Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Kampanyası

VAKIFBANK DÜZENLİ FATURA ÖDEME KAMPANYASI

Masraflar her geçen gün artıyor. Özellikle kış günü oldu mu elektrik faturası, doğal gaz faturası vb. çok fazla kabarıklaşır. Hani bir esnaf olsa pazarlık yaparız ama fatura noktasında pekte bir pazarlık ve indirim konusu söz konusu değil. Gelen faturayı ödemek zorundayız. Peki bu durumu bir fırsata çevirmeye ne dersiniz? Bugün sizlere Vakıfbank Otomatik Fatura Ödeme Kampanyasından söz edeceğiz.

VAKIFBANK DÜZENLİ FATURA ÖDEME KAMPANYASI NEDİR?

Öncelikle bu kampanyanın kısa bir tanımını yapalım sonrada ayrıntılara inelim isterseniz. Faturalarınızı düzenli bir şekilde otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz bunu karşılığında da Samsung Galaxy Tab E SM-T5660 9,6 Beyaz WİFİ Tablet kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın 2 ocak ile 31 mart 2017 tarihlerinde geçerli olacağını da belirtelim. 31 mart 2017 tarihine kadar vereceğiniz her düzenli otomatik ödeme talimatınız da bir adette çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

VAKIFBANK DÜZENLİ FATURA ÖDEME KAMPANYASI DETAYLARI

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türkiye de ikamet adresinin olması gerekiyor. Piyasa değeri 550 lira olan 10 Adet Samsung Galaxy Tab E SM-T5660 9,6 Beyaz WİFİ Tablet bu kampanya dahilinde dağıtılacak. Düzenli ödeme teslimatı verdiğinizde aynı zamanda birde sizlere kura numarası veriliyor. Kazanan kişiler Milli Piyango İdaresi tarafından 12 nisan 2017 de kurayla çekilecektir. Saat 11’de kura işlemi gerçekleştirilecektir.

Bu kampanyaya Vakıfbank personelleri katılamıyorlar. Akıllarda şike tarzı bir durum oluşmaması adına. Diyelim ki kampanyaya katıldı, bu durumda da ikramiyesini alamaz. Kampanyadan vakıfbank bireysel müşterileri yararlanabiliyor. Ayrıca bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Kazandığınız ikramiyenin KDV’si ve ÖTV’si hariç diğer verilerin size ait olduğunu unutmayınız. Bunun dışında ürünü aldığınız zaman da vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatının devam etmesi gerekiyor.

Sevgili okurlarımız, sizler için vakıfbank’ın otomatik ödeme talimatı kampanyasını sunmaya çalıştık. Sizlerde çok güzel bir samsung tablet kazanabilirsiniz. Şimdilik bizlerden bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

Vakıfbank Motorlu Taşıt Vergi Ödemesinde 3 Taksit

Vakıfbank’dan KOBİ’lere 84 Ay Vadeli KfW İşbirliği İle 500 Bin Lira Kredi

Kışı rahat geçirmek isteyen KOBİ’lere Vakıfbank Kış Kredisi

Düşük Faizli Vakıfbank Kış Kredisi İçinizi Isıtacak

 

Yorum yapın