Teb Bonus Kart ile Okul Alışverişlerinde 50 TL Bonus Kazanın

Okul Alışverişlerinizi TEB Bonus Card ile Yapın, 50 TL Bonus Kazanın- Koskocaman yaz tatili geçti gitti. E Kurban Bayramıda aradan çıktı. Okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Çocuklarımız bizlerin her şeyleri. Dolayısıyla onların, eğitimlerinden geç kalmamaları için tüm ihtiyaçlarını ebeveynleri olarak eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Buda ciddi bir masrafı beraberinde getiriyor. Bizlerde bu durumunuzu bildiğimizden TEB Bonus kartının özel bir avantajından bahsetmeye karar verdik.

TEB BONUS CARD İLE OKUL ALIŞVERİŞLERİNDE 50 TL BONUS

Okul alışverişlerini avantaja ve fırsata çevirmeye ne dersiniz? Okul Alışverişlerinizi TEB Bonus Card ile Yaparak, 50 TL Bonus Kazanma fırsatınız mümkün. Hep sizin mi cebinizden çıkacak? Birazda kredi kartınız iş görsün değil mi? 🙂 Dilerseniz sizi daha fazla sabırsızlandırmadan bu kampanyanın detaylarına hızlıca bir geçil yapalım.

TEB BONUS KART ile 50 TL BONUS KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 19 Ağustos – 25 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. Bonus üye iş yerlerindeki market, giyim, eğitim ve kırtasiye harcamalarınızda 100 TL ve üzeri ilk alışverişe 5 TL, ikinci alışverişe 10 TL, üçüncü alışverişe 15 TL, dördüncü alışverişe 20 TL, toplamda 50 TL bonus hediye edilmektedir. Bu rakama da 2 çocuk sahibiyseniz rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir. Kampanyaya TEB Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

SMS İLE BAŞVURU

Market sektöründe yapılan harcamalarda sadece tek ödemeli işlemler kampanyaya dahildir. Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 30 Eylül 2016 tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar 17 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır. Sanal kredi kartı ile kazanılacak bonuslar sanal kredi kartının bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce KAZAN  yazıp 4616’ya SMS atılması gerekmektedir.

Kampanya katılım SMS’lerinin Türk Ekonomi Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Türk Ekonomi Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Sade kartlar ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Ek kart harcamaları bağlı bulunan ana kart harcamalarına dahil edilecektir.

Sizlerde çocuklarınızın okul alışverişlerinden kar elde etmek istiyorsanız TEB Bonus Kartının bu kampanyasına dahil olmanızı öneririz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıkları da dikkatinizi çekebilir.

TEB KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ

AVANTAJLI SİZLERE ÖZEL CEPTE TEB İHTİYAÇ KREDİSİNİ KAÇIRMAYIN

GERİ ÖDEMESİZ KOSGEB 150.000 TL DESTEK PROGRAMINA DAİR HER ŞEY

LÜTFEN BU YAZIYI ÇOCUK OKUTAN DOST VE AKRABALARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN ACİLEN FACEBOOK İLE PAYLAŞINIZ. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.