Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi- 724kredi.net‘in Saygıdeğer Okurları, Para, tarihte ilk olarak Lidya’lılar tarafından icat edilmiş ve kullanılmıştır. O zamandan itibarende zaten iki yakamız da bir araya gelememiştir. 🙂 Geçmişten günümüze kadar en büyük alım gücünü oluşturan paralar, ayakta durmamızı sağlayan oldukça önemli bir meta dır. Bir çok ihtiyacımız oluyor. Kimisi evlenecek çeyiz parası lazım oluyor, kimisi hayalindeki kırmızı spor arabayı alacak veya kimisi de başını sokabileceği bir ev istiyor. Yani bu ihtiyaçların altında hep para yatıyor.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Para, Para, Para varlığı bir dert yokluğu yara…. Paranın yokluğu hakikatten de kocaman bir dert. Bir çok ihtiyacımız oluyor. Eskiden sağdan soldan borç alıyorduk ama nerede o eski günler. Artık herkes para ihtiyacı için  bankalara koşturuyor. Peki hangi banka en uygun faizli ve az masraflı kredi veriyor? sorusu ister istemez insanın aklına geliyor. Bizlerde sizler için bir alternatif olabilmesi için Denizbank ihtitiyaç kredisinden söz edeceğiz. Dilerseniz daha fazla gevezelik etmeden bu konunun tanıtımına geçiş yapalım.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Tüm nakit ihtiyaçları için uygun faizli krediniz Denizbankta. Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilme imkanınız bulunuyor, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar 36 aya varan taksitlerle kredi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılacak olan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI ve ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL TL İhtiyaç kredisiniz 12 Ay Vade ve 1.55% Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Ödemeniz gereken taksit miktarı 937 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise; 50 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 86 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı (%); 2.1678%, Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) ise 26.0130% olarak ayarlanmıştır.

10.000 TL TL İhtiyaç kredisiniz 24 Ay Vade ve 1.59% Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Ödemeniz gereken taksit miktarı 523 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise; 50 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 116 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı (%); 2.1787%, Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) ise 26.1441% olarak ayarlanmıştır.

10.000 TL TL İhtiyaç kredisiniz 36 Ay Vade ve 1.59% Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Ödemeniz gereken taksit miktarı 387 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise; 50 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 151 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı (%); 2.1617%, Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) ise 25.9407% olarak ayarlanmıştır.

DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi haftasonu dahil her gün saat 09.00 – 21.00 arasında internet bankacılığına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca onaylı limitiniz 20.000 TL üzerinde ise, kredinizi size en yakın DenizBank Şubesinden kullanmanız gerekecektir.

Değerli okurlarımız bir alternatif oluşturması adına Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi hakkında aklınıza takılabilecek tüm detayları bildirdik. Sizlere de uygunsa ihtiyaçlarınızı daha fazla geciktirmeyin derim ben. Bunun dışında aşağıdaki konu linklerimizide inceleyebilirsiniz.

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI İÇİN TIKLA

DENİZBANK 55.000 TL EVLİLİK KREDİSİ

EMEKLİLERE AVANTAJLI DENİZBANK HİZMETLERİ

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİN? 

Yorum yapın