Garanti Bonus Finansal Çözümler

Garanti bonus, borç taksitlendirme, taksitli para, ücretsiz ek taksit, taksitli nakit avans- Değerli okurlarımız, bugün sizler için Garanti Bankası Bonus Kredi Kartlarına ait özel finansal çözümlerden bahsedeceğiz. Bu yazının sonunda kredi kartını doğru seçmenin bir kez daha önemi ortaya çıkacak. Çünkü 3 tane hiç bir özelliği olmayan kredi kartı taşıyacağınıza bol avantajlı, kampanyalı, bol bol bonus paralar dağıtan bir tek kredi kartı taşımanız yeterli olacaktır.

GARANTİ BONUS KREDİ KARTLARI FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Garanti bankası müşterilerine ayrıcalıkla alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor. Bugün sizler için yani garanti bonus sahipleri için en özel finansal çözümlerden bahsedeceğiz. Sizlerde bu sayede elinizdeki kredi kartının bilinmeyen bir çok özelliğini de öğrenmiş olacaksanız. hazırsanız bu özel kartların sizlere sunduğu finans özellikleri ile yazımıza devam edebiliriz.

BORÇ TAKSİTLENDİRME

Nasıl ödeyeceğim demeyin, borcunuzu Bonus ile taksitlendirin.  27 Eylül 2016 tarihinde yayımlanan Banka Kartları Ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik‘e eklenen madde ile 26 Eylül 2016’ya kadar yapılmış alışverişler ve nakit avans kullanımları ile bu tarihe kadar yapılan işlemlere ait ileri vadeli taksitler ile daha önce yapılandırılmış ve taksitleri devam eden toplam borcun henüz ödenmemi kısmı için borç taksitlendirme talebinde bulunulabilmektedir.

Resmi olarak yayınlana madde: “Bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla kredi kartlarının mevcut borç bakiyeleri kart hamilleri tarafından talep edilmesi durumunda en fazla yetmiş iki ay ile sınırlı olmak üzere taksitlendirilebilir. Her aya düşen taksit tutarı ilgili ayın asgari ödeme tutarına eklenir.” Bu taksitlendirme ile ilgili herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. Garanti Şubeleri ve 444 0 333 Alo Garanti’den borç taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Talebinizi 09:00-00:00 saatleri arasında iletmeniz gerekmektedir. Borç taksitlendirme talebinde bulunulabilecek minimum bakiye 500 TL’dir. Taksitlendirilebilecek tutar için bir üst sınır bulunmamaktadır. Borç Taksitlendirme ilgili yansıyacak taksitleriniz her ay ekstrenizin asgari tutarı içerisine dahil edilecek. Borç taksitlendirmenizin taksitlerini ekstrenizden takip edebilirsiniz. Birden fazla Garanti kredi kartınız için borç taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Gecikmede olmayan müşterilerin borç taksitlendirme talepleri sonrasında kartları kullanıma açık kalacaktır. Borç taksitlendirme talebinizle ile ilgili onay aşamasında kartınızla ilgili net bilgi verilecektir. Ekstre kesim tarihinde Borç taksitlendirme talebinde bulunulamaz. Kısmi taksitlendirme yapılamamaktadır. Borç taksitlendirme ile ilgili ara ödeme sadece şube kanalından yapılabilir. Borç taksitlendirme ile ilgili erken kapama sadece şube kanalından yapılabilmektedir..

BORÇ TAKSİTLENDİRME

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Sakın ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Taksitli Para ile; Hiçbir formalite ile uğraşmadan anında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Uygun faiz oranı ve taksit fırsatıyla geri ödemesini kolayca yapabilirsiniz. Aylık taksit tutarlarını hesap özetinizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Taksitli Para Kullanabileceğiniz kanallar: Garanti İnternet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik, Garanti şubeleri, Garanti Cep.

EK TAKSİT

Dilediğiniz taksitli alışverişiniz için ek taksit isteyin, ödemelerinizi rahat rahat yapın.  Ek Taksit’e başvurmak çok kolay! Ek Taksit talebinde bulunabileceğiniz kanallar: BonusFlaş, Garanti Cep, Garanti şubeleri, 444 0 333 Alo Garanti. Detaylı bilgi: Ek Taksit, taksitli yapılan bir işlemin müşteri isteği ile daha ilk taksiti ekstrelenmeden tekrar taksitlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bonus kredi kartı sahipleri Ek Taksit talebinde bulunabilirler.100 TL ve üzeri taksitli alışverişler +1,+2 ,+3,+4 veya +5 Ek Taksit daha eklenerek tekrar taksitlendirilebilir.

Yasal düzenlemeler gereği, kuyumla ilgili harcamalarda en fazla 4 aya kadar, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında en fazla 6 ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde en fazla 9 ay olarak taksitlendirilme yapılabilmektedir. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ek taksit talebinin alınabilmesi için ilk taksitin hala dönem içinde olması, yani ekstrelenmemesi gerekmektedir. Ekstre kesildikten sonra ekstreye girmiş harcamalar için ek taksit işlemi yapılamaz. Ek taksit özelliğinden den sadece TL harcamalar yararlanabilmektedir. Taksitli alışverişleriniz için aylık %2,02 faiz oranı ile ek taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Aylık taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dahildir. Ek Taksit hizmetinden ücret alınmamaktadır.

ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Nakde sıkışana Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Bonus’ta sizleri bekliyor. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Bonus’unuz ile taksitli nakit avansınızı formalitesiz çekin, sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla rahatça geri ödeyin.  5 – 11 aylık taksitli nakit avans için aylık faiz oranı %2,02’dir. 12 aylık taksitli nakit avans için aylık faiz oranı %1,99’dur. Taksitli nakit avans işlemlerinde %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup, bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir.

5 – 12 aylık taksitli nakit avans işlemleri için hiçbir ücret bulunmamaktadır. Taksitli nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler. Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir. Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.

Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapıldığında vadesi geçen taksitler için uygulanan faiz geri ödenmez. Taksitli nakit avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama ve Kısmi Ödeme yapılamaz. Döviz ve USD ödeme tipli kartlarda ise taksitli nakit avans çekilmesi halinde TL ekstre edilir. Taksitli nakit avans, işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 20.000 TL tutarında kullanılabilir. Garanti Paramatik’lerde ise 4000 TL ile sınırlandırılmıştır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bonus Flexi Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus American Express Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus Business Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bank Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

 

Yorum yapın