40 Bin Liraya Prefabrik Ev ve Villalar

40.000 TL’ye Villa- Değerli okurlarımız, yine süper ve kaliteli bir yazı ile karşınızdayız. Bu ülkede bir çok insanın derdi başlarını sokabilecek bir evlerinin olması. Bundan dolayıda sabah akşam demeden çalışıp para biriktirip ufakta olsa bir ev alma derdinde insanlar. Kimileri de ev alabilmek için bankalara aldıkları evin fiyatı kadar faiz ödemek zorunda bırakılmaktadır. Toki desen yetersiz sayıda konut var. Ayrıca çekiliş ve kura ile konutlar çıkıyor. Peki ev almak için başka çözüm yok mu? sorusu geliyor insanın aklına. İşte bu yazıda bu soruya cevap vermek adına yazılmıştır.

40.000 TL PREFABRİK EV GENEL BİLGİLER

Yani konut ihtiyacınıza alternatif olabilmesi adına Bir yazı kaleme aldık. Bugün Prefabrik Ev seçeneğini masaya yatıracağız. Ne gibi özelliklerinin olduğunu sizlere ne gibi avantajlar sağlayacağını ve fiyatlarını detaylı bir şekilde anlatacağız. Ayrıca bu yazının; kolay ve basit bir şekilde ev sahibi olmak isteyen insanların da görebilmeleri için lütfen facebook ile paylaşınız. Bizlerde vakit kaybetmeden prefabrik ev özelliklerine geçelim.

PREFABRİK EV ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Prefabrik evlerin en önemli özelliklerinden biri betonarme evlerden daha ucuz ve daha makul fiyatlara satılmasıdır. Hızlı montajı, ekonomik ve şık görüntüleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımlarında diğer binalara göre avantajlıdırlar. Prefabrik evler kurulacağı bölgenin iklim ve deprem gibi çevre faktörlerine göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılardada kullanılmaktadır. Prefabrik evlerin ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir. İyi baktığınız zaman bu süre daha da uzayacaktır.  Prefabrik evlerin istenildiğinde taşınabilmesi tercih sebeplerin en büyük olanıdır.

Prefabrik evler depreme karşıda oldukça dayanıklı olarak üretilmektedir. Yalıtımı sayesinde kışın sıcacık bir yuva, yazında serin olma özelliğini de taşımaktadır. Sizlere tavsiyen prefabrik ev alırken firmanın güvenilir olması en önemli unsurdur. Ayrıca evde kullanılacak malzemeleri gözünüz ile görün. Fiyatlar sizi aldatmasın. He zaman kaliteden yana olun. Bu işi yapanların alanında uzman olup olmadığını ve iş deneyimlerini de sorgulamayı unutmayın. Kurulumu ise 1 hafta 10 güne gerçekleştirilebiliyor.

PREFABRİK EV FİYATLARI

Değerli okurlarımız, şimdi yazımızın en güzel yanına da gelmiş olduk. İster tek katlı isterseniz villa prefabrik evler sizleri oldukça uygun fiyatlara bekliyor. 40 metre kare evler 15 – 20 bin liradan başlıyor. 150 – 160 metrekare evler ise 50 bin civarlarında. Şimdide villalara gelelim isterseniz. 100 metre kare Villa prefabrikler 40 bin liradan başlıyor. 160 -170 metrekare evler ise  70 bin dolaylarında. Normalde 100 metrekare betonarme bir apartman dairesi aldığımızı düşünürsek 150 bin lira cebinizden çıkacaktır. Prefabrik evler ham kaliteli, hem uzun ömürlü hemde ucuz.

Dolayısıyla şehrin ileride gelişeceği yöne doğru 500 metrekare bir arsa aldığınızı düşünelim. Bunun içinde 20.000 TL cebinizden çıkacaktır. 40.000 TL ye de prefabrik villanızı dikerek şahane bir ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca arsanın ileride değerleneceğini de unutmayın. Örneğin bir akrabam buna benzer bir şey yapmış 30 yıl önce yok parasına bir arsa almış ve prefabrik yaptırmış. Prefabrik halen dimdik ayakta sapa sağlam. kışın sıcacık. yazında serin. Geçen müteahhidin biri bu arsa karşılığında 5 ev vermiş. Yani hem müthiş bir yatırım olacak hemde başınızı sokabileceğiniz bir eviniz olacaktır. Bahçede mini bir bahçe yapabilir ve kışlık sebze ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Saygıdeğer takipçilerimiz, ev alma seçeneklerinize bir başka alternatif oluşturabilmesi için bu yazıyı derledik. Şehrin ortasında yüksek yüksek paralar ile ev alacağınıza, uygun bir fiyata bulacağınız arsaya prefabrik villa dikebilirsiniz. Üstelik alacağınız evin belkide 3 te 1 fiyatına. Ayrıca ev alma seçeneklerinizin artması adına aşağıdaki konu başlıklarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

EMİNEVİM İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY

AKBANK'TAN 738 TL TAKSİTLİ EV KREDİSİ

TEB KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ BURADA.

DÜŞÜK FAİZLİ 96 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ

120 AY VADE İLE 100.000 TL KONUT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

50.000 TL 60 AY VADELİ EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

 

RİCA EDERSEM BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın