Ne zaman Emekli Olabilirim Hesaplama

Ne zaman emekli olacağım ne zaman emekli olabilirim otomatik hesaplayıcıyı siz değerli 724kredi.com kullanıcılarının ayaklarına kadar getiriyoruz. Yaptğımız bu uygulama sayesinde sizler kendi gün toplamlarınızı ilgili bölümlere girerek hesaplamaların sonuçlarını ekranlarınızda görebileceksiniz.

HESAPLAMALARDA NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİYOR ?

Hesaplamaları yaptığınızda öncelikle sizler tescil tarihlerinizin net olarak girdisini bu alana yapmak zorundasınız. İlk sigortalılık tarihimi nasıl öğrenirim başlıklı yazımıza bakarak sizler ilk olarak ne zaman sigortalı gösterilmeye başladığınızı görebilir ve bu alana yazabilirsiniz. Bu hesaplama için gerekli olan tescil tarihi ilgili konuda detaylı olarak sizlere anlatılmıştır.

SSK İLK İŞE GİRİŞ VE TESCİL TARİHİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

Aşağıda yer alana ve 724kredi.net sitesi yardımları ile hazırlanan emeklilik hesaplama aparatından artık dilediğiniz şekilde mevcut bilgilerinizi kullanarak tam olarak emeklilik tarihinizi öğrenebileceksiniz. Cinsiyet alanına cinsiyetinizi doğum tarihinizi ve hizmete başlama tarihini net olarak giriniz. Ssk prim ödem gün sayınızı daha önceden sizlere verdiğim SSK İLK TESCİLİ yazımda belirtmiştim, bu alandan tescil tarihinizi görebildiğiniz gibi prim ödeme gün toplamlarınızın da kaç gün olduğunu net olarak göreceksiniz. İşte bu alana ssk prim ödeme gün sayınızı giriniz. Eğer bağ kur ve diğer borçlanma günleriniz var ise diğer sandıklara ait gün sayınız yazan yere giriniz, Altında askerlik gün sayısı var Fiili gün sayınızı boş bırakın, var ise yurt dışı gün sayınızı girerek hesapla butonuna basınız. Sistem sizlere emeklilik tarihinizi gösterecektir.

Yukarıda yer alan hesaplamalarda, kurum kayıtları esas olacağı için bir delil teşkil etmeyecektir. Dolayısı ile yaklaşık olarak emeklilik tarihi verdiğimiz bu sistemde değişiklikler SGK kurumunu bağlar. Bizler kişisel bilgiler ile sizlere yardımcı oluyoruz. Lütfen her türlü sıkıntıda ilgili kurumlara giderek gün toplamlarınızı ,ve emeklilik tarihlerinizi net olarak oradan öğreniniz.

 

Yukarıda yazılanlar haricinde başka bir gruba dahil olabilirsiniz. Türkiye’de 3600 günle Emeklilik Hesabı var 4500 günle var… Sürekli kanunlar değiştiğinden dolayı hesaplamalarda malesef değişiyor. Aşağıda yer alan hesaplamaları da incelemek isteyebilirsiniz. Bu hesaplamalarda ilgili kuram kayıtlarının esas alınacağının altını çizerek sizlere önemle hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum.

4500 GÜNLE EMEKLİLİK HESAPLAMA

4500 PRİM GÜNÜ ÖDEMEDİM BENİM DAHA AZ PRİM GÜNÜM VAR DİYOR İSENİZ HEMEN AŞAĞIDA YER ALAN 3600 günle emeklilik aparatından da ne zaman emekli olacağım sorunuza net cevaplar bulabilirsiniz.

BAĞKURDAN NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM DİYENLER İÇİN AŞAĞIDAKİ HESAPLAMA ARACI İŞ GÖRECEKTİR

“Ne zaman Emekli Olabilirim Hesaplama” üzerine bir yorum

Yorum yapın