Akbank Esnaf Kardeşliği Tarifeleri

Kuruşun Değerini Bilen KOBİ Tarifeleri- Bankacılık iş ve işlemlerinin büyük bir bölümü KOBİ ve esnaflar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlere göre de cebinizden belli bir miktar çıkmaktadır. Tabi 200 kişi çalıştıran bir kobi ile 10 kişi çalıştıran kobinin işleri aynı değildir. Buna bağlı olarak da bankada gerçekleştirdikleri iş yükü de farklıdır. Bir kobi ayda 20 havale ve eft işlemi gerçekleştirirken diğerinin sayısını saymak bile güç olabiliyor.

AKBANK KOBİ TARİFELERİ

KOBİ’lerin işleyişi farklıysa o halde aldıkları ve gerçekleştirdikleri bankacılık işlemleri de farklıdır. Buna göre de ödenen ücretlerde ve hizmetlerde de farklılık olması gerekmektedir. Buna göre AKBANK Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler sizlere sunuyor. İş yükünüze göre bu tarifelerden birisini seçebiliyorsunuz. Toplam 11 adet tarife seçeneği bulunuyor. İş yükünüze göre bu tarifelerden birisini seçiyorsunuz.

Tarifelerin içinde EFT, Havale, Çek Karnesi, çek tahsilatı, hesap cüzdan hareketleri ve yazdırma işlemleri vb. işlemler bulunuyor. Az sonra aşağıda anlatacağımız tarifeleri seçerek bu işlemleriniz için de ayrı ayrı ücret ödemezsiniz. Tek para ödeyerek tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. akbank tarifelerine başvuru yapmak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Ya akbank direkt internet şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yada size en yakın akbank şubesine uğrayarak tarifenizi seçebilirsiniz.

Deminde dediğim gibi 11 tane tarife seçeneğiniz bulunuyor. Dilerseniz şimdide bu tarifelerin içeriklerini teker teker inceleyelim.  Hazırsanız başlayalım.

KOTA DİREKT

Akbank Direkt internetten 20 adet eft ve 20 adet havale hakkı elde edersiniz. Havale ve eft para birimi TL yani liradır. bunun için de ödemeniz gereken aylık ücret 24 Liradır.

KOTA 10

Bu paket ile akbank direkt internetten sınırsız sayıda havale ve eft yapma hakkı kazanırsınız. Ayrıca akbank şubelerinde ise 10 tane havale (TL) ve 10 tanede eft (TL) kazanırsınız. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA 10’un aylık ücreti ise 44 Liradır.

KOTA 20

Bu paket ile akbank direkt internetten sınırsız sayıda havale ve eft yapma hakkı kazanırsınız. Ayrıca akbank şubelerinde ise 20 tane havale (TL) ve 20 tanede eft (TL) kazanırsınız. 1 Adet 10 Yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA 20’un aylık ücreti ise 54 Liradır.

KOTA 30

Bu paket ile akbank direkt internetten sınırsız sayıda havale ve eft yapma hakkı kazanırsınız. Ayrıca akbank şubelerinde ise 30 tane havale (TL) ve 30 tanede eft (TL) kazanırsınız. 2 tane 25 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA 20’un aylık ücreti ise 74 Liradır.

KOTA ESNAF YILLIK

Bu paket ile akbank direkt internetten veya akbank şubelerinden 60 adet havale, eft ve çek tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. 1 tane 10 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA ESNAFIN aylık ücreti ise 222 Liradır.

KOTA ESNAF YILLIK

Bu paket ile akbank direkt internetten veya akbank şubelerinden 60 adet havale tl, eft tl ve çek tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. 1 tane 10 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA ESNAFIN Yıllık ücreti ise 222 Liradır.

KOTA YILLIK

Bu paket ile akbank direkt internetten veya akbank şubelerinden 300 adet havale tl ve 100 adet eft tl yapma hakkı kazanırsınız. Sınırsız sayıda çek tahsilatı hakkı da elde edersiniz. 2 tane 25 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. Ayrıca bu paketten sınırsız çek tahsilatı da elde edersiniz. KOTA YILLIK ücreti ise 555 Liradır.

KOTA POS

Bu paket ile akbank direkt internetten veya akbank şubelerinden 60 adet havale tl, 100 adet eft tl ve 60 adet çek tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. POS hizmet ve düşük ciro ücret muafiyet kazanırsınız. 2 tane 25 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. KOTA POS 6 Aylık ücreti ise 224 Liradır.

KOTA POS YILLIK

Bu paket ile akbank direkt internetten veya akbank şubelerinden 100 adet havale tl, 100 adet eft tl ve 100 adet çek tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. POS hizmet ve düşük ciro ücret muafiyet kazanırsınız. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. KOTA POS 6 Aylık ücreti ise 555 Liradır.

KOTA 1000

Bu paket ile tüm kanallardan 1000 adet havale tl, eft tl ve çek – senet tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. 10 tane 10/25 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. KOTA 1000; yıllık ücreti ise 1.000 Liradır.

KOTA 2500

Bu paket ile tüm kanallardan 2500 adet havale tl, eft tl ve çek – senet tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. 25 tane 10/25 yapraklı çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. KOTA 2500; yıllık ücreti ise 2.500 Liradır.

KOTA SINIRSIZ

Bu paket ile tüm kanallArdan sınırsız havale tl, sınırsız eft tl ve sınırsız çek – senet tahsilatı yapma hakkı kazanırsınız. Akbank şubelerinden ise sınırsız çek karnesi de sizlere sunulur. Bunun dışında hesap işletim ücreti muafiyeti imkanı da sizlere sunulur. İşlek kredi ve virman ücret muafiyeti hakkı da kazanırsınız. KOTA 5000; yıllık ücreti ise 5.000 Liradır.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde kendinize ey uygun paketi seçerek fazladan para ödemenize gerek duymadan ticari hayatınıza devam edebilirsiniz. Bizler haberi yapmış olduk. değerlendirme işi de sizlere kalıyor tabi ki de. Yeni bir banka ve kredi haberinde buluşuncayadek hoşça kalın.

 

Yorum yapın