DenizBank Taşıt Kredisi

Denizbank taşıt kredisi- 1769 yılında Fransız mühendis Fardler Nicholas Joseph Cugnot, kendi başına hareket edebilen ilk kara taşıtını icat ettikten sonra otomobil öyle ki tutuldu ki günümüze kadar bir çok markanın bir çok modeli ile tanışmış olduk. Esasen otomobiller ilk başlarsa asil zadelerin binebileceği bir binek aracı iken, sonralarda zengin kısmın bindiği lüks bir araç halini aldı. Günümüzde ise zaruri ve oldukça önemli olan bir meta halini aldı.Hastaneden tutunda, iş yerinize, oradan da alışverişlerinize kadar olmazsa olmaz otomobilleri almak o kadarda kolay değil.

Yani bir otomobil alabilmek için eskiden birikiminizin olması gerekiyordu. Ama şimdilerde bankalar bir birinden güzel ve avantajlı taşıt kredisi ile hayallerinizi süsleyen araçları alabilme fırsatı ve imkanı sunuyor. Denizbankta bunlardan bir tanesi. Bugünkü yazımızda ise Denizbank taşıt kredisi’nden söz edeceğiz.  Bir çok kişinin taşıt kredisi için başvurduğu bu kampanyanın detaylarına hemen geçiş yapalım isterseniz.

Denizbank Taşıt Kredisi Detayları

Denizbank ile hayalinizdeki otomobile kavuşmak artık çok kolay. 0 km ya da 2. el, uygun vade ve faiz oranlı taşıt kredileri ile hayalinize ulaşabilirsiniz. Uygun vade ve oranlar, Sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planı, Başvurunuza 1 iş günü içerisinde cevap alabilme, Geri ödeme günlerinizi kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkanı gibi bir çok avantaj sizleri bekliyor. 0 km binek araçlar Nihai fatura değeri bedelinin 50.000 TL’ye kadar kısmı için %70, 50.000TL yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilir. 2. el araçlar kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000TL yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilir.

Taşıt Kredisi Maliyet Tablosu

25.000 TL Taşıt Kredisini 48 ay vade ve 1,49% faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i olarak hesaplanmaktadır. Aylık Toplam Maliyet Oranı 1,97% dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise 23,70% olarak hesaplanmıştır. (Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret ve vergiler dahildir.)

Gerekli Olan Belgeler

Bireysel Kredi Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası, Gerekli durumlarda, fatura örneği, kira kontratı ya da tapu örneği, proforma fatura gibi ekstra belgeler talep edilebilmektedir.

0 Km Binek Araç İçin Örnek Tablo
denizbank-tasit-kredi-hesaplam-tablosu
denizbank-tasit-kredi-hesaplam-tablosu

 

Sevgili okurlarımız, sizlerde bu şartlar bana uyuyor diyorsanız hemen size en yakın Denizbank şubesine başvurunuz. Çünkü zaruri olan bu ihtiyacınızı daha fazla ertelemeyin. Her an ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğümüz aşağıdaki konu başlıklarını da incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

EMEKLİLERE AVANTAJLI DENİZBANK HİZMETLERİ

DENİZBANK 55.000 TL EVLİLİK KREDİSİ

KREDİ NOTU SORGULAMA KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM İŞTE TÜM AYRINTILAR 

KREDİ BORCUMU YATIRDIM KREDİ NOTUM NE ZAMAN YÜKSELİR TIKLA ÖĞREN
BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENEREK, ARABA HAYALİ KURAN DOSTLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

“DenizBank Taşıt Kredisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın