Evde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanın.

Evde ütü işi yaparak ek gelir elde edin- Değerli Annelerim, ablalarım ve kız kardeşlerim, bugün yine sizler için şahane bir yazı kaleme alıyoruz. Bu yazı sayesinde bir çoğunuz ek gelir elde ederek güzel paralar kazanabileceksiniz. Bundan dolayıda bu yazıdan bayanların ziyadesiyle istifade edeceklerine inanıyorum. Sizlerde evde ütü işi yaparak mükemmel bir para kazanabilirsiniz. En azından ilk etapta ev kiranızı çıkarabilecek paralar elde edebilirsiniz.

EVDE ÜTÜ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME GENEL BİLGİLER

Kendinizi ütü yapma işinde yoğunlaştırırsanız belkide eşinizden bile çok paralar kazanabilirsiniz. çünkü bu işi yapan birilerini tanıyorum ve kazançlarının en az 2000 TL olduğunu duyunca da şaşkınlığımı gizleyemedim doğrusu. Tabi bu mertebeye gelinceye kadar uğraştıklarını da iyi biliyorum Yani sizlerde işinize sahip çıkar ve dört elle sarılırsanız piyasaya tutunabilir ve vazgeçilmezler arasında yer edinebilirsiniz. Yazımızın bundan sonraki devamında evde ütü yaparak nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

EVDE ÜTÜ YAPARAK EK GELİR ELDE ETMENİN YOLLARI

Sevgili okurlarımız, sizler de ütü yapmaktan hoşlanıyor ve bundan da para kazanma gibi bir düşünceniz var ise öncelikle bunu kesin olarak kararlaştırınız. Karar verdikten sonrası çorap söküğü gibi kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

İlk adımı attıktan sonra yapacağınız ilk iş bekar memur ve çalışanlara tanıtımınızı yapmaya geliyor. Örneğin çocuğunuzun okuduğu okulda öğretmenler odasına giderek bu işi yaptığınızı, pantolon ve gömleklerinizi rahatlıkla ütüleyebileceğinizi belirtiniz. Aynı şekilde diğer devlet dairelerinde tanıdığınız varsa bunun aracılığı ile bekar memurlar ile görüşünüz. Bu sayede daha bir kaç gün geçmeden ilk siparişlerinizi alabilirsiniz. Hemde sadece erkeklerden değil bayanlardan bile siparişler alacağınıza emin olun. Sizlerin en büyük devamlı müşterileri de zaten bekar kesimi olacak ve haftalık ütüler alacaksınız.

Mahalleliye duyurunuz. Bunu duyurmanın da en büyük ve kolay yöntemi; mahallelinin en dedikodu yapan ablasına söylemekle elde edebilirsiniz. Kısa sürede bütün mahalleye yayılacaktır. Hatta camınıza ütü yapılır tarzında bir yazı bile yapıştırabilirsiniz ki gelenler başka evlere gitmesin diye. Mahalleden de sizlere işler gelecektir merak etmeyin. Bu işler birike birike oluyor.

El ilanı bastırın. Yapacağınız bir diğer önemli iş ise bilgisayarda bir ilan hazırlatmak. Yani pantolon ütü fiyatı, ceket ütü fiyatı vb. her şey olsun. Altta da telefon numaranızın bulunması gerekiyor. Daha sonra bu el ilanını 15 – 20 TL vererek çoğaltınız. Çocuğunuza ise bunu mahallede her yere dağıtmasını söyleyiniz. Hatta devlet dairelerine yakın yerlere direklere falan asınız. El ilanları sayesinde de sizi arayanlar olacaktır. Bu el ilanlarını 3-4 ayda bir bastırıp dağıtınız.

Fiyatları biraz düşük tutun. Ütü yaparken piyasada tutunabilmeniz için ilk etapta ütü fiyatlarınızı piyasanın altında tutun ki tercih edilebilin diye. Hatta kampanyalar düzenleyin. 4 pantolon ütüleyene 1 pantolon ücretsiz diye.

Kuru temizlemeciler ile görüşün. Yapmanız gereken en önemli şey ise kuru temizlemeciler ile görüşmenizdir. Çünkü artık bir çok büyük kuru temizlemeci ütüleri ev bayanlarına parça usulü veriyorlar. Özellikle ekspres servisleri olduğunda yetiştirmeleri gereken ürünleri ev hanımlarına paylaştırarak çözüm yoluna gitmektedirler. Bu açıdan bakıldığında da en büyük destekçileriniz kuru temizlemeciler olacaktır. İrtibatınızı koparmayın ve sürekli sorgulayın. Maalesef ağlamayan bebeğe süt vermiyorlar.

Giyim veya Büyük Terzi Firmaları ile görüşünüz. Bunlarda ütücüye ciddi manada ihtiyaç duyuyorlar. Bir eleman tutup hem maaşını hemde sigortasını yatıracağına parça başı ütü evlere vererek ekonomik çözüm yollarına başvuruyorlar. Tabi burada hem iş veren hemde sizlerde çıkarlı duruma geçmiş oluyorsunuz.

AYLIK KAÇ LİRA KAZANILIR?

Görüldüğü gibi esasen öyle zor gözüken bir durum yok. Yukarıda belirttiğim yolları da izlerseniz kısa sürede bir aydaki kazancınız 2.000 TL olacaktır. Hem televizyonunuzda Seda Sayan, Zuhal Topal veya Esra Erol‘ü izleyecek hem de zevk aldığınız ütüyü yaparak para kazanabileceksiniz. İşte Bu kadar basit ve kolay. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz.

KAYSERİDE EVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMA YOLLARI

İSTANBUL'DA EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

GAZİANTEP, KİLİS VE URFA DA EVDE ANTEP FISTIĞI KIRMA İŞİ

ADANA, ANTALYA, MERSİN, MUĞLA EVDE YAPILACAK EK İŞLER

EVDE DİKİŞ NAKIŞ İŞİ YAPMAK

LÜTFEN BU YAZIYI EVDE ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYANLARIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

“Evde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanın.” üzerine 18 yorum

  1. Mrb evde çamaşırkarınız yıkanır ütüleriniz ütülüenir 0531 586 65 02 gülden ben vatsaptan da ulaşabilirsiniz İstanbul esenler

    Yanıtla
  2. Bendr evde ütü ve çamaşır yıkayarak evime katkıda bulunuyorum. Memurlar karı koca çalışanlar bekarlar getirin ütü ve çamaşırlarınızı biz yıkayıp ütüleyelim İstanbul esenler 0531 586 65 02 gülden ben vatsaptan da ulaşabilirsiniz

    Yanıtla
  3. merhaba ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim ve eşime acil destek olmam gerekiyor ütü işi yapabilirim 16 yıl özel sektörde çalıştım verilen işi itina ile ve zamanında yetiştirebilirim yardımcı okursanız çok sevinirim silivride oturuyorum

    Yanıtla

Yorum yapın