Vakıfban’tan Anında Kredi

VakıfBank’tan İnternetten Anında Kredi- Kredi her an herkese lazım olan bir para. Çeşitli nedenler ile ihtiyaçlarımızı karşılamak adına mecburen bankalara koşarak talepte bulunuyor ve neticesi de olumlu olur ise de parayı elde edebilyoruz.  Ama bu işlem için 2 – 3 gün bekleniyor. Size acil lazım olan para için günlerce beklemek oldukça fazla can sıkıcı olsa gerek. Peki bu durumda kurtuluş yolu yok mudur? Anında kredi veren banka var mıdır? Gibi sorular hemen aklınıza gelecektir. Bu durumda hemen söyleyelim canınızı sıkmayın.

VAKIFBANK’TAN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Anında kredi veren bankalar elbette vardır. Bundan dolayıda çalıştığınız ve çalışacağınız bankaları seçerken avantaj ve özelliklerini iyi öğrenmek gerekiyor.Müşterilerine bol avantajlar sağlayan bankalardan birisi de Vakıfbank dır. Anında internetten hızlı kredi ile ihtiyacınız olan krediyi çekebiliyorsunuz. Lakin kredi notunuzun da yeterince olması gerekiyor. Kredi notunuzu öğrenmek için burayı tıklayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

FİNDEKS KREDİ NOTU NASIL YÜKSELİR? TIKLA ÖĞREN

VAKIFBANK İNTERNETTEN ANINDA KREDİ DETAYLARI

Maaşını vakıfbank’tan alan müşteriler, özel VakıfBank Anında Kredi’den yararlanabilmek için internet bankacılığı veya mobil bankacılık müşterisi olmaları gerekiyor. VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi olmak için lütfen tıklayınız. 

VAKIFBANK İNTERNETTEN ANINDA KREDİ’yi KİMLER KULLANABİLİR?

Maaş ödemesi vakıfbank aracılığı ile yapılan bireysel segmentteki müşteriler VakıfBank İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirler. Özel sektörde çalışan müşterilerin, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanabilmeleri için; maaş ödemelerinin en az son altı aydır Vakıfbank aracılığı ile yapılması gerekmekte olup kamu çalışanı ve emeklilerden bu koşul aranmadan kredi kullandırılır.

KREDİYİ NE ZAMAN KULLANABİLİRİM? ve NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Vakıfbank müşterileri hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istedikleri zaman kendilerine sunulan sigortalı ve sigortasız kredi tiplerini kullanabileceklerdir. Başvuruları ise;

İnternet Bankacılığı aracılığıyla;

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

Mobil Bankacılık Aracılığıyla;

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

ÖRNEK ÖDEME PLANI (SİGORTALI) 
VakıfBank İnternetten Anında Kredi Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı*** (Aylık) Taksit Tutarı Efektif Yıllık Faiz Oranı*
10.000.-TL 36 Ay 1,33% 367,33.-TL %20

Sigorta tutarı kişiden kişiye değiştiğinden yani yaş ve cinsiyete göre değişiklik gösterdiğinden bir örnek ile açıklamaya çalışalım. 35 Yaşındaki erkek bir müşteri için 1 yıllık sigorta bedeli 35,55 TL dir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI (SİGORTASIZ) 
VakıfBank İnternetten Anında Kredi Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Efektif Yıllık Faiz Oranı*
10.000.-TL 36 Ay 1,43% 374,66.-TL %22,6511

Değerli okurlarımız sizlerde özel bir bankadan ihtiyacınız olduğu anda kredi çekmek istiyorsanız Vakıfbank müşterisi olmalısınız. Bizden söylemesi. Değerlendirmesi sizlere kalmış. Lakin günümüz şartları bir bankanın sadece para yatırılan ve faiz alınan bir yer olmasını kabul etmiyor. Avantaj ve özelliklerinin de olması ve müşterilerini memnun etmesi gerekiyor. Ayrıca sizler için hazırladığımız diğer konu başlıklarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz. İncelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

VAKIFBANK ÇEYİZ HESABI İLE DEVLET KATKISI KAZANIN

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN TIKLA

VAKIFBANK EĞİTİM KREDİSİ DETAYLARI BURADA

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ TÜM DETAYLARI İLE BURADA

10.000 TL VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ İÇİN TIKLA ÖĞREN

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL PAYLAŞIM AĞLARI İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.