Akbank emeklilere 300 tl chip-para kampanyası

AKBANK EMEKLİLERE 300 TL CHİP PARA KAMPANYASI AÇIKLAMA

Akbank emeklilere 300 tl chip-para kampanyası- Uzun yıllar çalıştınız ve emekli olmayı hak ettiniz. Peki maaşınızı nereden almanız gerekiyor? Buna sizin karar vermeniz gerekiyor. Çünkü bir çok banka için emekliler vazgeçilmez müşterilerdir. Emeklilerin sabit gelirlerinin olması ve bunu da kendi bankalarından almaları her bankayı cezb eder. Hem maaşınızı işletir hemde krediler vererek sizleri bağlamaya çalışırlar. Bankalar böylesine yarar sağlarken, peki sizler yar veya kar sağlayamayacak mısınız? Elbette sizlerde kar ve bazı avantajlar elde edebileceksiniz. Öncelikle maaşlarını bankalara taşıyanlara teşvik paraları verilmektedir.

AKBANK EMEKLİLERE 300 TL CHİP PARA GENEL BİLGİLER

Bugünde maaşınızı Akbank’a taşırsanız ne gibi karlar elde edebileceğinize göreceğiz. Akbank maaşını taşıyan emekliler için 300 TL chip-para kampanyası düzenlemiş. Özellikle bayram yaklaşırken sizlerde maaşınızı akban’a taşıyarak güzel bir para da cebinize katabilir ve masraflarınızı bu chip para ile karşılayabilirsiniz. Emekli maaşı taşıma işlemini 1 Ocak – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Akbank Şubelerine gelerek gerçekleştiren emekliler 300 TL chip-para kazanıyor. Akbank emekli maaşı taşıma kampanyası ile beraber, çok özel ayrıcalıklardan da vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayın. Maaşını akbantan alan emekliler avantajlı kredi kampanyalarında da faydalanabiliyorlar.

KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

Kampanya, 1 Ocak – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Akbank Şubelerinde SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesini imzalayarak SGK maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler için geçerli olacaktır. Kampanyadan, aylık maaş tutarı 500 TL veya üzeri olan müşteriler faydalanabilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin açık bir NEO kart bulundurmaları gerekmektedir. Chip-para yüklemeleri, maaşın Akbank’a yatmaya başlayacağı ayı takip eden ay başlayarak 6 ayda bir 50 TL chip-para olmak üzere 6 seferde toplam 300 TL chip-para olarak müşterinin NEO kartına yüklenecektir.Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Sizlerde emekli maaşı alıyorsanız bence bu maaşı akbak’a taşıyarak 300 TL chip para kazanabilirsiniz. Bence kaçırılmaması gereken bir fırsat. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarına da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

AKBANK 738 TL TAKSİTLİ EV KREDİSİ İÇİN HEMEN TIKLA

ŞUBEYE GİTMEDEN AKBANK HIZLI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

TÜM AYRINTILARIYLA AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE ESNAFIM KAMPANYASI

EMEKLİLERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın