Ankara’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Ankara, Kızılay, Ulus, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Ayaş, Kahramankazan, Mamak, Polatlı Evde ek iş- Sevgli ablalarım, kız kardeşlerim, teyzelerim ve elleri öpülesi annelerim, geçim gerçekten zor. Tek maaş ile geçinmez ise adeta bir mucize. Bundan dolayı da ev hanımlarının ellerini taşın altına koyması gerekiyor. Ev kirası, pazar, market, çocukların eğitim giderleri derken elde avuçta bir şey kalmıyor. Hemde ayın ortasında 5 kuruş parasız kalıyorlar.

ANKARA’DA EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Temel ihtiyaçlara bile para yetemezken kedi ihtiyaçlarınızı nasıl gidereceksiniz? İşte tamda burada evde ek iş fırsatları devreye giriyor. Bir çok ev hanımı evde ek iş yaparak pazar, manav ve kendi ihtiyaçlarını, el emeği ile karşılayabiliyor. Bugün sizler için Ankara ve ilçelerinde evde hangi işlerin yapılabileceğini ve nasıl bu işleri alabileceğinizi açıklayacağız. Sizlerde belirtmiş olduğumuz adımları izleyerek eve iş alabilir ve helalinden güzel bir şekilde de paralar kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu site üzerinden özel olmamak kaydıyla iletişim bilgilerinizi paylaşabilir ve evde ek iş firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Lakin ev adresinizi bu site üzerinden paylaşmayınız. Sitemizin hiç bir firma ve kuruluşla bağlantısı olmadığından tamamen bilgilendirici içerikli haberler bulunmaktadır. Bizim adımıza sizinle iletişime geçenlere itibar etmeyiniz. Sizlerde ayda 1.500 TL – 2.000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

ANKARA’DA EVDE HANGİ İŞLER YAPILABİLİR?

Değerli okurlarımız, Ankara gerek başkentimiz gerekse 2. büyük şehrimiz olması hasebiyle güçlü bir iş potansiyeline sahip. Bundan dolayı bende evde iş yapmak istiyorum deyip de iş bulamayan bir kişi yoktur herhalde. Ankara da güçlü bir çalışan kitlesi ver. Hem memur kesimi hemde fabrikalarda karı koca çalışan bir kesim var. Hal böyle olunca da öncelikle Evde Çocuk Bakma İşi hemen ortaya çıkıveriyor. Bu ev hanımlarının yapabileceği oldukça rahat ve kazancıda güzel olan bir iştir. Dilerseniz Ankara’da Evde Çocuk Bakma İşi ile ilgili konumuzu da inceleyerek hangi yolları izlemeniz gerektiğini bulabilirsiniz.

Evde yapılacak bir diğer iş ise Evde Yemek Yapma. Bu işten rahatlıkla 2.000 TL ye kadar gelir elde edebilirsiniz. Çünkü karı koca çalışınca hep lokanta yemekleri yemekten bıkıyor insan. Dolayısıyla ev yemeklerine büyük oranda ihtiyaç duyuyorlar. Sizlerde bu sayede mükemmel kazançlar elde edebilirsiniz. Arzu ederseniz Evde yemek yaparak ek gelir elde edin. konulu yazımızı inceleyerek bu işten nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Evde Kına paketleme işi de bir diğer alternatif. Çünkü kalabalık bir şehir ve günde onlarca hatta yüzlerce düğün ve kına gecesi yapılıyor. Hal böyle olunca da kına paketleme işi de oldukça kazançlı oluyor. Eskilerde bir mendile kına sarılıp misafirlere verilirdi. Ama şimdilerde gösteriş moda. Bundan dolayı özel paketler içerisinde kına sunumu önem arz ediyor ve firmalar bu iş için eleman alıyorlar. Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden bu iş ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Dilerseniz Evde Kına Paketleme İşi konulu yazımıza BURADAN ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi de yukarıdaki ilgiler ile bağlantılı olarak ciddi manada rağbet gören bir iş. Çünkü düğün, nişan, sünnet, kongre, seminer, toplantı vb. organizasyonlardan dolayı bu iş oldukça güzel para bıraktırıyor. Siz oturup tv izliyorsunuz ve sadece elleriniz çalışıyor. Böylece adet başına güzel paralar elde ediyorsunuz. Evde Davetiye Katlama İşi detayları için BURAYI tıklayabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evde Terzilik ve Evde Ütü işi ile de aylık en az 1.500 TL para kazanabilirsiniz. Öncelikle memur kenti. Bekar olan o kadar çok insan var ki buda ütü işini zorunlu kılıyor. Ayrıca mahallede evde terzilik yaparak bile güzel paralar elde edebilirsiniz. Dilerseniz Evde dikiş nakış yaparak nasıl para kazanabileceğiniz için BURAYI, Evde ütü yaparak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek için de BU linki tıklayabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz işlerden bazıları ise şunlar; Evde Amigurumi yaparak para kazanma işi,  Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para KazanınEvde boncuk işiEvde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma, bu ve buna benzer işlerde güzel para kazandırıyor. Zücaciyeci ve hediyelik eşyacılar başta olmak üzere bir çok firma ile iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA’DA EVDE İŞ VEREN FİRMALARI NASIL BULABİLİRİM?

Değerli okurlarımız, belirttğimiz işlerin detaylarında ayrıntılı bir şekilde nasıl para kazanacağınızı ve nasıl iş bulabileceğinizi sizlere anlattık. Lakin buradan da bir iş kolu üzerinde nasıl iş bulunabileceğini belirteceğiz. Sizlerde bu basamakları inceleyerek kesinlikle iş bulabilirsiniz. Diyelim ki evde yemek yapma işine karar verdiniz. Böyle bir durumda ilk önce varsa tanıdık restoran sahibi hemen onunla iletişime geçiniz. Çünkü restoranlar sarma, dolma gibi ev yemeği siparişleri sürekli  verirler. Ayrıca ilçenizde bulunan aile sofraları veya ev lezzetleri lokantaları ile muhakkak iletişime geçiniz.

Buralardan sipariş gelmemesi mümkün değil. Zaten böyle firmalar sizlere malzemelerini verir ve ona göre de ürün isterler. Ayrıca mahalleliye de evde yemek yaptığınızı duyurun. Sarma, dolma, mantı, içli köfte. Bu saydığım yemekler sadece akşam yemeklerinde değil, eş ve dost misafirliklerinde de ikram edilebileceğinden çok fazla sayıda sipariş alacaksınız. Ayrıca bilgisayardan yemeklerinizi kaç liradan verdiğinizi hazırlayınız ve en az 1000 tane çoğaltın.

Bunu dağıtması için çocuğunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Facebook, instagram ve twitter gibi sosyal iletişim platformlarında da reklamlarınızı yapıp, yemek tanıtımlarınızı yapınız. Buda size ekstra bir sipariş getirecektir. Bu şekilde kısa zamanda adınız ön plana çıkacaktır. Tabi lezzet vurgusunu da yapalım. Çünkü yemekleri tadan kimselerin tekrar alması için lezzet, hijyen ve sağlık ön planda olacaktır.

Ayrıntılı ve özel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Ankaralı bacılarımız, bu sayede rahatlıkla iş bulabilirler. Ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümüne yapabileceğiniz işleri yazarak iş bulabilirsiniz. İşverenlerde aynı şekilde işleri ile ilgili ayrıntılı bilgi yazabilirler. Tabi bizden bu kadar. Biz haberimizi yaptık ve sizler içinde böyle bir fırsatın önünü açtık. Yapacağınız görüşmeleri iyi yapınız ve güvenmediğiniz insanlar ile iş kurmayınız.

 

“Ankara’da Evde Ek İş Veren Firmalar” için 103 yorum

  1. Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum acilen iş arıyorum evde eşime destek olmak için davetiye katlama işi

  2. Ankara etimesguta oturyrm çoçuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum 3 sene paketleme işinde çalıştım temiz ve titiz çalışırım yardımcı olursanız sevinirim

  3. El santlari öğretmeniyim temiz ve titiz çalışırım elim hızlıdır boş vakitlerimi değerlendirmek aileme katkıda bulunmak istiyorum paketleme vs yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.