Eve Ek İş Veren Firma Arıyorum

Eve ek iş veren firma ilanları, evde iş ilanları, evde ek iş veren firmalar- Hayat şartlarının nasıl da zorlaştığına hep beraber şahit oluyoruz. Maalesef tek kişinin çalışarak evi geçindirmesi çok zor. bundan dolayıda ev hanımları ellerini taşın altına koyuyorlar. Ev işi çocukların bakımı derken birde günde 3 -5 saatlerini ayırarak güzel gelirler elde ediyorlar. Buda aile ekonomisine çok çok büyük katkı sağlıyor. Hem pazar, hem market alışverişlerinizi hemde kişisel harcamalarınızı kazanabiliyorlar.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR GENEL AÇIKLAMA

Tabi bizler daha önce evde hangi işlerin yapılabileceğini buradan açıklamıştık. Bir çok kişi aylık 1.500 – 2.000 TL kazanabiliyor. Bu birazda evdeki ayırdığınız zaman ile orantılı. Bu parayı tüm işler de nasıl kazanabileceğinizi sizlere açıklamış ve tüyoları vermiştik. Dilerseniz Evde İş Arayanlar İçin Çok Özel Öneriler konulu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bugün ise çok daha farklı bir imkan sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Sizlerde evde ek iş mi arıyorsunuz? O halde bu yazı sizlere ışık tutacak ve yol gösterecek. Çünkü bu yazı ile eve iş veren firmaları ve evde iş yaparak helalinden para kazanmak isteyenleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Lütfen bu konuyu genel ve geniş düşünün. Zira bir restoran sahibi ev yemekleri satışı için lezzetli ellere ihtiyaç duyabileceği gibi, organizatörler evde davetiye katlama işini almak isteyen çalışan eleman arıyor olabilir. Sizlerde giderlerinizi azaltarak evde ek iş vermek mi istiyorsunuz? O halde aşağıya yorum bırakarak işiniz ile ilgili bilgilerinizi ve ne istediğinizi belirterek, çalışan bulabilirsiniz. Evde ütü mü? Evde incik boncuk mu? yada evde parça başı dikiş işi mi?

Bu sayede ev de iş arayanlar sizlerin ilanını görüp, iletişime geçebilecek. Hem siz yararlanacak hemde ev hanımları kendi ev masraflarını elde edebilecektir.

EVDE EK İŞ ARAYANLAR

Sizlerde ev de ek iş almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bu sayede firma sahipleri de sizin ile iletişime geçebilir. Daha doğrusu daha çabuk iş bulabilirsiniz. İş yaptıkça da işleriniz daha da çok artar. Budan dolayı da sadece iş verenlerin değil iş arayanların da bilgilerini ve yeteneklerini paylaşmalarını istiyoruz. Çıkmaz çıkmaz demeyin. Allah’ın izniyle rızkınız varsa evde ek gelir elde edersiniz.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI

Bilgilerinizi bırakırken lütfen telefon numaranızı bırakmayınız. İlk etapta e-mail ile iletişime geçme yolunu deneyiniz. karşılıklı güven oluşursa iletişimizini o firma ile paylaşabilirsiniz. Bundan dolayı da sizlerde ricam e-mail yazın. Ardından şehrini ve ilçenizi, hangi işi vermek istediğinizi yada hangi işleri yapabileceğinizi belirtin. Bu sayede daha da güvenli bir hal alacaktır. Çünkü bu yazı sizlere yardımcı olabilmek adına hazırlanmıştır. Sıkıntıya düşmenizi ve dolandırıcılar ile karşılaşmanızı istemeyiz.

Sevgili dostlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde ev de ek iş vermek istiyorsanız veya iş yerinize evden destek sağlamak istiyorsanız yorum bırakmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız evde yapılabilecek işler ile ilgili konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI EVE İŞ VEREN FİRMALARIN VE EVDE İŞ ARAYANLARIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK GİBİ SOSYAL PAYLAŞIM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Evde Amigurumi yaparak para kazanma işi

Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü işi yaparak 2000 TL kazanın.

Evde yemek yaparak ek gelir elde edin

“Eve Ek İş Veren Firma Arıyorum” üzerine 27 yorum

 1. Ankara sincan yenikentte oturuyorum her işi yaparım ihtiyacım var tecrubeliyim yine yapmıştım bu işleri

  Cevapla
  • Ankara etimesgut paketleme işini en iyi şekilde yaparım acil işe ihtiyacım var ilgililerin bana ulaşmasını talep ederim

   Cevapla
 2. Bende evde yapılabilecek iş arıyorum dikiş konusunda ustaligim var el becerisi yoğun biriyim bu imkandan faydalanmak istiyorum mümkünse

  Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.