QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi- Malumunuz Finansbank geçenlerde Ortadoğu ve Afrika’nın lider bankası konumunda olan Qatar National Bank ile bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklık Finansbank’ın yapısında da bazı güncellemeler oldu. Mükemmel derecede diye bileceğimiz kredi kampanyaları aldı başını gidiyor. Görenlerin ve duyanların hadi canım, gerçek mi dediği gelişmeler yaşanıyor. Tabi tüketicilerin de bunu fırsata çevirmesi gerekiyor.

QNB FİNANSBANK GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Bankalar bir birleri ile yarışa girmişler adeta ve kredi vermek için bir birleri ile yarışıyorlar. Tabi gelir belgesi olmayanlarında ellerini çabuk tutmaları gerekiyor zira her an ne olacağı belli olmaz. Bugün sizler için QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bunun için nasıl ve ne gibi bir yol izlemeniz gerektiği hakkında detaylı bilgi sahibi olacak ve sizlerde ihtiyacınız olan krediye kavuşacaksınız.

QNB FİNANSBANK GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ ALAM YOLLARI

QNB Finansbank ile gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, bunun için iki farklı yolun olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Birincisi ek hesap açarak kredi, ikincisi ise Online kredi fırsatı ile belgesiz kredi fırsatı. Yazımızın devamında bu iki başlığı ayrı ayrı değerlendireceğiz. Böylece şartlar ve koşulları ayrı ayrı tartıp kendinize göre değerlendirebileceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

QNB FİNANSBANK EK HESAP İLE GELİR BELGESİZ KREDİ DETAYLARI

Sizlerde finansbank müşterisiyseniz, yada finansbankta kredi kartı sahibiyseniz işiniz çok kolay. (Ayrıca QNB Finansbank dahesabım yok diye de korkmayın. 5 dakikada hesap açmanız mümkün.) Hemen QNB Finansbank’ın 0850 222 0 900 Nolu Müşteri Hizmetlerinizi arayınız. Burada T.C. Kimlik Numaranızı veya Kredi kartı Numaranızı sisteme girerek müşteri temsilcisi ile görüşünüz. Ek hesap açarak kredi almak istiyorum talebinde bulununuz.

Öncelikle sizlere bir ek hesap açılacak. Ek hesabın herhangi bir işletim ücreti falan yok. Sadece acil kullanımlarınız için adınıza tanımlı 2.800 TL nakit para tanımlanıyor. Bu hesabı istediğiniz zaman tek kuruş masraf ödemeden kapatabilirsiniz. Bu hesabın açılma süresi yaklaşık olarak 1 dakika sürmektedir. Bir dakikanın ardından telefonun diğer ucundaki müşteri temsilcisi hemen kredi durumunuza bakacaktır. 5 bin, 10 bin, 15 bin, 20 bin ve 25 bin gibi tanımlamalar çıkıyor. Tabi sizin için hangisi tanımlandıysa ona riayet etmeniz gerekiyor.

EK HESAP İLE ÖRNEK ÖDEME

10.000 TL krediyi 24 ay vade ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık ödenecek taksit tutarı 562 TL civarlarında olacaktır. Ayrıca toplam ödenecek kredi tutarı ise; 13.500 TL dir.  (Kredinizi 48 aya kadar da vadelendirebilirsiniz.)

QNB FİNANSBANK ONLİNE ANINDA GELİR BELGESİZ KREDİ DETAYLARI

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi’nden anında ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor. Üstelik evraksız, imzasız, kefilsiz ve çok uygun faiz oranıyla. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için artık pazartesiyi beklemeye son. Online Kredi ile hafta sonu bile krediniz hesabınızda. Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir

ONLİNE ANINDA GELİR BELGESİZ KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 857 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 881 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1061,16 TL dir. ,

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 899 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1067,68 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,41 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 918 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1074,13 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,45 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 927 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1077,34 TL dir. 

ONLİNE ANINDA GELİR BELGESİZ KREDİ BAŞVURUSU

NB Finansbank İnternet Şubesi kullanıyorsanız, aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanmıyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifre almak için lütfen buraya tıklayınız. Dilerseniz Cep Şubesi uygulamamızı telefonunuza indirerek de Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için hemen tıklayınız.

TAVSİYE

Sizlere tavsiyemiz ilk öncelikli olarak online krediye başvurmanızdır. Çünkü bu sayede krediyi daha da düşük faizli alabilme şansınız bulunmaktadır. Eğer bundan red cevabı gelirse, son çare olarak ek hesap ile kredi alma yoluna gidiniz. Faizi az biraz daha fazla ama garanti gibi bir şey. Ne gelir belgesi nede kefil talep ediyorlar. Üstelik hesap ile kredi için de beklemeniz gerekmiyor. Anında trink kredinizi hesabınıza tanımlıyorlar.

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

QNB Finansbank Evini Değiştiren Konut Kredisi

Kredi Başvurusu Reddedilenler Neler Yapmalı

“QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi” üzerine bir yorum

  1. kefilsiz belgesiz imzasız kredi onaylanınca herhangi bir aranma olmuyor mu veya şubeye gidip belge imzlanmıyor mu?

    Yanıtla

Yorum yapın