Maaşını ptt den alan emeklilere Aktifbank özel ihtiyaç kredisi

Ptt den aktifbank emekli kredisi-  Yapılan istatistiklere göre Türkiye de en fazla kredi çeken kesim arasında ön sıralarda emekliler yer alıyor. Kimisi alacağı evin eksiğini tamamlamak için çekiyor, kimisi de ufaktan bir dükkan açıp işletmek için. Emekli olup boşta duracağına ufak sermaye ile ufak işler yapan emekliler oldukça fazla. Ayrıca çocuğunu evlendirecek olandan tutunda, evdeki eşyalarını yenileyecek olan emeklilere kadar birçok ihtiyaç alanı bulunmaktadır. Ama doğrusunu söylemek gerekirse emekliler en fazla çocukları için kredi çekmektedirler. Ya boşta duran çocuğuna bir iş yeri açmak için kredi çekerler yada işleri kötü giden çocukları için kredi çekerek bir katkıda bulunmak isterler.

MAAŞINI PTT’DEN ALAN EMEKLİLERE AKTİFBANK KREDİSİ İÇİN ÖN BİLGİ

İş böyle olunca emeklilerin kredi ile imtihanı hiç bitmez. Hani eskilerde olsa bir dostundan borç ister işi görürsün. Ama artık öyle dostlar kalmadı. Kalsa bile parası olan dost yok. Mecburen böyle bir durumda herkesin yaptığı gibi sizlerde bankalara koşacaksınız. Peki bu krediyi çekerken daha uygun ve daha az masraflı bir bankadan çekmeniz daha da iyi olmaz mıydı? Elbette olurdu. O halde sizlerde maaşınızı PTT den alıyorsanız aktifbank sizlere için özel bir kredi kampanyası sunuyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kredinin özelliklerini ve şartlarını inceleyelim.

MAAŞINI PTT’DEN ALAN EMEKLİLERE AKTİF BANK ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Aslında bu sistem oldukça basit. Kısaca belirtip detaylara inelim isterseniz. Size en yakın ptt şubesine uğruyorsunuz. Kredi başvurusunda bulunuyorsunuz ve kredinizi hemen kullanıyorsunuz. Esasen bu kadar basit. Bu kredi için ne kefile ihtiyacınız var nede herhangi bir şarta. Emekli olmanız yeterli ve tabikide maaşınızı ptt den almanız gerekiyor. Ptt aktifbank  kredi anlaşmasına göre 40.000 TL ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik 36 ay vade seçenek imkanı da sunuluyor. Sizlerde böylece ihtiyacınız olan krediyi çekerek tüm sıkıntılarınızın önüne geçebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Değerli okurlarımız, 20.000 TL kredi çektiğinizi düşünelim. Bunu 36 ay vade ve %1,75 faiz oranı ile geri ödeyebiliyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 797,31 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 100 TL ödemeniz gerekecektir. Maaşını PTT iş yerlerinden alan emeklilerin kredi almak için başka bankaya gitmesine gerek kalmadı, üstelik geri ödemeleri için de uğraşmak zorunda değiller. Üstelik maaşınızı alma durumunuza göre de ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. En güzel tarafı da kredi başvurunuzun kısa bir süre içerisinde sonuçlanması.

Sevgili emekli abilerim ve ablalarım, sizleri bilgilendirme adına bu yazıyı araştırarak derledik. Umarım istifadeli bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için derlediğimiz konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz.

PTT KREDİ BAŞVURUSU TÜM AYRINTILARIYLA BURADA TIKLA ÖĞREN

PTT KART VE PTT BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

50.000 TL EMEKLİ KREDİSİ VEREN BANKALAR VE FAİZ ORANLARI (PTT ÖZEL KAMPANYA)

BU YAZININ EMEKLİLERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN RİCA EDERSEM FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın