Evde İç Çamaşırı Satma İşi

Evde İç Çamaşırı Satma İşi- Sevgili bayan okurlarımız, bu yazımız sizleri ilgilendiriyor. Sizlerde evde bir kaç saatinizi ayırarak para kazanmaya ne dersiniz? cevabınız evetse o halde bu yazımızı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bir yandan ev işlerinizi yapıp diğer yandan da aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bu devirde tek maaş ile geçinmek gerçekten de zor. Sizlerde hiç olmazsa pazar alışverişlerinizi kazanmak sterseniz farklı bir iş olması sebebiyle evde iç çamaşırı satma işini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

EVDE İÇ ÇAMAŞIRI SATMA İŞİ GENEL BİLGİ

Genel itibariyle çocuklardan eşlere kadar çamaşırları eşler yani anneler satın almaktadır. Bundan dolayı bayanların bu işleri iyi yapacağına inanıyoruz. Yazımızın bundan sonraki kısmında evde iç çamaşırı satma tekniklerini ve nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Dilerseniz bu yöntem ve teknikleri maddeler halinde sıralayarak görelim.,

EVDE İÇ ÇAMAŞIRI SATMA İŞİ TEKNİKLERİ

1-) Öncelikle bu işi yapmaya karar veriniz. Bu oldukça önemli bir maddedir. Karar verdikten sonra ok yaydan fırlamış olacak ve böylece bir işe kalkışmış olacaksınız. Evde iç çamaşırı satma işinden korkmayın. Oldukça basit ve kolay bir iştir. Getirisi ise güzeldir. Bu işten oldukça güzel paralar kazanabilme imkanınız bulunmaktadır.

2-) Toptan iç çamaşırı satan firmalar ile görüşmeler yapınız. İlinizde var ise fabrikasını yerinde görme imkanınız da olacaktır. Yoksada üzülmeyin. İnternet; iç çamaşırı satan firmalar ile dolu. Bu sitelerden teklifler alın. Kaliteli ürünleri ne kadar ucuza alırsanız ona göre de karınız olacaktır.

3-) Mahallede  komşularınıza bu iş yaptığınızı söyleyiniz. Bir kaç kişiye söylerseniz zaten bu kulaktan kulağa yayılacaktır. Özellikle de pazar fiyatlarının bir kaç lira aşağısına verin ki, milletin ayağı alışsın. Dışarıdan üzüle büzüle utanarak alınacak ürünleri bir bayan tanıdığından almak tüm mahallelinin de işine gelecektir.

4-) Facebook ve instagram gibi sosyal iletişim ağları ile reklamınızı yaparak olabildiğince çok insana ulaşmaya çalışın.

5-) Ürün çeşitliliğine de özellikle dikkat ediniz. Olabildiğince çeşitli iç çamaşırı seçenekleri sunun komşularınıza. Fazla ürün fazla para getirisi demektir bunu sakın unutmayın. Ayrıca gecelik modellerini de bulundurmayı unutmayınız.

6-) Ürünleri satarken en az %50 kar ile satınız. Çünkü toptan alacağınız iç çamaşırlarını oldukça uygun fiyatlara elde edebilirsiniz. 3 TL ye aldığınız bir atleti rahatlıkla 7 TL ye satabilirsiniz. Buda %100 kar getirisi demektir. Mağazalar bunu 15 -20 TL ye satmak zorunda kalıyor. Çünkü elektriği, dükkan kirası, çalışanı, maaşı, sigortası anca kurtarıyor ama evde yapınca bir çok gider kaleminden de kurtulmuş oluyorsunuz.

7-) Bu işten para kazanabildiğinizi öğrendikten sonra artık işin resmi boyutunu da öğrenme zamanı geldi demektir. Bir muhasebeci ile iletişime geçip yaptığınız iş için bir vergi giderinin olup olmadığını detaylı bir şekilde öğreniniz. Daha sonra başınızın ağrımaması için bu şart.

EVDE İÇ ÇAMAŞIRI SATMA İŞİNDEN AYLIK KAÇ LİRA KAZANILIR?

Değerli ablalarım, gördüğünüz gibi evde iç çamaşır satma işi hem kolay hemde getirisi çok. %100 kazanç sağlayabileceğiniz bir iş dalı. Evde iç çamaşırı satarak aylık 1000 TL’nin üzerinde bir para kazanabilirsiniz. Bu işi ilerlettikçe daha büyük düşüne bilir hatta KOSGEB kredileri de alıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Yani kendiniz büyük bir iç çamaşırı toptancısı ve üreticisi olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki konu başlıklarını da incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

EVDE PASTA İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

EVDE MAKALE YAZMA İŞİ TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

KOSGEBTEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL YE KADAR DESTEK

LÜTFEN BU YAZININ TÜM EV HANIMLARI TARAFINDAN GÖRÜLEBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

“Evde İç Çamaşırı Satma İşi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.