Garanti Bankası %1,19 Faiz Oranı İle Bayram Kredisi

Garanti bankası bayram kredisi- Günlük, haftalık ve aylık güncel bilgileri bulabileceğiniz Türkiye’nin Ekonomi ve Finans Sitesi 724kredi.net‘in saygıdeğer okurları; yine güncel bir haber ve bilgilendirme yazısı ile karşınızdayız. Malumunuz bayrama 1 hafta gibi bir süre kaldı ve bir çok kişi hazırlıklarını halen gerçekleştiremedi. Ufak çekirdek ailelerin giderleri az olacaktır ama geniş ailelerin giderleri fazla olacaktır. Hele hele birde ailenin en büyüğü iseniz işiniz daha da zor, çünkü ailenin tüm fertleri sizde toplanacaktır demektir.

GARANTİ BAYRAM KREDİSİ BİLGİLERİ

Diğer yandan torunların harçlıkları, yemek masrafları kurban kesmek için ihtiyaç duyulan para derken ciddi bir masraf sizi bekliyor. Peki bu yükün altından nasıl kurtulacak ve kalacaksınız? Hani ufak birikimleri olan altın yada döviz tasarrufu olanlar bu sorunu daha iyi çözebiliyorken, herhangi bir birikimi olmayanlar mecburen borç alma yoluna gidiyor. Bunuda yaparken genellikle bankalar kullanılıyor. Bizlerde bu yazıda Garanti bankasının sizler için hazırlamış olduğu bayram kredisinin tanıtımını yapmaya karar verdik.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM. TIKLA HEMEN ÖĞREN

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti Bankası bayramda mağdur olmamanız için 50.000 TL ye kadar bayram kredisini %1,19 dan başlayan faiz oranı ve 36 ay vade ile sizlere sunuyor. Burada kredi çekebilmeniz için Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından verilen notunuzun da oldukça fazla önemi bulunmaktadır. Kredi notunuz az olursa bu krediyi alabilmeniz pekte mümkün gözükmüyor. Ayrıca kredi notunuzu da Garantiden ücretsiz bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL Bayram kredisini 36 ay vade %1,32 faiz oranı ile elde edebilirsiniz. Sigorta ve vergiler dahil ödeyeceğiniz tutar 375,00 TL dir. Toplam maliyet tutarı ise 33.119,07 TL dir.

50.000 TL Bayram kredisini 36 ay vade %1,19 faiz oranı ile elde edebilirsiniz. Sigorta ve vergiler dahil ödeyeceğiniz tutar 750,00 TL dir. Toplam maliyet tutarı ise 64.546,81 TL dir.

KARA LİSTEDEN NE ZAMAN KURTULURUM

KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

Bu krediye başvuru yapabilmek için bir kaç yöntemin olduğunu bilmeniz gerekiyor. Dilerseniz hem ayrıntılı bilgi hemde yüz yüze görüşmek için garanti bankasının her hangi bir şubesine uğrayabilirsiniz. Veya İnternetten online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz burayı tıklayarak başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankadan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

Sevgili okurlarımız sizlerde bayramda ihtiyacınız olan parayı garantiden çekebilir ve yavaş yavaş ödeyerek ailecek güzel bir bayram geçirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız diğer konu başlıklarına da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

DÜŞÜK FAİZLİ EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ HANGİ BANKADA

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

 

LÜTFEN BU YAZIYI BAYRAMDA PARAYA İHTİYAÇ DUYANLARIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİN?

Yorum yapın