İstanbul’da evde ek iş veren firmalar

İstanbul’da ek iş veren firmalar- Sevgili okurlarımız, ekonomi ve finans konularının nabzını tutan 724kredi.net yine sizler için özel bir yazıya imza atıyor. Özellikle ev hanımlarının bu yazıyı sonuna kadar okumalarını tavsiye ediyoruz. Malumunuz hayat koşulları gün geçtikçe zorlaşıyor ve bir insanın tek başına ev geçindirmesi pekte mümkün gözükmüyor. Dolayısıyla ya bir işe girecek ve sabahtan akşama kadar didinip duracak sonrada gelip ev işlerine bakacaksınız yada evde ek iş yaparak aile ekonomisine destekte bulunacaksınız.

İSTANBUL DA EK İŞ VEREN FİRMALAR GİRİŞ BİLGİLERİ

Maalesef bu durum böyle. Evde bir kaç saatinizi ayırarak hem zevkli vakitler geçirecek hemde güzel paralar kazanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Bu yazımızda İstanbul’da en fazla ek iş veren firma kollarını ve tanıtımlarını bulabileceksiniz. Bu konu hakkında inanınki çok fazla araştırma yapma şansımız oldu. İnternette hangi siteyi tıkladıysak içeriğinin boş yazılar ile dolu olduğuna da şahit olduk. Bir çoğunda da sahtekarlık kokusu aldık.

İNTERNETTEKİ İŞ İLANLARI GÜVENİLİR Mİ?

Yaptığımız araştırmalarda bir çok site bilgilerinizi bırakın tarzında yazılar yazmışlar ama ne arayan var nede soran. Bunların amacı tıklanma rekorları kırarak Google den reklam parası kazanmak. Aralarda bazı doğru siteler yok mu? Elbette var dır ama bunca site arasında şu en doğru yada şu en gerçekçi site dersek en başta sizleri kandırmış oluruz.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMA KOLLARI NELERDİR?

1-) Pastahaneler. Değerli takipçilerimiz, sizlerin de eliniz pasta yapma işlerine yatıyorsa bu işi düşünebilirsiniz. Çünkü bu işten aylık rahat 2000 TL kazanabileceğinizi söylemek gerekiyor.

2-) Lokantalar. Ev yemekleri yapan lokantalar ile anlaşın. Sarma gibi yemekler yaparak, çarşı pazar ihtiyaçlarınızı çıkarabilirsiniz.

3-) İncik Boncuk İşi. Eminönü’nde, mısır çarşısında ve marpuççular çarşısında rahatlıkla toptan satabileceğiniz veya iş alabileceğiniz bir sürü firma bulunmaktadır. Sizlerde takı tasarım işlerinden hoşlanıyorsanız ciddi manada güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem yerli turistlerin hemde yurt dışından gelen turistlerin rağbet ettikleri bir ürün. Bu açıdan bakıldığında oldukça iyi alıcılarının olduğunu söylemeliyiz.

4-) Sabun ve Kokulu Taş. Yukarıda saydığım ve turistlerin sıklıkla uğradığı İstanbul’un semtlerinde bir çok firma sizler ile çalışmak isteyecektir. Bu ürünleri kendiniz yapıyor ve kalıplarda şekillendiriyorsunuz. Ardından ise yaptığınız kokulu sabun ve taşları çeşitli fiyatlara iş yerlerine toptancılara satabilirsiniz.

5-) Kalem Tasarlama ve Montajı. Bir çok reklamcı bu işi evlere vermektedir. Bilirsiniz reklamcılar sürekli eşantiyonluk ürün siparişleri alır. Bu iştede en fazla tercih edilen eşantiyon kalemdir. Firmalar da bu ürünleri zamanında yetiştirmek ve adına evdeki insanlar ile anlaşır. İstanbul gibi bir yerde günlük siparişler alabilirsiniz. Bu işten ev kiranızı gıda ihtiyaçlarınız için gerekli olan parayı çıkarabilirsiniz.

6-) Kutu Katlama İşi. Bu işte kutu katlayarak veya özel kutular tasarlayarak para kazanabilirsiniz.

7-) Nikah Şekeri ve Kına. Bu işin oldukça tuttuğunu söyleyebiliriz. Hatta yaz kış devamlılığı olan ve siparişleri yetiştirmekte zorluk çekeceğiniz güzel bir iş. Oldukça fazla talebi olduğundan getirisi de oldukça iyi.

İŞ VEREN FİRMALARI NASIL BULABİLİRİM?

Sizlerden ricam lütfen internette dönen ve hiçbir firma adının yazmadığı yerleri boş yerden tıklayıp durmayınız. Bunların büyük bir çoğunluğu güvenilirliği olmayan siteler. Ne olursa olsun Armut piş ağzıma düş felsefesinden uzak durunuz çünkü atalarımızın güzel bir sözü vardır.; “Ağlamayan bebeğe sür vermezler” diye. Siz çaba göstermedikçe hiç bir iş yapamazsınız. Şimdi size vereceğimiz yolları izleyerek Ek iş rahatlıkla bulabilirsiniz.

a) Evde ek iş yapmayla ilgili kesin kararınızı verin. Evet bende para kazanmak istiyorum diyorsanız bir sonraki maddeye geçebilirsiniz.

b) Çevrenizde tanıdığınız Zücaciyeci, tuhafiyeci, pastahaneci, lokantacı, hediyelik eşyacı vb. saten yerler varsa hemen sahipleriyle görüşün. Buralardan muhakkak sizlere işler çıkacaktır. Eğer hiç bir tanıdığım yok diyorsanız bir sonraki maddelere geçelim.

c) İstanbul da hediyelik satan firmaları ve toptancıları gezin ve örneğin nazarboncuğu işi yapmak istiyorum deyin. Buradan da size iş çıkacaktır.

d) İşkur’un başlattığı proje ile artık bir çok şehirde ev hanımlarına ek işi muhtarlar buluyor. Sizlerde mahalle muhtarınıza başvurabilirsiniz. Zaten firmalar ve işyeri sahipleri de muhtarlara haber bırakıyorlar. Varsa evde ek iş yapmak isteyenler bize bildirin diye.

e-) Bu işi yapmak istediğinizi eşinize ve dostunuza ve ahbabınıza söyleyin.

f-) Fabrika ve firmaları arayın. Örneğin elinizden dikiş işi çok iyi geliyor ve evde dikiş yaparak para kazanmak istiyorsunuz. Bu tip çalışan firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Ekstra çıkan siparişlerde özellikle arayıp iş veriyorlar.

AYRICA BU FORM ÜZERİNDEN TELEFON NUMARANIZI PAYLAŞMADAN DA KENDİ TANITIMLARINIZI YAPABİLİR VE E-MAİL ÜZERİNDEN ANLAŞABİLİRSİNİZ.

Değerli okurlarımız, Daha farklı iş kulları için aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

İSTANBUL DA ÇOCUK BAKARAK PARA KAZANMAK

EVDE REÇEL YAPMA İŞİ İÇİN TIKLA

EVDE DİKİŞ NAKIŞ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

EVDE PASTA İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE HEMEN PAYLAŞINIZ.

 

 

 

 

“İstanbul’da evde ek iş veren firmalar” üzerine 59 yorum

 1. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık evde 5 kişiyiz elimiz hızlıdır daha önce iş yaptığım yerlerle sorun yasamadik ürünleri zamanında teslim ettik yapılan ürünlerde sorunsuz teslim ettik

  Yanıtla
 2. Evde nikah şekeri paketleme işi istiyorum daha oncelerinden bilgim var lütfen geri dönerseniz sevinirim.

  Yanıtla
 3. İstanbul zeytinburnunda oturuyorum. Evde yapabilrceğim bir iş arıyorum eve destek amaçlı ek gelir amaçli. Geri dönüsünüzü bekliyorum.

  Yanıtla
 4. Sadece evde ek iş yapmak istiyorum 3 buçuk aylık bir bebeğim var dışarıya. Çıkamıyorum fazla

  Yanıtla

Yorum yapın