Hanımlar Seda Sayan İzlerken Evde Ek Gelir Kazanmaya Ne Dersiniz?

Evde iş, ev hanımlarına ek gelir, evde para kazanma, Müge Anlı, Seda Sayan, Esra Erol, Zuhal Topal İzleyerek para kazanma- Merhabalar, adım Hanine. Ev hanımıyım. Eşimle bir birimizi severek evlendik. Çok şükür çocuklarımız var ve mutluyuz da. Lakin bir bir sorunumuz var. O da ekonomik sıkıntılar. Zamanında eşimin maaşı yetiyordu ve gül gibi geçinip gidiyordum. Lakin hayat şartları işte, bir de çocuklarda olduktan sonra para yetmiyor yetişmiyor.

Ev kiramızı, market alışverişlerimizi ve zar zor pazar parası yetişiyor. Üst baş desen 3 yıldır bir şey almadım. Bende dişimi sıkıyorum ama evde oturduğum yerden de bir şeyler yapmak istiyorum. Tamam çok fazla eğitimim yok ama, köy kızıyız ve bir çok konuda da hünerliyimdir. Elimden bir çok iş gelir. İstiyorum ki evimde helalinden para kazanabileyim. Sabah Müge Anlı izlerken bir yandan da iş yapayım. Akşamda Zuhal Topal yada Seda Sayan izleyerek zevkli bir şekilde iş güç yapmak istiyorum.

DEVİR EVDE PARA KAZANMA ZAMANI

Sevgili ablalarım, annelerim, bacılarım, bu yazı sizlere geliyor. Çok özel ve çok kaliteli bir yazı ile karşınızdayız. Sizin gibi binlerce ev hanımı var ve bir yandan ev işlerini yapıyor, bir yandan da para kazanabiliyorlar. Üstelik TV keyfini de hiç aksatmıyorlar. Devir artık evde iş yapmaya doğru gidiyor. Esasen bu durum bazı zamanlarda iş verenlerin de işine geliyor. Bizlerde bu yazı ile evde yapabilecek işleri maddeler halinde sizlere sunmaya çalışacağız. Ardından nasıl para kazanabileceğinizi de anlatacağız.

EVDE HANGİ İŞLER YAPILABİLİR?

 

EVDE NASIL PARA KAZANILIR? İZLENMESİ GEREKEN YOLLARI NELERDİR?

Değerli dostlarımız, yukarıda 15 tane evde yapılabilecek iş kolu yazdık. Tabi bunları artırmak mümkün. Bizler sadece en fazla para kazandıranları yazdık. İlk önce hangi işi yapacağınıza karar verin. Gerisi iplik söküğü gibi gelecektir zaten merak etmeyin. Diyelim ki evde pasata kurabiye tarzı şeyler yaparak para kazanmak istiyorsunuz. Çünkü bu konuda çok maharetlisiniz ve usta pastacılara bile taş çıkarırsınız. Şimdi burada tanıtım çok önemlidir.

Bu açıdan Instagram ve Facebook sizin en büyük ve en güçlü silahınız olacaktır. Ürünlerinizi çekip koyun. Bu şekilde tanıtım yapın. Bu sizin için çok etkili bir yol olacaktır. Bunun dışında muhakkak ki bir kaç pastane  ile görüşün. Ya bana iş vermezler demeyin. Çünkü pastane sahipleri bu sayede kara geçerler. Eleman çalıştıracağına ve her ay 3 bin lira ustaya maaş verip sigorta yatıracağına, bin liraya işlerini halledebilir. Sizin bir pastaneden aylık kazanacağınız para bin lira kadar olacaktır.

Tabi sizler bununla da yetinmeyeceksiniz. İlk ay çok gelir olmaz ama sizin için tanıtım ayı olur. Yapacağınız ürünleri bilgisayarda yazın ve fiyatlarını da belirtin. Bunu da tüm mahalleye, binalara evlere vs. dağıtın. Ardından komşularınız ile görüştüğünüz zaman bu işi yaptığınızı ve siparişleri olduğunda arayabileceklerini belirtin. Çünkü bizlerde misafirlikler çok yapılır. E aniden bir şeyde hazırlanamadığından, mecburen size telefon açılır.

Kurabiye ve pastalar için de bira stok yapın. Elinizin altında her zaman hazır bir şeyler olsun. Tabi bu saydığımız sadece pasta işi içindi. Yukarıdaki konu başlıklarından size uyanını tıkladığınızda geniş ve ayrıntılı yazılara ulaşabileceksiniz. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum.

 

Eve Ek İş Veren Firma Arıyorum

Eve ek iş veren firma ilanları, evde iş ilanları, evde ek iş veren firmalar- Hayat şartlarının nasıl da zorlaştığına hep beraber şahit oluyoruz. Maalesef tek kişinin çalışarak evi geçindirmesi çok zor. bundan dolayıda ev hanımları ellerini taşın altına koyuyorlar. Ev işi çocukların bakımı derken birde günde 3 -5 saatlerini ayırarak güzel gelirler elde ediyorlar. Buda aile ekonomisine çok çok büyük katkı sağlıyor. Hem pazar, hem market alışverişlerinizi hemde kişisel harcamalarınızı kazanabiliyorlar.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR GENEL AÇIKLAMA

Tabi bizler daha önce evde hangi işlerin yapılabileceğini buradan açıklamıştık. Bir çok kişi aylık 1.500 – 2.000 TL kazanabiliyor. Bu birazda evdeki ayırdığınız zaman ile orantılı. Bu parayı tüm işler de nasıl kazanabileceğinizi sizlere açıklamış ve tüyoları vermiştik. Dilerseniz Evde İş Arayanlar İçin Çok Özel Öneriler konulu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bugün ise çok daha farklı bir imkan sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Sizlerde evde ek iş mi arıyorsunuz? O halde bu yazı sizlere ışık tutacak ve yol gösterecek. Çünkü bu yazı ile eve iş veren firmaları ve evde iş yaparak helalinden para kazanmak isteyenleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Lütfen bu konuyu genel ve geniş düşünün. Zira bir restoran sahibi ev yemekleri satışı için lezzetli ellere ihtiyaç duyabileceği gibi, organizatörler evde davetiye katlama işini almak isteyen çalışan eleman arıyor olabilir. Sizlerde giderlerinizi azaltarak evde ek iş vermek mi istiyorsunuz? O halde aşağıya yorum bırakarak işiniz ile ilgili bilgilerinizi ve ne istediğinizi belirterek, çalışan bulabilirsiniz. Evde ütü mü? Evde incik boncuk mu? yada evde parça başı dikiş işi mi?

Bu sayede ev de iş arayanlar sizlerin ilanını görüp, iletişime geçebilecek. Hem siz yararlanacak hemde ev hanımları kendi ev masraflarını elde edebilecektir.

EVDE EK İŞ ARAYANLAR

Sizlerde ev de ek iş almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bu sayede firma sahipleri de sizin ile iletişime geçebilir. Daha doğrusu daha çabuk iş bulabilirsiniz. İş yaptıkça da işleriniz daha da çok artar. Budan dolayı da sadece iş verenlerin değil iş arayanların da bilgilerini ve yeteneklerini paylaşmalarını istiyoruz. Çıkmaz çıkmaz demeyin. Allah’ın izniyle rızkınız varsa evde ek gelir elde edersiniz.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI

Bilgilerinizi bırakırken lütfen telefon numaranızı bırakmayınız. İlk etapta e-mail ile iletişime geçme yolunu deneyiniz. karşılıklı güven oluşursa iletişimizini o firma ile paylaşabilirsiniz. Bundan dolayı da sizlerde ricam e-mail yazın. Ardından şehrini ve ilçenizi, hangi işi vermek istediğinizi yada hangi işleri yapabileceğinizi belirtin. Bu sayede daha da güvenli bir hal alacaktır. Çünkü bu yazı sizlere yardımcı olabilmek adına hazırlanmıştır. Sıkıntıya düşmenizi ve dolandırıcılar ile karşılaşmanızı istemeyiz.

Sevgili dostlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde ev de ek iş vermek istiyorsanız veya iş yerinize evden destek sağlamak istiyorsanız yorum bırakmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız evde yapılabilecek işler ile ilgili konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI EVE İŞ VEREN FİRMALARIN VE EVDE İŞ ARAYANLARIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK GİBİ SOSYAL PAYLAŞIM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Evde Amigurumi yaparak para kazanma işi

Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanın.

Evde yemek yaparak ek gelir elde edin

İstanbul Evde Ek İş İmkanı

İstanbul, Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik, Maltepe, Şişli, Eminönü Evde ek iş- Değerli okurlarımız, bugün sizler için istanbul ve ilçelerinde evde yapılabilecek işleri ve nasıl para kazanılacağını anlatmaya çalışacağız. Hayat şartları çok zor. Özellikle İstanbul gibi bir yerde tek maaş ile geçim neredeyse imkansız. Bundan dolayı insanlar artık ek iş yaparak para kazanmanın yollarını arıyorlar.

İSTANBUL’DA EVDE İŞ İMKANI GENEL DEĞERLENDİRME

Evi geçindirmek ile yükümlü olan erkekler bir şekilde gerekirsek ek iş yapıyorlar ama ev hanımlarının da evlerinde oturdukları yerde helalinden çalışarak para kazanabilecekleri işler var. Bizlerde bu yazı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Aşağıda sizler için belirttiğimiz işleri bende yapabilirim derseniz yorum bölümüne bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Şunda hemen belirtelim sitemizin hiç bir firma ve şirketle bağı olmadığından yaşanabilecek mağduriyetlerden sorumlu değildir. Güvenmediğiniz kişiler ile iş yapmayınız.

İSTANBUL’DA EVDE HANGİ İŞLER YAPILABİLİR

Sevgili ablalarım, sizlerde evde bir yandan Seda Sayan izleyip, diğer taraftan da para kazanabilirsiniz. Yazımızın bu bölümünde  İstanbul da  hangi işler yapılabilir dilerseniz bu iş kollarını belirleyelim; Evde Amigurumi yaparak para kazanma işiEvde Mantı İşi Nasıl Yapılır?, Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para KazanınEvde Saç Tokası Yaparak Para KazanmaEvlere Davetiye Katlama İşi Veren FirmalarEvde İç Çamaşırı Satma İşiEvde Kına Paketleme İşiEvde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanınEvde Çocuk Bakarak Para Kazanmakevde reçel yapma işiEvde dikiş nakış işi yapmakEvde pasta işiEvde boncuk işiEvde Makale Yazma İşi,  gibi işler yapılabilir. Hangi işte uzansanız onu tıklayabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

EVDE İŞ BULMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

Peki ev de iş bulmak için ne yapmam gerekiyor? sorusu otomatikman ortaya çıkıyor. Bunu da bir örnek üzerinden açıklamaya çalışalım. Diyelim ki evde yemek yapma işine karar verdiniz. Böyle bir durumda ilk önce Mahalle Muhtarınız ile iletişime geçiniz. İşkur ile yapılan protokole göre ev iş yapmak isteyenler mahalle muhtarlarına danışabilirler. Ayrıca eve iş vermek isteyen kişilerde Muhtarlara bilgi vermekte, varsa evde çalışacak birileri aracı ol diye.

Daha sonra varsa tanıdık restoran sahibi hemen onunla iletişime geçiniz. Çünkü restoranlar sarma, dolma gibi ev yemeği siparişleri sürekli  verirler. Ayrıca ilçenizde bulunan aile sofraları veya ev lezzetleri lokantaları ile muhakkak iletişime geçiniz. Buralardan sipariş gelmemesi mümkün değil. Zaten böyle firmalar sizlere malzemelerini verir ve ona göre de ürün isterler. Ayrıca mahalleliye de evde yemek yaptığınızı duyurun.

Sarma, dolma, mantı, içli köfte. Bu saydığım yemekler sadece akşam yemeklerinde değil, eş ve dost misafirliklerinde de ikram edilebileceğinden çok fazla sayıda sipariş alacaksınız. Ayrıca bilgisayardan yemeklerinizi kaç liradan verdiğinizi hazırlayınız ve en az 1000 tane çoğaltın. Bunu dağıtması için çocuğunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal iletişim platformlarında da reklamlarınızı yapıp, yemek tanıtımlarınızı yapınız.  Buda size ekstra bir sipariş getirecektir. Bu şekilde kısa zamanda adınız ön plana çıkacaktır. Tabi lezzet vurgusunu da yapalım. Çünkü yemekleri tadan kimselerin tekrar alması için lezzet, hijyen ve sağlık ön planda olacaktır.

EVDE İŞ YAPARAK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde bir çok ablamız, teyzemiz ve annelerimiz iş yaparak güzel paralar kazanabiliyor. Evde iş yapmak isteyenler ilk aylarda 250 TL civarların da para kazanıyorlar. Daha sonra adınızı duyurduktan sonra bu gelir daha da artıyor. işine göre 6 ayda rahatlıkla 1500 TL kazanılabiliyor. Tabi işe ayrılan zaman ile kazançta orantılı oluyor. Tutup da 8 saat gibi bir sürenizi evde iş yapmaya karar verirseniz 2 bin lira rahatlıkla kazanabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ankara’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Mersin Evde Yapılacak Ek İşler

 

Ankara’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Ankara, Kızılay, Ulus, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Ayaş, Kahramankazan, Mamak, Polatlı Evde ek iş- Sevgli ablalarım, kız kardeşlerim, teyzelerim ve elleri öpülesi annelerim, geçim gerçekten zor. Tek maaş ile geçinmez ise adeta bir mucize. Bundan dolayı da ev hanımlarının ellerini taşın altına koyması gerekiyor. Ev kirası, pazar, market, çocukların eğitim giderleri derken elde avuçta bir şey kalmıyor. Hemde ayın ortasında 5 kuruş parasız kalıyorlar.

ANKARA’DA EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Temel ihtiyaçlara bile para yetemezken kedi ihtiyaçlarınızı nasıl gidereceksiniz? İşte tamda burada evde ek iş fırsatları devreye giriyor. Bir çok ev hanımı evde ek iş yaparak pazar, manav ve kendi ihtiyaçlarını, el emeği ile karşılayabiliyor. Bugün sizler için Ankara ve ilçelerinde evde hangi işlerin yapılabileceğini ve nasıl bu işleri alabileceğinizi açıklayacağız. Sizlerde belirtmiş olduğumuz adımları izleyerek eve iş alabilir ve helalinden güzel bir şekilde de paralar kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu site üzerinden özel olmamak kaydıyla iletişim bilgilerinizi paylaşabilir ve evde ek iş firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Lakin ev adresinizi bu site üzerinden paylaşmayınız. Sitemizin hiç bir firma ve kuruluşla bağlantısı olmadığından tamamen bilgilendirici içerikli haberler bulunmaktadır. Bizim adımıza sizinle iletişime geçenlere itibar etmeyiniz. Sizlerde ayda 1.500 TL – 2.000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

ANKARA’DA EVDE HANGİ İŞLER YAPILABİLİR?

Değerli okurlarımız, Ankara gerek başkentimiz gerekse 2. büyük şehrimiz olması hasebiyle güçlü bir iş potansiyeline sahip. Bundan dolayı bende evde iş yapmak istiyorum deyip de iş bulamayan bir kişi yoktur herhalde. Ankara da güçlü bir çalışan kitlesi ver. Hem memur kesimi hemde fabrikalarda karı koca çalışan bir kesim var. Hal böyle olunca da öncelikle Evde Çocuk Bakma İşi hemen ortaya çıkıveriyor. Bu ev hanımlarının yapabileceği oldukça rahat ve kazancıda güzel olan bir iştir. Dilerseniz Ankara’da Evde Çocuk Bakma İşi ile ilgili konumuzu da inceleyerek hangi yolları izlemeniz gerektiğini bulabilirsiniz.

Evde yapılacak bir diğer iş ise Evde Yemek Yapma. Bu işten rahatlıkla 2.000 TL ye kadar gelir elde edebilirsiniz. Çünkü karı koca çalışınca hep lokanta yemekleri yemekten bıkıyor insan. Dolayısıyla ev yemeklerine büyük oranda ihtiyaç duyuyorlar. Sizlerde bu sayede mükemmel kazançlar elde edebilirsiniz. Arzu ederseniz Evde yemek yaparak ek gelir elde edin. konulu yazımızı inceleyerek bu işten nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Evde Kına paketleme işi de bir diğer alternatif. Çünkü kalabalık bir şehir ve günde onlarca hatta yüzlerce düğün ve kına gecesi yapılıyor. Hal böyle olunca da kına paketleme işi de oldukça kazançlı oluyor. Eskilerde bir mendile kına sarılıp misafirlere verilirdi. Ama şimdilerde gösteriş moda. Bundan dolayı özel paketler içerisinde kına sunumu önem arz ediyor ve firmalar bu iş için eleman alıyorlar. Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden bu iş ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Dilerseniz Evde Kına Paketleme İşi konulu yazımıza BURADAN ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi de yukarıdaki ilgiler ile bağlantılı olarak ciddi manada rağbet gören bir iş. Çünkü düğün, nişan, sünnet, kongre, seminer, toplantı vb. organizasyonlardan dolayı bu iş oldukça güzel para bıraktırıyor. Siz oturup tv izliyorsunuz ve sadece elleriniz çalışıyor. Böylece adet başına güzel paralar elde ediyorsunuz. Evde Davetiye Katlama İşi detayları için BURAYI tıklayabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evde Terzilik ve Evde Ütü işi ile de aylık en az 1.500 TL para kazanabilirsiniz. Öncelikle memur kenti. Bekar olan o kadar çok insan var ki buda ütü işini zorunlu kılıyor. Ayrıca mahallede evde terzilik yaparak bile güzel paralar elde edebilirsiniz. Dilerseniz Evde dikiş nakış yaparak nasıl para kazanabileceğiniz için BURAYI, Evde ütü yaparak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek için de BU linki tıklayabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz işlerden bazıları ise şunlar; Evde Amigurumi yaparak para kazanma işi,  Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para KazanınEvde boncuk işiEvde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma, bu ve buna benzer işlerde güzel para kazandırıyor. Zücaciyeci ve hediyelik eşyacılar başta olmak üzere bir çok firma ile iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA’DA EVDE İŞ VEREN FİRMALARI NASIL BULABİLİRİM?

Değerli okurlarımız, belirttğimiz işlerin detaylarında ayrıntılı bir şekilde nasıl para kazanacağınızı ve nasıl iş bulabileceğinizi sizlere anlattık. Lakin buradan da bir iş kolu üzerinde nasıl iş bulunabileceğini belirteceğiz. Sizlerde bu basamakları inceleyerek kesinlikle iş bulabilirsiniz. Diyelim ki evde yemek yapma işine karar verdiniz. Böyle bir durumda ilk önce varsa tanıdık restoran sahibi hemen onunla iletişime geçiniz. Çünkü restoranlar sarma, dolma gibi ev yemeği siparişleri sürekli  verirler. Ayrıca ilçenizde bulunan aile sofraları veya ev lezzetleri lokantaları ile muhakkak iletişime geçiniz.

Buralardan sipariş gelmemesi mümkün değil. Zaten böyle firmalar sizlere malzemelerini verir ve ona göre de ürün isterler. Ayrıca mahalleliye de evde yemek yaptığınızı duyurun. Sarma, dolma, mantı, içli köfte. Bu saydığım yemekler sadece akşam yemeklerinde değil, eş ve dost misafirliklerinde de ikram edilebileceğinden çok fazla sayıda sipariş alacaksınız. Ayrıca bilgisayardan yemeklerinizi kaç liradan verdiğinizi hazırlayınız ve en az 1000 tane çoğaltın.

Bunu dağıtması için çocuğunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Facebook, instagram ve twitter gibi sosyal iletişim platformlarında da reklamlarınızı yapıp, yemek tanıtımlarınızı yapınız. Buda size ekstra bir sipariş getirecektir. Bu şekilde kısa zamanda adınız ön plana çıkacaktır. Tabi lezzet vurgusunu da yapalım. Çünkü yemekleri tadan kimselerin tekrar alması için lezzet, hijyen ve sağlık ön planda olacaktır.

Ayrıntılı ve özel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Ankaralı bacılarımız, bu sayede rahatlıkla iş bulabilirler. Ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümüne yapabileceğiniz işleri yazarak iş bulabilirsiniz. İşverenlerde aynı şekilde işleri ile ilgili ayrıntılı bilgi yazabilirler. Tabi bizden bu kadar. Biz haberimizi yaptık ve sizler içinde böyle bir fırsatın önünü açtık. Yapacağınız görüşmeleri iyi yapınız ve güvenmediğiniz insanlar ile iş kurmayınız.

 

Mersin Evde Yapılacak Ek İşler

Mersin, Akdeniz, Mezitli, Toroslar, Yenişehir, Anamur, Silifke, Erdemli, Tarsus evde ek iş- Değerli ablalarımız, annelerimiz ve teyzelerimiz bu yazı biraz daha çok sizleri ilgilendiriyor. Malumunuz hayat koşulları ve şartları git gide ağırlaşıyor ve tek bir kişinin maaşı ile geçinebilmek gerçekten çok zor. Ev kirası, çocukların eğitim masrafları, market, pazar alışverişleri, ayakkabı ve giyim derken bir türlü boynunuz borçtan kurtulamıyor.

MERSİN EVDE EK İŞ GENEL AÇIKLAMA

Hatta çoğu zaman pazar alışverişine çıkamadığınız gibi yıllardır üzerinize bir kıyafet dahi alamadınız. Madem böyle hem evinizde oturarak hemde para kazanmak istemez misiniz? Sizlerde Mersin ve ilçelerinde oturuyorsanız eve bir ek gelir kazandırabilirsiniz. Yazımızın devamında evde hangi işleri yaparak ek gelir elde edebileceğinizi bulabilirsiniz. Ayrıca Aşağıda yorumlar bölümüne ek iş veren ve arayan firmalar bilgilerini bırakabilirler. Lakin telefon numaralarınızı vermeyiniz.

MERSİNDE EVDE YAPILABİLECEK İŞLER

Evde Amigurumi yaparak para kazanma işiEvde Mantı İşi Nasıl Yapılır?, Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para KazanınEvde Saç Tokası Yaparak Para KazanmaEvlere Davetiye Katlama İşi Veren FirmalarEvde İç Çamaşırı Satma İşiEvde Kına Paketleme İşiEvde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanınEvde Çocuk Bakarak Para Kazanmakevde reçel yapma işiEvde dikiş nakış işi yapmakEvde pasta işiEvde boncuk işi

Sevgili okurlarımız yukarıda yapmak istediğiniz iş ile alakalı tıkladığınız zaman daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu işler evlerde genel itibariyle yapılabilecek işlerdir. Sizlerde öncelikle hangi işi yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonrada karar verdiğiniz o iş üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM AMA NERELERE MÜRACAAT ETMEMEM GEREKİR?

Değerli okurlarımız, evde hangi işi yapmaya karar verdiniz. Bundan sonra yapmanız gereken şey öncelikle eş, dost akrabadan bu işi yapanlar var ise irtibata geçmeniz gerekiyor. Yani evde yemek yaparak para kazanmak istiyorsanız tanıdığınız lokantan sahibi akrabalarınız var ise bu niyetinizi belirtiniz. Merak etmeyin muhakkak ki sipariş alabileceksiniz. Çünkü lokanta sahipleri ev yemekleri için ekstradan adam tutacağına böyle evlere günlük siparişler vererek daha da kara geçerler.

Bir diğer iş bulma işi ise mahalleliye yaptığınız işi duyurmaktır. Ayrıca çocuğunuz ile yapacağınız iş ile alakalı broşürler dağıttırabilirsiniz. İşiniz ne ise bunu teker teker yazarsınız ve fiyatlarınızı da belirtirsiniz. Bu şekilde de onlarca sipariş gelecektir. Daha sonra da işiniz mahalleli aracılığı ile kulaktan kulağa yayılıp geniş bir kesime hitap edecektir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra muhakkak ki Mahalle Muhtarınız ile iletişime geçiniz. İşkur ile yapılan anlaşmalar gereği artık bir çok il ve ilçede mahalle muhtarları evde çalışmak isteyen ev hanımlarına iş bulmaya çalışıyorlar. Zaten iş verenlerde ilk olarak muhtarlara danışıyor. Şu işi yapıyorum, çalışmak isteyen varsa gönderebilirsiniz şeklinde talepleri olabiliyor.

Muhtarınız ile de görüştükten sonra işiniz ile alakalı merkezleri dolaşmanız gerekiyor. Örneğin mersin oldukça fazla turist çeken bir şehrimiz. Bundan dolayı da çncek, boncuk yani hediyelik eşyalar oldukça fazla dikkat çekiyor. Hemen züccaciyeciler ve hediyelik eşya satan yerler ile görüşünüz. Ayrıca kendinize özgün ürünler üreterek güzel siparişler alabilirsiniz.

Bir diğer husus ise facebook ve instagramdır. Bu platformlarda reklamlarınız ciddi manada yayılıyor. Bunun ile alakalı da siparişlerinizi arttırabilirsiniz.

İŞ ARAYAN VE İŞ VEREN BİLGİ PAYLAŞIMI

Deminde belirttiğim gibi Mersin de genelde hediyelik eşyalar yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca yemek sektörü de iyi para getirir. Büyük merkez ilçelerindeyseniz; Ütü, terzilik, davetiye katlama gibi işlerden de 1.500 TL – 2.000 TL rahat kazanabilirsiniz. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Sizlerde Mersinde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu site üzerinden yorumlar bölümüne bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?