Denizbank Kredi Kartı İle MTV Ödemelerinde Faizsiz 3 Taksit İmkanı

Denizbank Motorlu Taşıt Vergisi 3 Taksit ile Ödeme Kolaylığı- Ocak ayı geldi çattı. Tabi araç sahipleri bu ayı hiç sevmiyorlar zira bu ay taşıt vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Bankalarda bu ödemeleri kendileri aracılığı ile yapılması adına farklı farklı kampanyalar düzenliyorlar. Bizlerde biraz da akıllılık ederek bir kaç bankanın kredi kartını cebimizde taşıyoruz. Bu durumlarda hangi bankanın imkanı ve avantajı daha fazlaysa tercihimiz de avantajlı olandan yana oluyor.

Aynı durum ile karşı karşıyayız. Sizler MTV yani motorlu taşıt vergisini ödemek sitiyorsunzu bankalarda bu ödemeyi kendilerinden yapmanız kampanyalar düzenliyorlar. Bizlerde 724kredi.net olarak hangi banka ne sunuyor sizlere açıklamaya ve haber yapmaya çalışıyoruz. Bugünde sizler için Denizbank Kredi kartı ile MTV Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatını sunmaya çalışacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan denizbank ne diyor muş bir inceleyelim.

Denizbank kredi kartınız ile MTV borcunuzu ödediğiniz takdirde 3 taksit yapabilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca bunun içinde komisyon ve faiz uygulanmıyor. Sizlerde yüksek tutarlı MTV borcunuzu rahatça ödeyebiliyorsunuz. Biliyorsunuz ki MTV son günü 31 ocak 2017 tarihidir. Ama bu kampanyadan yararlanabilme ihtimaliniz 5 şubat 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Lakin 31 ocak tarihini geçirdiğinizde gecikme cezası ile birlikte ödeyerek taksit yaparsınız.

Ödemelerinizi; Denizbank şubelerinden, denizbank internet şube ve cep şubeden Telefon şubeden www.gib.gov.tr üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kampanyadan sanal bonus kredi kartları da dahildir. Aklınıza takılan soru varsa dilerseniz 444 0 800 iletişim merkezini de arayarak cevap bulabilirsiniz. Bizden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle.

Vakıfbank Motorlu Taşıt Vergi Ödemesinde 3 Taksit

Garanti Bankası MTV Kampanyası ile 75 TL İndirim

 

Yorum yapın