğiniz ürünü 3 te bir fiyatına Çin’den getirte bilirsiniz. Pahalıya alışverişe son. Bu yazımızda Çin’den alışveriş yapabileceğiniz alış veriş sitelerine yer vereceğiz. Bir çoğunda kargo parası bile yok. Telefondan, kabana, oradan da takı aksesuara kadar bir çok ürün mevcut. Ucuza dünyakadar ürüne ulaşabilirsiniz. Hatta toptan getirtip satışını bile gerçekleştirebilirsiniz.

ÇİN’DEN UCUZ ALIŞVERİŞ AÇIKLAYICI BÖLÜM

Unutmayınız ki az sonra vereceğimiz siteler ucuzluğu ile nam salmıştır. Kaliteden çok ucuzluğu arayanların incelemesi gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca başımdan geçen bir olayı anlatayım. Türkiye deki büyük alışveriş merkezlerinin birinden Samsung Note serisi bir telefon almıştım. Güvenilir ve kaliteli diye. 6 ay geçmeden ekranı gitti. Tabi hemen aldığım here koştum. Ne deseler iyi? Maalesef garanti bunu karşılamıyor diye. Ardından tamire gönderdik ve 500 TL gibi bir tamir ücreti ödedim. Anlayacağınız astarı yüzünden pahalıya geldi. Hatta arkadaşlarım replika telefonlar almışlardı 250 TL ye. Onların telefonları halen çalışıyor ama benim telefonum sözde garantili diye ekstra para ödedim. Olaya birazda bu şekilde bakmak gerekiyor. Sizlerde hayatınızda ucuzluğa yer veriyorsanız yazımıza devam edebilirsiniz.

ÇİN’DEN ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK SİTELER

1-) AliExpress. Türkçe dil seçeneği ile yüzlerce ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz gönderi için 21 – 32 gün arası beklemeniz gerekmektedir. Lakin 9 – 21 gün arası kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Sizlerde bu adresten alışveriş yapmak istiyorsanız http://tr.aliexpress.com/ linkini tıklamanız gerekiyor.

2-) Everbuying. Çin den ucuza alışveriş yapabileceğiniz bir diğer site ile karşınızdayız. Bu sitenin oldukça fazla dil seçeneği de bulunmaktadır. Genel itibariyle elektronik ürünler satılmaktadır. Ciddi manada indirimler söz konusu. Bir çok üründe de kargo bedava. Ayrıca ürünlere yapılan yorumlar ile almak istediğiniz eşya hakkında daha fazla bilgi edine bilirsiniz. Bu siteye ulaşmak için http://www.everbuying.net/ bu linki tıklamanız yeterli olacaktır.

3-)DealXtreme. Çin den ürün getirmek için oldukça fazla tıklanan bir site olduğunu söyleyebiliriz. Satılan ürünlerin değerlerini lira olarak görebiliyorsunuz. Teknolojik ürünleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bu siteye ulaşmak için http://www.dx.com/ linkiti tıklamanız gerekecektir.

4-)Chinavasion. Tamamen elektronik ürünlerin satıldığı özel bir site. Bu sitedeki ürünleri teker teker de alacağınız gibi toptanda alabilirsiniz. Ayrıca toptan alışçerişlerde indirim imkanı da söz konusudur. Bu siteye ulaşmak için https://www.chinavasion.com/ linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Dil seçeneklerinde Türkçe de bulunmaktadır. Bu da işinizi kolaylaştıracak bir özelliktir. Paypay ile ödeme seçeneği de mevcuttur. Adet arttıkça ürün fiyatı da artmaktadır. Ayrıca kargo ücreti de bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞTE HANGİ ÖDEME ŞEKLİNİ TERCİH ETMELİYİM

NOT1: Beğendiğiniz ürünü alırken Paypal ile ödeme seçeneğini seçmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde kredi kartınızı sadece paypala tanıtırsınız ve böylece güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Paypay dünyadaki en güvenli alışveriş seçeneklerinden biridir.

NOT2: Çin alışveriş siteleri sizleri bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Çin siteleri ile 724kredi.net‘in hiç bir bağı yada çıkarı bulunmamaktadır. Dolayısıyla uğrayabileceğiniz zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Sevgili okurlarımız, istediğiniz ürünü ucuz bir şekilde alabilmeniz için Çin alışveriş sitelerini paylaştık. Umarım sizler için istifadeli olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için verdiğimiz konu başlıklarına da bir göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

KOLAY PARA KAZANMANIN YOLLARI

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

İNSANLARIN UCUZ BİR ŞEKİLDE ALIŞVERİŞ YAPABİLMELERİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER İLETİŞİM AĞLARIYLA PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?