Denizbank Fenerbahçe Bonus Kampanyası

Denizbank fenerbahçe fb bonus kampanyası- Tüm Fenerbahçe hayranları sıkı tutunun bu yazı ayaklarınızı yerden kesebilir. Hatta bu yazıyı elinizden geldi kadar taraftarlara da ulaştırın ki herkes hayran olduğu Fenerbahçeli futbolcu ile tanışabilsin. Evet yanlış duymadınız. Sizlerde Fenerbahçe taraftarı iseniz hayranı olduğunuz futbolcu ile antrenmanda tanışabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. DenizBank bu fırsatı ufacık bir kart ile sizlere sunuyor. Sizlerde hemen bir denizbank şubesine giderek taraftar kampanyalarından olan fenerbahçe bonus kartını alın ve hayallerinizi gerçekleştirin.

Fenerbahçe Bonus Kampanyası Özellikleri

Fenerbahçe bonus kart sahipleri bun kampanyadan yararlanabildiklerinden ister şubeye giderek isterse internetten kart başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru için burayı tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfada hemen başvur butonunu tıkladıktan sonra bilgilerinizi girecek ardından da başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca mesaj yoluyla da bu özel karta başvur da bulunabilirsiniz. Fenerbahçe DenizBank Bonus kartınız yoksa yapmanız gereken şey  FB yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazıp 3280’e sms göndermeniz. Ardından kartınız size gelecektir. Bu kartı alınca 190 TL lik bonus kazanma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Bu Kampanyadan sadece Fenerbahçe DenizBank Bonus sahipleri faydalanacaktır.

Futbolcular ile nasıl tanışabileceğim?

Kampanya kapsamı yapılan her tek seferde 75TL ve katlarındaki harcamalara çekiliş hakkı sağlanacaktır. Her tek seferde 75TL üstü harcama için 75TL’nin katına göre çekiliş hakkı verilecektir. Örneğin tek seferdeki 75TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı, tek seferdeki 145TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı, tek seferdeki 155TL’lik alış veriş hakkı için 2 çekiliş hakkı kazanılacaktır. Anlayacağınız ne kadar çok harcarsanız o kadar çok çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Ek kartlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Kazananın hem asıl kart sahibi hem de ek kart sahibi olduğu durumlarda kampanyadan sadece asıl kart sahibi faydalanabilir.

Diğer önemli özellikler
  • Nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir.
  • Taksitli alışverişlerde işlem tarihi ve toplam işlem tutarı üzerinden çekiliş hakkı hesaplanacaktır.
  • Kazanılan hak devredilemezdir. Sadece kazanan kişi faydalanabilir.
  • Çekiliş hakkını nakit çekim hariç tüm kart kullanımlarındaki tutarlar üzerinden hesaplanacaktır.
  • Kampanya yurt içinde geçerli olup talihlilerin uçak bileti ve 1 gece konaklamaları kapsama dahildir.

 

Sizlerde fenerbahçeye gönül verenlerdenseniz bu kampanyayı süresi dolmadan değerlendirmenizi öneririm. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

DENİZBANK 55.000 TL EVLİLİK KREDİSİ

KREDİ NOTU SORGULAMA KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM İŞTE TÜM AYRINTILAR 

KREDİ PUANI NELERİ İFADE EDİYOR? HANGİ RAKAM NE ANLAMA GELİYOR?

KREDİ BORCUMU YATIRDIM KREDİ NOTUM NE ZAMAN YÜKSELİR TIKLA ÖĞREN

BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Yorum yapın