Şeker Niyetine Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi- Değerli okurlarımız bir bayrama daha girmemize sayılı haftalar hatta günler kaldı. Kimizi hazırlıklarını yaptı, kimizi yapamadı. Ama her geçen gün bayrama daha da çok yaklaşıyoruz. Burada işi zor olanlar genelde dedeler, babalar veya aile büyükleri oluyor. Kural gereği ailenin en büyüğüne gidilmesi icabet eder. Böylle bir durumda da ailenin en büyüğü tüm cömertkarlığı ile sizlere kucak açar ve elinden gelen ne ise onu yapmaya çalışır. Eskilerde eşten dosttan borç alırlardı babalarımız. Sonra da durumu oldukça bir kaç ayda öderlerdi. Ama artık ne o eski dostlar kaldı, nede böyle borç verenler.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ ÖN BİLGİ

Malumunuz Kurban Bayramında öncelikle torun ve çocukların bayram harçlıkları var. Daha sonra yemekler ve tatlılar  için masraflar bekliyor. En önemlisi de Kurbanlıklar mevzusu. E bunların hepsi masraf. Tamam düzenli bir geliriniz var ama bunları bir anda ödemeye ne gücünüz ne de durumunuz müsait. İşte bu durumda Vakıfbank imdadınıza yetişiyor. Bugün Vakıfbank geleneksek bayram kredisinden söz edeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçiş yapalım.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ HAKKINDAKİ HER ŞEY

İster kamu çalışanı olun, isterse özel sektör çalışanı veya emekli olun. Bu krediye herkes başvuruda bulunabiliyor. Uygun faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ayrıca esnek ödeme planları ile derdinize derman olabilecek bir kredi. Ayrıca dilerseniz telefondan dilerseniz online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu krediye cep telefonu ile başvurmak isterseniz; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz. (örneğin; KREDI 12345678912 3000 ) Eğer online olarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ ÖDEME TABLO ÖRNEĞİ
 1. seçenek için;  1000 – 50.000 TL arasında kredi tahsis ücretli krediyi 3-36 aya varan vade seçenekleri ile %1,27 den kredi çekebilirsiniz. (50.000 TL yi 36 ay çektiğinizi farz edelim kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Aylık ödeme seçeneğiniz ise 1814,86 TL dir.)
 2. seçenek için;  1000 – 50.000 TL arasında kredi tahsis ücreti olmayan krediyi 3-36 aya varan vade seçenekleri ile %1,36 dan alabilirsiniz. (50.000 TL yi 36 ay çektiğinizi farz edelim. Aylık ödeme seçeneğiniz ise 1847,60 TL dir.)

 

Gördüğünüz gibi basit ve kolay bir kredi başvuru sistemi. Bayram kredinizi vakıfbanktan alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir daha sonra aylık ödemeler ile de bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki konu başlıklı linklerimiz de sizlerin dikkatini çekebilir.

EMEKLİYE EN DÜŞÜK FAİZLE KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR İÇİN TIKLA

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ VE İSTEDİKLERİ

PTT KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

GÜZEL BİR BAYRAMIN TADI İÇİN LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

724 KREDİ sitesinin, herhangi bir resmi kurum ya da kuruluşla, doğrudan ya da bağlantılı bir ilişkisi bulunmamaktadır. Lütfen, kredi taleplerinizi bize göndermeyiniz.

 

 

“Şeker Niyetine Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi” üzerine 3 yorum

  • Şaziye Hanım,
   Borçlarınızı tek bir hesapta birleştirmek istiyorsanız borç transfer kredisi çekmeniz gerekiyor. Bunun içinde bankalar bu ihtiyacınızı karşılayabiliyorlar. Ama borç kapatma kredisi veren bankaların tüm özelliklerinin yazdığı yazımız için burayı tıklayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 1. Vakifbanktankredicekip tüm mborclarimi kapatıp tekrar yapmak istiyorum iki emekli maaşı alıyorum kendi evim aylık ikibin odiydbilirim

  Yanıtla

Yorum yapın