Çinden Ucuz Alışveriş

Çin’den ürün getirme, Çin’den ucuz alışveriş- Sevgili okurlarımız, yüksek yüksek paralar vererek alışveriş yapmak sizlerinde zoruna gidiyorsa ol halde 3 te 1 fiyatına daha da ucuza almaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız. İstediğiniz ürünü 3 te bir fiyatına Çin’den getirte bilirsiniz. Pahalıya alışverişe son. Bu yazımızda Çin’den alışveriş yapabileceğiniz alış veriş sitelerine yer vereceğiz. Bir çoğunda kargo parası bile yok. Telefondan, kabana, oradan da takı aksesuara kadar bir çok ürün mevcut. Ucuza dünyakadar ürüne ulaşabilirsiniz. Hatta toptan getirtip satışını bile gerçekleştirebilirsiniz.

ÇİN’DEN UCUZ ALIŞVERİŞ AÇIKLAYICI BÖLÜM

Unutmayınız ki az sonra vereceğimiz siteler ucuzluğu ile nam salmıştır. Kaliteden çok ucuzluğu arayanların incelemesi gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca başımdan geçen bir olayı anlatayım. Türkiye deki büyük alışveriş merkezlerinin birinden Samsung Note serisi bir telefon almıştım. Güvenilir ve kaliteli diye. 6 ay geçmeden ekranı gitti. Tabi hemen aldığım here koştum. Ne deseler iyi? Maalesef garanti bunu karşılamıyor diye. Ardından tamire gönderdik ve 500 TL gibi bir tamir ücreti ödedim. Anlayacağınız astarı yüzünden pahalıya geldi. Hatta arkadaşlarım replika telefonlar almışlardı 250 TL ye. Onların telefonları halen çalışıyor ama benim telefonum sözde garantili diye ekstra para ödedim. Olaya birazda bu şekilde bakmak gerekiyor. Sizlerde hayatınızda ucuzluğa yer veriyorsanız yazımıza devam edebilirsiniz.

ÇİN’DEN ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK SİTELER

1-) AliExpress. Türkçe dil seçeneği ile yüzlerce ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz gönderi için 21 – 32 gün arası beklemeniz gerekmektedir. Lakin 9 – 21 gün arası kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Sizlerde bu adresten alışveriş yapmak istiyorsanız http://tr.aliexpress.com/ linkini tıklamanız gerekiyor.

2-) Everbuying. Çin den ucuza alışveriş yapabileceğiniz bir diğer site ile karşınızdayız. Bu sitenin oldukça fazla dil seçeneği de bulunmaktadır. Genel itibariyle elektronik ürünler satılmaktadır. Ciddi manada indirimler söz konusu. Bir çok üründe de kargo bedava. Ayrıca ürünlere yapılan yorumlar ile almak istediğiniz eşya hakkında daha fazla bilgi edine bilirsiniz. Bu siteye ulaşmak için http://www.everbuying.net/ bu linki tıklamanız yeterli olacaktır.

3-)DealXtreme. Çin den ürün getirmek için oldukça fazla tıklanan bir site olduğunu söyleyebiliriz. Satılan ürünlerin değerlerini lira olarak görebiliyorsunuz. Teknolojik ürünleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bu siteye ulaşmak için http://www.dx.com/ linkiti tıklamanız gerekecektir.

4-)Chinavasion. Tamamen elektronik ürünlerin satıldığı özel bir site. Bu sitedeki ürünleri teker teker de alacağınız gibi toptanda alabilirsiniz. Ayrıca toptan alışçerişlerde indirim imkanı da söz konusudur. Bu siteye ulaşmak için https://www.chinavasion.com/ linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Dil seçeneklerinde Türkçe de bulunmaktadır. Bu da işinizi kolaylaştıracak bir özelliktir. Paypay ile ödeme seçeneği de mevcuttur. Adet arttıkça ürün fiyatı da artmaktadır. Ayrıca kargo ücreti de bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞTE HANGİ ÖDEME ŞEKLİNİ TERCİH ETMELİYİM

NOT1: Beğendiğiniz ürünü alırken Paypal ile ödeme seçeneğini seçmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde kredi kartınızı sadece paypala tanıtırsınız ve böylece güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Paypay dünyadaki en güvenli alışveriş seçeneklerinden biridir.

NOT2: Çin alışveriş siteleri sizleri bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Çin siteleri ile 724kredi.net‘in hiç bir bağı yada çıkarı bulunmamaktadır. Dolayısıyla uğrayabileceğiniz zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Sevgili okurlarımız, istediğiniz ürünü ucuz bir şekilde alabilmeniz için Çin alışveriş sitelerini paylaştık. Umarım sizler için istifadeli olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için verdiğimiz konu başlıklarına da bir göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

KOLAY PARA KAZANMANIN YOLLARI

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

İNSANLARIN UCUZ BİR ŞEKİLDE ALIŞVERİŞ YAPABİLMELERİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER İLETİŞİM AĞLARIYLA PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.