Kayseri de evde ek iş yaparak para kazanma yolları

Kayseri, Alkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız ve Talas da evde ek iş yaparak para kazanma- Sevgili Kayserililer, malumunuz hayat şartları gittikçe zorluyor ve tek bir kişinin para kazanarak evi döndürmesi gerçekten de zor. Sadece erkeğin çalıştığı bir evde mecburen bayanın da elini taşın altına koyması gerekiyor. Çünkü her geçen gün çocukların masrafları ve hayat koşulları giderek zorlaşıyor.

KAYSERİ DE EVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMA YOLLARI GENEL BİLGİLER

Bu yazıda Kayseri merkez mahallelerde bulunan ev hanımlarının ekstra iş yaparak para kazanmaları için çeşitli öneriler bulabileceksiniz. Kayseri ticareti ile ün salmış bir şehrimiz erkeklerin ticarette başarılı oldukları kadar bayanlarda olabilir. Size vereceğimiz evde iş fikirleri ile ilk etapta pazar alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından ise profesyonelleşerek şahane paralar kazanabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden iş fikirlerine geçiş yapalım.

KAYSERİ’DE EVDE İŞ ÖNERİLERİ

1-) Mantı ve Pastırma. Evde kayseri ile özdeşleşen ürünlerden olan mantı ve pastırma yaparak para kazanabilirsiniz. Her ne kadar mantıyı her Kayseri’li gözü kapalı olarak yapsa da bu şehirde yaşayan bir sürü memur kesimi var. Ayrıca Kayseri’ye göçmüş ve oraya yerleşmiş çeşitli insanlar da bulunmaktadır. Dolayısıyla bu insanlar pastırma ve mantı ihtiyaçlarını dışarıdan alacaklarına temiz, sağlıklı ve güvenilir bir yerden almaları avantajlarına olacaktır.

2-) Lokantalar. Kayseri de oldukça fazla yöresel ve ev yemekleri satışı yapan lokantalar bulunmaktadır. Bu lokantalar hem yerlilere hemde dışarıdan gelen turistlere hitap etmektedir. Lokanta sahipleri de kayserinin o güzel lezzetleri için daimi eleman çalıştırıp hem maaş hemde sigortasını ödeyeceğine evlere siparişler vererek maliyeti ucuza getirtiyorlar. Yani bu durum lokanta sahiplerininde işine geliyor. Sizlerde tanıdığınız veya aracı olacak kimseler ile bu iş yeri sahipleri ile görüşebilir ve siparişler alabilirsiniz.

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

 

3-) Nikah, Mevlüd, bebek Şekerleri Hazırlama- Bir diğer evde yapılacak iş ise; son zamanlarda moda halini alan süslü nikah, bebek ve mevlid şekerleri hazırlama işidir. Basit ve kolaydır. Kas ve beden gücü gerektirmez. Şekerleri süslü kutu veya ambalajlar ile süslersiniz. Tane başına ücret alırsınız. Maşallah ülkemizde de yaz kış düğün eksik olmadığın göre güzel siparişler alarak ciddi paralarda kazanabilirsiniz.

4-) Dikiş Nakış ve Ütü.  Kayseri Büyük şehir olduğundan insanların dikiş ve nakışları bitmeyecektir. Sizlerde mahallenizde bu işi yaptığınızı yayarak her kesi bilgilendirebilir ve ek para kazanabilirsiniz. Ayrıca Sanayi kenti de olan Kayseri giyim ve dikiş noktasında da ön plandadır. Bundan dolayı büyük fabrikalara isim ve telefonunuz bırakarak siparişler alabilirsiniz. Çünkü günlü ve yüksek miktarda sipariş alan fabrikalar mecburen bu ürünleri yetiştirebilmek adına evdeki bayanlar ile anlaşmaktadır. Tabi burada da yine parça usulü para kazanabilirsiniz.

EVDE DİKİŞ NAKIŞ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

 

5-)Hediyelik. Evde hediyelik eşyalar hazırlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle hediyelikçi eşya saten dükkanlar yaptığınız ürünleri kapabilmek için yarışacaktırlar. Peki nasıl ve ne ürünler yapabiliriz diye soruyorsanız onları da cevapladıralım. Örneğin; İncik ve boncuk yani takı tasarımdan anlıyorsanız bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ürünün özgün olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni bir ürüne rağbet her zaman olacaktır. Aklınıza hediyelik eşya ile ilgili ne geliyorsa sizlerde tasarlayıp bunları piyasaya sürebilirsiniz.

6-) Mandal, Kalem montajı, Süslemeli Çiçek, Nazarboncuğu işi gibi daha birçok işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, sizlerde Kayseri de ikamet ediyor ve ek gelir elde etmek istiyorsanız tavsiyelerimize uyabilirsiniz. Ayrıca sizlerin bildiği de başka iş seçenekleri varsa yorum yaparak bizler ile paylaşırsanız seviniriz. İş yapma isteklerinizi de bu site üzerinden yetkililere duyurabilirsiniz. Lakin kesinlikle iletişim bilgilerinizi belirtmeyiniz. Yalnızca e-mail ile anlaşınız. Doğabilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Bunlar dışında evde ek iş ile ilgili yapılacak diğer konu başlıkları için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

EVDE REÇEL YAPMA İŞİ

EVDE PASTA İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE MAKALE YAZMA İŞİ TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

LÜTFEN BU YAZININ EVDEKİ KAYSERİLİ ABLALARIMIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

“Kayseri de evde ek iş yaparak para kazanma yolları” üzerine 4 yorum

  1. Slm ben kayseri/melikgazi’de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum aileme yardımcı olmak çocuklarıma sağlam gelecek bırakmak istiyorum hayalimde kendime Küçük’ten olsa bir teksitil Atölyesi açmak Allah’ta dileğim budur Güvenilir kişiyle iş yapmak istiyorum Tşkr.

    Yanıtla
  2. Merhabalar. Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş. Bende tek düzen iş yapmak yerine sürekli farklı fikirler alınması gerektiğini düşünüyorum. İyi günlerde kalın.

    Yanıtla

Yorum yapın