İstanbul Evde Ek İş İmkanı

İstanbul, Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik, Maltepe, Şişli, Eminönü Evde ek iş- Değerli okurlarımız, bugün sizler için istanbul ve ilçelerinde evde yapılabilecek işleri ve nasıl para kazanılacağını anlatmaya çalışacağız. Hayat şartları çok zor. Özellikle İstanbul gibi bir yerde tek maaş ile geçim neredeyse imkansız. Bundan dolayı insanlar artık ek iş yaparak para kazanmanın yollarını arıyorlar.

İSTANBUL’DA EVDE İŞ İMKANI GENEL DEĞERLENDİRME

Evi geçindirmek ile yükümlü olan erkekler bir şekilde gerekirsek ek iş yapıyorlar ama ev hanımlarının da evlerinde oturdukları yerde helalinden çalışarak para kazanabilecekleri işler var. Bizlerde bu yazı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Aşağıda sizler için belirttiğimiz işleri bende yapabilirim derseniz yorum bölümüne bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Şunda hemen belirtelim sitemizin hiç bir firma ve şirketle bağı olmadığından yaşanabilecek mağduriyetlerden sorumlu değildir. Güvenmediğiniz kişiler ile iş yapmayınız.

İSTANBUL’DA EVDE HANGİ İŞLER YAPILABİLİR

Sevgili ablalarım, sizlerde evde bir yandan Seda Sayan izleyip, diğer taraftan da para kazanabilirsiniz. Yazımızın bu bölümünde  İstanbul da  hangi işler yapılabilir dilerseniz bu iş kollarını belirleyelim; Evde Amigurumi yaparak para kazanma işiEvde Mantı İşi Nasıl Yapılır?, Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para KazanınEvde Saç Tokası Yaparak Para KazanmaEvlere Davetiye Katlama İşi Veren FirmalarEvde İç Çamaşırı Satma İşiEvde Kına Paketleme İşiEvde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanınEvde Çocuk Bakarak Para Kazanmakevde reçel yapma işiEvde dikiş nakış işi yapmakEvde pasta işiEvde boncuk işiEvde Makale Yazma İşi,  gibi işler yapılabilir. Hangi işte uzansanız onu tıklayabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

EVDE İŞ BULMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

Peki ev de iş bulmak için ne yapmam gerekiyor? sorusu otomatikman ortaya çıkıyor. Bunu da bir örnek üzerinden açıklamaya çalışalım. Diyelim ki evde yemek yapma işine karar verdiniz. Böyle bir durumda ilk önce Mahalle Muhtarınız ile iletişime geçiniz. İşkur ile yapılan protokole göre ev iş yapmak isteyenler mahalle muhtarlarına danışabilirler. Ayrıca eve iş vermek isteyen kişilerde Muhtarlara bilgi vermekte, varsa evde çalışacak birileri aracı ol diye.

Daha sonra varsa tanıdık restoran sahibi hemen onunla iletişime geçiniz. Çünkü restoranlar sarma, dolma gibi ev yemeği siparişleri sürekli  verirler. Ayrıca ilçenizde bulunan aile sofraları veya ev lezzetleri lokantaları ile muhakkak iletişime geçiniz. Buralardan sipariş gelmemesi mümkün değil. Zaten böyle firmalar sizlere malzemelerini verir ve ona göre de ürün isterler. Ayrıca mahalleliye de evde yemek yaptığınızı duyurun.

Sarma, dolma, mantı, içli köfte. Bu saydığım yemekler sadece akşam yemeklerinde değil, eş ve dost misafirliklerinde de ikram edilebileceğinden çok fazla sayıda sipariş alacaksınız. Ayrıca bilgisayardan yemeklerinizi kaç liradan verdiğinizi hazırlayınız ve en az 1000 tane çoğaltın. Bunu dağıtması için çocuğunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal iletişim platformlarında da reklamlarınızı yapıp, yemek tanıtımlarınızı yapınız.  Buda size ekstra bir sipariş getirecektir. Bu şekilde kısa zamanda adınız ön plana çıkacaktır. Tabi lezzet vurgusunu da yapalım. Çünkü yemekleri tadan kimselerin tekrar alması için lezzet, hijyen ve sağlık ön planda olacaktır.

EVDE İŞ YAPARAK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde bir çok ablamız, teyzemiz ve annelerimiz iş yaparak güzel paralar kazanabiliyor. Evde iş yapmak isteyenler ilk aylarda 250 TL civarların da para kazanıyorlar. Daha sonra adınızı duyurduktan sonra bu gelir daha da artıyor. işine göre 6 ayda rahatlıkla 1500 TL kazanılabiliyor. Tabi işe ayrılan zaman ile kazançta orantılı oluyor. Tutup da 8 saat gibi bir sürenizi evde iş yapmaya karar verirseniz 2 bin lira rahatlıkla kazanabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ankara’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Mersin Evde Yapılacak Ek İşler

 

“İstanbul Evde Ek İş İmkanı” üzerine 4 yorum

  1. Istanbul gaziosmanpasa da oturuyorum. Paketleme veya davetiye isi ne olursa olsun yapabilirim. Elim cok yatkındır. Geri donerssniz cok sevinirim.

    Yanıtla

Yorum yapın