Gelir belgesiz kredi verilen bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar- 724kredi.net‘in saygıdeğer okurları, yine merak edilen bir konunun cevabı ile karşınızdayız. Bugün gelir belgesiz kredi veren bankaların ve kampanyalarını sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Malumunuz insanlık hali çeşitli nedenlerden dolayı bir çok ihtiyacımız oluyor. Bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına da hemen bankalara koşuyor ve kredi çekmek için talepte bulunuyoruz. Yalnız her kolunu sallayan kredi alamıyor. Bunun için bazı koşulları sağlamanız gerekirken birtakım belgeleri de sunmanız gerekiyor. ÇOK ACİL KREDİ İÇİN TIKLA

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Kimisi kredi notun düşük deyip, gönderiyor. Kimisi de gelir belgen getir diyor. Peki ya gelir belgesi olmayanlar ne yapacak? Hiç mi kredi çekemeyecek? İhtiyaçlarını nasıl karşılayacak? Değerli okurlarımız bu soruların bir çoğunuzu kapsadığını biliyoruz. Ve ne yapsak ne etsek dediğinizi de biliyoruz. Bir çok web sitesi ise konu ile alakası olmayan şeyleri paylaşıyor. Ayrıca sağa sola yönlendirmeler de belli bir şeyden sonra illallah ettiriyor. Bizlerde bu sıkıntınızı düşünerek en güncel ve en doğru bilgileri bu site aracılığı ile paylaşmak istedik.

KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM. TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

ODEABANK GELİR BELGESİZ NAKİT HAZIR KREDİSİ

Bayram ziyareti ziyafete dönüşsün diye Odeabank’ta Nakit Hazır! Süper bir bayram kredisi. Günde 10 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgesiz, anında kredi sağlayabiliyorsunuz. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı gerekiyor. Ayrıca 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilmektedir. Kampanya 24 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

ODEABANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

8,000 TL krediyi 36 ay vade seçeneği ve %1,29 faiz oranı ile alabilme şansınız bulunuyor. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 292,00 TL dir. Ayrıca kredi tahsis ücreti olarak da 40,00 TL alınmaktadır. Yalnız kredi notunuza göre faiz oranları da değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı kredi notunuzu yükseltebilme şansınızda bulunmaktadır. Nakit hazır kredi başvurusunu online yapmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

KREDİ BORCUMU YATIRDIM. KREDİ NOTUM NE ZAMAN YÜKSELİR?

GELİR BELGESİZ ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Değerli okurlarımız odeabank ayrıca ihtiyaç kredilerinizde de gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. 36 ay vade seçeneği ile de uzun bir zamanda kredi ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Odeabank tüm kredi ihtiyaçlarınız için sizlere hesaplı çözümler sunuyor. Evlilik hazırlıklarından eğitim masraflarına, ev dekorasyonundan tatil planlarınıza dek her türlü ihtiyacınız için İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca Doğum masrafları, mobilya alımı ve tadilat gibi harcamalarınız için kredi kullanarak peşin alımın avantajlarından faydalanır, geri ödemelerinizi ise 36 aya varan vadelerde küçük taksitlerle yaparsınız.

İNG BANK GELİR BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili okurlarımız ingbankta kredi verirken gelir belgesi talep etmiyor. Findeks Kredi notuna göre faiz oranı %0.99 ile %1.59 arasında değişiyor. Kampanya 3-36 ay vadelerde geçerlidir. Örnek Hesaplama: 10.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için: Faiz Oranı: %0.99, Yıllık Toplam Maliyet Oranı: %15.6287, sigorta ücreti hariç / kredi tahsis ücreti dahil Toplam Ödenecek Tutar: 12.398,76 TL. Buradan da anlaşılacağı gibi Findeks kredi notu faiz oranını da belirlemektedir.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK. NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM? HEMEN TIKLA!!!

FİNANSBANK GELİR BELGESİZ KREDİ

Finansbank Xclusive Bankacılık‘ ile krediye farklı bir boyut kazandırıyor. Taşıt ve ev kredilerinizi gelir belgesiz bir şekilde Xclusive Bankacılık ile alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanınız ile, 0 kilometre taşıt kredisi için fatura, 2. el taşıt kredisi için ise araç ruhsat fotokopisi istenir. Ayrıca ev alacaklardan ise tapu istenmektedir.

DENİZBANK – FİLLİ BOYA YEŞİL KREDİ

Yeşil Kredisi, Filli Boya işbirliği ile evine yalıtım yaptırmak isteyen ve bu kapsamda kredi talep eden bireysel müşteri/ apartman yönetimine sunulmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri, Avantajlı faiz oranları, Hayat sigortası yok, masraf ve komisyon da yok. Kat maliklerine şubeye gelmeden, yerinde kredi imkanı. Ayrıca başvuru için ise gelir belgesi talep edilmiyor. Sadece Nüfus cüzdanı yeterli olacaktır.

DENİZBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
yesil kredi filli boya DenizBank gelir belgesiz kredi
yesil kredi filli boya DenizBank gelir belgesiz kredi

 

Değerli okurlarımız, yukarıda saydığımız bankalar haricinde ev ve konut kredileri için eminevim‘e bakabilirsiniz. Ayrıca iş açacak veya işlerini büyütecekler için KOSGEB kredilerini de muhakkak değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Bununla ilgili aşağıdaki konu başlıklarımızı sizler için özel olarak ayarladık. Beğendiğiniz veya merak ettiğini konu başlığını tıklamanız yeterli olacaktır.

KOSGEB PROJESİ NASIL HAZIRLANIR? TIKLA ÖĞREN

KOSGEB HİBE KREDİSİ NASIL ALINIR? İŞTE BÜTÜN AYRINTILAR...

3 ADIMDA KOSGEB'TEN KOLAYCA KREDİ ALMA YÖNTEMLERİ

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL KREDİ

KOSGEB'TEN LİSE MEZUNLARINA 150.000 TL KARNE HEDİYESİ

KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI İLE 150.000 TL BİR TIK ÖTEDE

BU YAZININ DÜZENLİ BİR GELİR BELGESİ OLMAYAN OKURLARIMIZ TARAFINDAN DA GÖRÜLEBİLMESİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

“Gelir belgesiz kredi verilen bankalar” üzerine 4 yorum

    • Sinan Bey Merhabalar,
      Öncelikle sitemizin bilgilendirme amaçlı bir site olduğunu belirtmek isteriz. Sizler için bir konuda detaylı araştırmalar yaparak en güncel bilgileri sunmaya çalışıyoruz. Bundan dolayıda hiç bir site veya senetçiyle bağımız bulunmadığından yönlendirme yapmamız doğru olmaz.

      Yanıtla

Yorum yapın