Garanti avans hesap ile paranız her zaman hazır

Garanti bankası avans hesap- Sevgili okurlarımız, kapitalist sistem tüm dünyaya hakim bir konumda. Ve bu sistemdeki en önemli şey PARA. Para alım gücünüzü simgeler ve en ufak şeyde dahi o olmadan elde edemezsiniz. Aynı bu şekilde ülkemizde de para vermeden sakız bile alamıyoruz. E hepimiz insanız ve sonuç itibariyle de ihtiyaçlarımızın ve isteklerimizin de sınırı yok. Bu durumda ihtiyaçlarımızı alalım derken bir bakı veriyoruz ki; cebimizdeki para bitivermiş.

GARANTİ AVANS HESAP GENEL BİLGİLER

Hatta hesabımızdaki ufak birikimlerin bile bittiği olabiliyor. İşte böyle durumlarda en önemli şey olan paranın daha da kıymete bindiğini görüyorsunuz. Ayı tamamlamanız için gerekli olan 400 – 500 TL yi bile arkadaşlarınızdan ezile büzüle istiyor bazen alabiliyor bazende avucunuzu yaladığınız zamanlar da olabiliyor. İşte tamda böyle bir durumda Garanti bankası yardımınıza yetişiyor. Bu yazımız da Garanti bankası avans hesap konusunu işleyeceğiz.

ÇOK ACİL NAKİT PARA İHTİYACI İÇİN ÇÖZÜM YOLLARI TIKLA HEMEN ÖĞREN

GARANTİ NAKİT AVANS HESAP ÖZELLİKLERİ

Sizlerinde garanti bankasında hesabı var ise anında nakit avans bulmanız çok çok kolay. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap‘ı kullanabilir, sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz. Zaten bu sistemin en güzel yanı da bu.

Avans Hesap başvurunuzu Garanti Internet’te Başvurular > Kredi > Avans Hesap adımlarını takip ederek hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca garanti şubelerinden de  başvuru imkanınız bulunmaktadır. Başvuru sonucunuz en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz 444 0 333 Alo Garanti’den de sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

ÇİN’DEN UCUZ ALIŞVERİŞ İÇİN HEMEN TIKLA

EN FAZLA NE KADAR AVANS ÇEKEBİLİRİM?

Avans Hesap, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. İnternet Şubesi’nden dilediğiniz tutarda Avans Hesap / Hazır Hesap limit artırım başvurusu yapabilirsiniz. Bireysel müşteriler 5.000 TL’ye kadar, KOBİ müşterileri ise 12.000 TL’ye kadar olan tutarlar için kullanım işlemini de İnternet Şubesi’nden yapabilirler. Belirtilen tutarlar üzeri için kullanım işlemine garanti şubelerinden devam edilebilir.

FAİZ VE ÜCRETLER
Ürün Faiz Oranı
Avans Hesap % 2,02
Fatura Avans Hesap % 2,02

Avans Hesap limitinin ay içerisinde kullanılması durumunda Avans Hesap Ekstresi (1,40 TL) gönderilmektedir. Değerli okurlarımız sizlerde her an paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda yapmanız gereken tek şey garanti bankası hesabı açmak ve avantajlarından yararlanmak. Garanti bankası müşterilerine sadece nakit avansta değil bir çok bankacılık işleminde de kolaylıklar sağlayarak üstün hizmet anlayışını belirliyor. Ayrıca aşağıdaki konu başlıklarımızı da sizler için özel olarak belirledik. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

GARANTİ BANKASI %1,19 FAİZ ORANI İLE BAYRAM KREDİSİ

KREDİ BORCUMU ÖDEYEMEDİM ACİL ÇÖZÜM YOLU

BORÇLARDAN NASIL KURTULURUM?

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİRDE EVDE ÇOCUK BAKARAK PARA KAZANMA

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

“Garanti avans hesap ile paranız her zaman hazır” üzerine bir yorum

Yorum yapın